Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

JUBILIEJINIAME FESTIVALYJE – PASAULIO KULTŪRŲ SPALVOS

2019-08-08 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Liepos 28 - rugpjūčio 5 dienomis vykusiame jubiliejiniame – jau 30-ąjame Prancūzijos miesto Port-Sur-Saone folkloro festivalyje drauge su dešimties pasaulio šalių delegacijomis dalyvavo ir oficiali Šiaulių rajono delegacija. Oficialiu Port-Sur-Saone miesto mero kvietimu į jubiliejinį folkloro festivalį, kuriuo garsėja šis miestas, vyko Tarybos nariai Algimantas Gaubas ir Rolandas Freimonas bei Savivaldybės Administracijos darbuotojos Kristina Steponavičienė ir Jūratė Janušauskienė. Su Port-Sur-Saone miestu Šiaulių rajono savivaldybė bendradarbiauja nuo 2003 metų.

Jubiliejiniame Port-Sur-Saone miesto folkloro festivalyje dalyvavo kolektyvai iš Bolivijos, Kubos, Dagestano, Egipto, Prancūzijos, Moldavijos, Paragvajaus, Ukrainos, Markizo salų, Martinikos salos. Šiame festivalyje akcentuota pasaulio kultūrų įvairovė, žavinti savo spalvingumu., temperamentu, papročiais ir tradicijomis.

Į festivalį buvo pakviestos ir oficialios delegacijos iš Grodzisk Mazowiecki miesto (Lenkijos), Kahulio miesto (Moldovos), Bersenbruesck miesto (Vokietijos), kurie taip pat yra Šiaulių rajono savivaldybės bendradarbiavimo partneriai.

 

Šiaulių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

 

 

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}