Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

KURŠĖNŲ POLIKLINIKOJE – REMONTŲ METAS

2019-08-09 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centre jau pirmadienį laukiama statybininkų, kurie pradės patalpų remonto darbus. Jau yra pasirašyta rangos sutartis su konkursą laimėjusia bendrove UAB „SPD Armada“. Maždaug per keturis mėnesius Kuršėnų poliklinikoje bus suremontuota ir atnaujinta dalis patalpų, skirtų medikams ir pacientams, suremontuotiems kabinetams bus nupirkti ir pastatyti nauji baldai, reikalinga medicininė įranga. Kol vyks patalpų remonto darbai, pacientai, Všį Šiaulių pirminės sveikatos priežiūros centras direktorės Vilmos Plaušinaitienės teigimu, bus priimami ir gydomi įprasta tvarka.

Remonto darbai, pasak įstaigos direktorės Vilmos Plaušinaitienės, buvo būtini norint turėti šiuolaikišką įstaigą. „Įstaiga per daug metų buvo labai apleista, nugyventa“, - sakė poliklinikos direktorė.

Dalis Kuršėnų poliklinikos patalpų jau yra suremontuotos per praėjusius metus ir šiemet pačios įstaigos pajėgomis ir lėšomis. Jau dažais kvepia dalis poliklinikos kabinetų, dalis koridorių, naujai įrengta poliklinikos registratūra. Registratūroje ne tik suremontuotos patalpos, bet įrengtos ir modernesnės darbo vietos registratūroje dirbančioms specialistėms, pastatytos naujos lentynos medicininėms pacientų kortelėms.

Dabar prasidėsiantiems darbams gautas finansavimas pagal projektą „Pirminės sveikatos priežiūros paslaugų kokybės gerinimas ir prieinamumo didinimas tipinių grupių gyventojams Šiaulių rajone“. Projekte Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras dalyvauja drauge su partneriu – kita Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros įstaiga – Gruzdžių ambulatorija.

Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų šiam projektui skirti 229 000 eurų, prie projekto prisideda ir Šiaulių rajono savivaldybė, skirdama 7,5 procento nuo bendros projekto vertės, arba - 17 182 eurų. Dalis nuo bendros projekto sumos – apie 17 000 eurų – atiteks projekto partneriams – viešajai įstaigai Gruzdžių ambulatorija, kur taip pat bus remontuojama dalis patalpų, perkama įranga ir baldai.

Vien patalpų remonto darbai Kuršėnų poliklinikoje kainuos apie 72 000 eurų, už šiuos pinigus bus suremontuota dalis įstaigos kabinetų. Įstaigos vadovė pabrėžė, kad bus suremontuoti kabinetai, kuriuose tiesiogiai teikiamos medicininės paslaugos gyventojams – gydytojų kabinetai, procedūrinės, tyrimų patalpos, jose viskas bus atnaujinta iš pagrindų.

Projekto vadovo Šiaulių pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausiasis ūkio dalies specialisto Evaldo Ručinsko teigimu, už dalį projekto lėšų bus perkama būtinos medicininės įrangos bei nauji baldų.

Poliklinikos vadovė Vilma Plaušinaitienė teigė, kad iš remontuojamų kabinetų gydytojai bus laikinai iškraustyti, tačiau vietos visiems turėtų pakakti kituose įstaigos kabinetuose ir gydytojai teiks paslaugas nenutrūkstamai, įprasta tvarka. „Tikimės, kad nesklandumų bus išvengta, gydytojai bus perkelti į reikalavimus atitinkančius, suremontuotus kabinetus“, - teigė direktorė Vilma Plaušinaitienė.

Jos teigimu, pagal pasirašytą sutartį su rangovu, planuojama, kad remonto darbai poliklinikoje bus atlikti per keturis mėnesius.

 

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

 

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}