Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

BIBLIOTEKOJE ATSIDARĖ NEMOKAMOS TRUMPALAIKĖS VAIKŲ PRIEŽIŪROS IR EDUKACIJOS CENTRAS

2019-01-09 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centras „Kibi ribi“ – tai visiškai nauja Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos teikiama nemokama paslauga mažamečių vaikų turinčioms šeimoms. Šiaulių mieste tokių nemokamų trumpalaikės vaikų priežiūros paslaugų sunku rasti, o tėveliams kartais atsiranda skubių reikalų ar veiklų, kurios mažiesiems visai neįdomios. Todėl biblioteka nusprendė teikti trumpalaikės vaikų priežiūros paslaugas, kad tėvai turėtų šiek tiek laisvo laiko susitvarkyti savo reikalus, ar, paprasčiausiai, ateiti į biblioteką ir ramiai išsirinkti knygą, sudalyvauti renginyje, kol mažieji žaidžia prižiūrimi bibliotekos darbuotojų.

 

„Kibi ribi“ centro paslaugomis jau dabar gali naudotis visi bibliotekos skaitytojo pažymėjimą turintys suaugę lankytojai ir jų 4–7 metų vaikai. Jei skaitytojo pažymėjimo neturite, jį galima įsigyti II aukšte esančioje bibliotekos registratūroje.

Centras veikia antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 13 iki 19 valandos. Ilgiausias laiko tarpas, kuriam galima palikti savo vaiką bibliotekos darbuotojų priežiūrai, yra 3 valandos. Vienu metu centras priima ne daugiau kaip 10 vaikų. Todėl būtina išankstinė registracija. Užsiregistruoti pageidaujamu laiku ir patikrinti centro užimtumą galite internetiniame puslapyje www.kibiribi.savb.lt.

Visiems susidomėjusiems rekomenduojame susipažinti su Trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centro „Kibi ribi“ naudojimosi taisyklėmis (jas rasite bibliotekos interneto puslapyje) arba į kilusius klausimus mielai atsakysime telefonu (8 41) 37 17 30, elektroniniu paštu kibiribi@savb.lt.

„Kibi ribi“ centro veiklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Tomas Pauliuščenka

 

Informacijos specialistas

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}