Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

PRASIDĖJUS DAUGĖLIŲ PĖSČIŲJŲ TAKO REKONSTRUKCIJOS DARBAMS Į GYVENTOJŲ KLAUSIMUS DĖL MEDŽIŲ ATSAKYTA NEDELSIANT

2020-08-11 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos

Prasidėjus ilgai lauktai Kuršėnų miesto Daugėlių gatvės pėsčiųjų takų rekonstrukcijai, Seimo narė Rima Baškienė, Šiaulių rajono savivaldybė sulaukė gyventojų skambučių, kodėl nupjauti keli medžiai, augę palei Daugėlių gatvę. Susitikti su gyventojais dėl rekonstrukcijos darbų pradžios ir atsakyti į gyventojų klausimus dėl medžių iš karto nuvyko Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas, šio projekto vadovas Alvydas Žirgulis.

Meras Antanas Bezaras ir projekto vadovas Alvydas Žirgulis sutiko daugėliškį Zigmą, kuris turėjo abejonių, ar nebus pjaunamas ąžuolas, augantis tarp gatvės ir esamo šaligatvio, kurį sodinęs dar jo tėvas. Daugėliškis pasakojo, kad ąžuolui gali būti apie 100 metų. Meras Antanas Bezaras ir vedėjo pavaduotojas Alvydas Žirgulis patikino, kad šimtametis ąžuolas bus išsaugotas.

„Projekte per visą beveik dviejų kilometrų rekonstruojamą ruožą numatyta iškirsti tik 12 vienetų medžių iš kurių daugiausia – liepos. Projektuotojai įvertino visas aplinkybes ir kai kuriose vietose medžių šalinimas buvo neišvengiamas“, – teigė Alvydas Žirgulis.

Daugėliškis merui Antanui Bezarui spaudė ranką ir džiaugėsi, kad Šiaulių rajono savivaldybė įsiklausė į gyventojų prašymus ir Daugėlių gatvės šaligatvis pagaliau bus sutvarkytas.

„Gerai, kad tvarkotės! Kuršėnai labai gražėja! Tiek metų nebuvo nieko daryta!“, – džiaugėsi daugėliškis Zigmas.

„Medžių bus atsodinta – ir ne vienas. Vertinant situaciją dėl medžių dar kartą įsitikinau, kad šaligatvis dalyje gatvės reikalingas iš abiejų gatvės pusių, nes yra parduotuvė, stotelė, o šaligatvio iš viso nebuvo, naujai tvarkant gatvę labai nesolidžiai atrodytų neįrengti šaligatvio“, – sakė meras.

Daugėlių gatvės pėsčiųjų takas bus rekonstruojamas nuo autobusų stoties iki Pramonės gatvės. Dalyje atkarpos pėsčiųjų takas bus įrengtas abiejose gatvės pusėse. Iš viso rekonstruojamo pėsčiųjų tako ilgis apie 1,8 kilometro, tako plotis – 2-2,5 metro.

Projekto įgyvendinimui skirta gerokai per 400 tūkstančių eurų, darbai bus atlikti šiemet.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2020-08-11 17:34

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}