2018 m. vasario 17 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
Aktualijos
2018-02-17

Daugelio Šiaulių rajono kaimų ir miestelių bendruomenės įvairiais renginiais paminėjo Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Pagrindiniai rajono šventiniai renginiai, skirti šiai kiekvienam iš mūsų svarbiai dienai, vyko Kuršėnuose.

2018-02-15 | MERO SVEIKINIMAS
2018-02-15

Mieli Šiaulių rajono žmonės,


Lietuvos valstybės atkūrimo diena – vasario 16-oji liudija mums apie iškiliųjų signatarų drąsą, primena apie nenumaldomą tautos ryžtą gyventi laisvai ir savarankiškai. 1918 m. vasario 16-ąją dvidešimt Lietuvos sūnų pasirašė Lietuvos Respublikos atkūrimo aktą. Mūsų kartai galimybė gyventi laisvame krašte, puoselėjant savo šalies vertybes – tai to meto signatarų teisingo apsisprendimo dovana.


Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, didžiuokimės tais, kurie dėjo Lietuvos valstybingumo pamatus ir toliau tęskime jų darbus.

Nuoširdžiai sveikinu Jus su didžiai reikšminga mums visiems diena. Linkiu santarvės, vilties, tikėjimo savimi bei savo tauta. Švęskime ją pakiliai, smagiai ir vieningai!


Kviečiu visus aktyviai dalyvauti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio skirtuose renginiuose.

 

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras

2018-02-15

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio iškilmės ir šventiniai renginiai, kaip ir visoje Lietuvoje, vyksta visose Šiaulių rajono seniūnijose. Vasario 16-osios išvakarėse šventiškai pasipuošę mažieji paventiškiai per Ventos tiltą atžygiavo į Kuršėnų L. Ivinskio aikštę. Čia vyko pilietinė akcija skirta Lietuvos valstybės šimtmečiui.

2018-02-15

Pasitinkant 100-ąjį atkurtos valstybės gimtadienį Šiaulių rajono savivaldybėje šiandien tvyrojo darbinga, bet tuo pačiu ir šventinė nuotaika. Administracijos darbuotojai susirinko Savivaldybės didžiojoje salėje, atvyko seniūnijų seniūnai pasipuošę tautiniais rūbais. Visus susirinkusius Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga pasveikino ir smagaus Lietuvos gimtadienio šventimo palinkėjo Savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis ir Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis. Vėliau visi drauge įsiamžino bendroje nuotraukoje.

2018-02-15

Vasario 13 d. Gruzdžių miestelio aikštėje rinkosi visi: tiek maži, tiek dideli. Gruzdžių filialo kultūros ir Gruzdžių seniūnijos seniūnaičiai suorganizavo linksmas Užgavėnių linksmybes „Vysim žiemą lauk iš kiemo“. Šventė mirgėjo puikiomis kaukėmis, gražiausios buvo Gruzdžių vaikų socializacijos centro ir A.Griciaus bibliotekos atstovų.

2018-02-14

Užgavėnės bene labiausiai mėgstama tradicinė liaudiška šventė Lietuvoje. Šiais metais tą įrodė ir Drąsučių mokykla, Drąsučių bendruomenė ir ŠRSKC Drąsučių filialas. Jau nuo pat ryto Drąsučių mokykloje vyko netradicinė diena, vyresnieji klasių mokiniai kūrė gražiausias, įspūdingiausias ir šiuolaikiškiausias Mores, o mažesniųjų klasių mokiniai mokėsi įvairiausius Užgavėnių žaidimus ir ratelius.

2018-02-14

Kiek daug tu kentėjai, kiek daug tu turėjai,

Kiek daug nepasidavei, kad taptumei laisva.

Mes širdį padėjom ir žodį mylėjom,

Iškėlėm mes tavo vardą Lietuva.

2018-02-14

Šiaulių rajono savivaldybėje įvyko graži šventė. Šiaulių miesto ir rajono darželiams ir mokyklų ikimokyklinukų grupėms buvo dovanojami stilizuotų tautinių kostiumų komplektai. Jų modelius sukūrė dizaineris Juozas Statkevičius, o gamybą finansavo labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, kurio steigėjai: Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas ir Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis.

2018-02-14

Dalyvauti antrą kartą surengtame „Mero taurės“ krepšinio turnyre panoro visos Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos metų reguliariame sezone žaidžiančios komandos. Prie jų prisijungė ir Vilniaus krepšinio klubas „Kuršėnai“, kuriame žaidžia sostinėje gyvenantys ar besimokantys kuršėniškiai.

2018-02-13

2018 vasario 9 d. rytą būrys II – IV gimnazijos klasių mokinių bei keturi mokytojai pradėjo kelionę į Vilnių. Kelionės tikslas- dalyvauti edukacinėje veikloje LR Seime ir Vilniaus studijų mugėje. Pirmiausia atvykome į LR Seimą. Seime vyko edukacinė veikla, kurią sudarė dvi dalys. Pirmoji – pažintinė ekskursija po Seimo rūmus. Mokiniai buvo supažindinti su Seimo struktūra, parlamentarų veiklos ypatumais.

 1 2 3