Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

ŠIAULIŲ KAIMIŠKOJOJE SENIŪNIJOJE ĮVYKO IŠPLĖSTINĖ SENIŪNAIČIŲ SUEIGA

2020-02-28 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos

Vasario 27 dieną Šiaulių kaimiškojoje seniūnijoje įvyko išplėstinė seniūnaičių sueiga. Susirinko visi 8 seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai. Sueigoje taip pat dalyvavo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės ir veiklos skyriaus pareigūnai, kurie kvietė bendradarbiauti, pristatė prevencines priemones, vykdomas seniūnijos teritorijoje.

Taip pat buvo pristatyti pokyčiai, planuojami Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate nuo 2020-03-02 dienos. Šių pokyčių esmė – glaudesnis bendradarbiavimas su gyventojais, seniūnais, seniūnaičiais, didesnį dėmesį skiriant tiems teisės pažeidimams, kurie aktualūs bendruomenėms (įvairios vagystės, viešosios tvarkos pažeidimai, prekyba namine degtine,  narkotinių medžiagų vartojimu ir pan.).

Seniūnas Jonas Obrikas pristatė 2019 metų Šiaulių kaimiškosios seniūnijos veiklos ataskaita, kuriai buvo pritarta vienbalsiai.

Svarstant 2020 metų seniūnijos veiklos planą, išklausyti visi seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai, kurie išsakė savo pastebėjimus ir prašymus. Visiems seniūnaičių ir bendruomenių pirmininkų pasiūlymams pritarta, jie įtraukti į seniūnijos metinį veiklos planą. Šis planas patvirtintas vienbalsiai.

Svarstytas klausimas dėl gatvių apšvietimo, diskutuota dėl galimybės apšvietimo laiką pailginti. Vienbalsiai priimtas sprendimas visose seniūnijos seniūnaitijose gatvių apšvietimą įjungti nuo 6.00 val. (buvo 5.30 val.) ir šviesti iki aušros, bei vakare nuo sutemos ir netrumpiau kaip iki 22.30 val. (buvo 22 val.).

Dėl kelių ir gatvių dulkėtumo mažinimo priemonių – nuspręsta 2020 metais jų sausa druska nebarstyti, nes tai laikinas sprendimas, be to pareikalautų nemažai lėšų. Sueigos dalyviai šiam sprendimui taip pat pritarė vienbalsiai.

Seniūno pavaduotojas Ričardas Šiumberevičius

ricardas.siumberevicius@siauliuraj.lt

*sutikimas viešinti gautas

Informacija atnaujinta 2020-02-28 12:00

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}