Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

BENDRAS DARBAS - PUIKUS REZULTATAS

2019-01-10 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Asociacijos “Šakynos bendruomenė“ vienas pagrindinių veiklos tikslų-savo gyvenamosios aplinkos gražinimas, kad būtų patiems jauku ir svečiams gražu. Dar praėjusiais metais įsigytais stacionariais gėlių vazonais pasipuošė pagrindinė miestelio gatvė, pastatytas koplytstulpis krašto knygnešiams, įrengtas knygų namelis. Tuo neapsiribojama, nes siekiama, kad Šakyna, turinti įdomią istoriją, taptų vienu iš miestelių, kuriame stabteltų pravažiuojantys turistai. Tuo labiau, kad iš Šakynos veda keliai į Žagarės regioninio parko Mūšos tyrelio pažintinį taką, galima pratęsti kelionę į Agailių koplytėlę.

 

Tęsdama pradėtus miestelio gražinimo darbus šiais metais bendruomenė vykdė projektą „Knygnešių skverelio apipavidalinimas“. Lėšas skyrė Šiaulių rajono savivaldybė pagal patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymą „Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano patvirtinimo, 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Įsigytos grindinio trinkelės, stacionarūs gėlių vazonai, vejinės žolės sėkla, mobilūs suolai ir stalai.

Įsigijus trinkeles, laukė didelis darbas-jų paklojimas. Čia ir buvo kreiptasi į vietos jaunimą. Jaunuoliai visą savaitgalį labai atsakingai darbavosi klodami taką ir aikštelę aplink koplytstulpį. Gelbėjo ir seniūnija pasitelkdama viešuosius darbus atliekančius darbininkus. Nors darbai dar ne visai baigti ( pavasarį bus sėjama žolė), bet rezultatas jau dabar džiugina akį. Miestelio aplinka keičiasi, šviesėja, nes tam sutelkiamos bendros visų čia gyvenančių žmonių pastangos. Inicijuoja bendruomenė - jai padeda seniūnija, mokykla, ūkininkai.

 

 

Asociacijos „Šakynos bendruomenė“ valdybos narė Bronislava Janušaitė

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}