Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos

ŠIAULIŲ RAJONO ŽMONĖS ŠVENČIA LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO 102-ĄSIAS METINES! (papildyta nuotraukomis!)

2020-02-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos

Šiaulių rajono žmonės siunčia nuotraukas, kaip širdingai ir prasmingai šiemet mini Vasario 16-ąją! Laukiame nuotraukų iš viso rajono!

Gruzdžių Laisvės ir meilės Lietuvai arka! Gruzdiškiai džiaugiasi, kad likus keletui dienų iki Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimo, Gruzdžių miestelio aikštė pasipuošė margaspalvėmis dekoracijomis. Jas kūrė Gruzdžių seniūnijos darbuotoja Diana Petravičienė. Gruzdžių krašto bendruomenės taryba gyventojams padovanojo  įspūdingą šventinę trispalvės vėliavos spalvomis padabintą arką, kurią įrengė S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje. 102 – ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines miestelis pasitiko pasidabinęs iškeltomis  trispalvėmis. Gruzdžių kultūros namuose vyko koncertas – minėjimas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Sveikinimo žodžiais Gruzdžių seniūnė Nijolė Bagdonavičienė linkėjo darnos ir gražių bendrų darbų. Šventiniame koncerte gražiausius šokius šoko ir kompozicijas rodė Gruzdžių meno mėgėjų suaugusių ir vaikų šokių kolektyvai. Nuostabų dainą atliko Eimantas Serba, tai buvo Eimanto debiutas. Daug žiūrovų dėmesio ir plojimų sulaukė koncerto svečiai Šiaulių miesto lopšelio darželio ,,Voveraitė“ atlikėjai. Mažųjų ,,Voveriukų“ ansamblio vadovė Diana Polekienė.  Mažieji atlikėjai buvo paruošę keletą numerių ir su grupe ,,Brandus“. Koncertą vainikavo muzikantas Vytautas Tarasevičius. Nuoširdus šventinis koncertas sujaudino ir sušildę susirinkusiųjų širdis.    

Koks gausus Šakynos žmonių susibūrimas Vasario 16-osios proga, organizuotas net šventinis bėgimas!

Žarėniškiai atsiuntė nuotraukų iš savo šventės, kuri buvo puiki!

Pakumulšių žmonės vasario 16-ąją minėjo su muzika ir daina!

Šiaulių rajono vaikų lopšeliai-darželiai moko savo ugdytinius mylėti Tėvynę ir švęsti valstybines šventes!

Aktyviausi Šiaulių rajono jaunimiečiai Vasario 16-ąją įsiamžino prie Vyčio!

Vasario 14 – ąją Meškuičių kultūros namai sukvietė meškuitiečius bei miestelio svečius į tradicinį renginį „Dainų ir šokių pynė Lietuvai“. Nuskambėjus Tautiškai giesmei susirinkusius pasveikino Meškuičių miestelio seniūnė Jolanta Baškienė, Šiaulių rajono Tarybos narys Algis Mačiulis. LR Seimo narys Arūnas Gumuliauskas renginio metu apdovanojo dvi jaunas meškuitiečių šeimas – Indrę ir Donatą Abromavičius bei Robertą ir Mantą Andrulius. Šie jauni žmonės sukūrė šeimas, kuria verslą Meškuičių miestelyje ir sukuria naujas darbo vietas. LR seimo narys Liudas Jonaitis apdovanojo tautodailininkę meškuitietę Zitą Lukytę, kuri garsina ne tik Meškuičius, bet ir visą kraštą. Koncertavo meškuitiečiai, joniškiečiai ir svečiai iš Latvijos.

Kairių seniūnijos gyventojai vasario 16-ąją pradėjo šventomis Mišiomis už Lietuvą Kairių Šv.  Marijos, Belaisvių Vaduotojos bažnyčioje. Po mišių Kairių kultūros namų darbuotojai buvo paruošę šventinį koncertą, kuriame skambėjo eilės, dainos apie Lietuvą -  gimtą mūsų kraštą.

Bazilionų kultūros centre vyko Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos šventinis minėjimas ir koncertas. Bazilionų mėgėjų teatro skaitovės, pasipuošusios tautiniais rūbais, pasveikino susirinkusius su švente. Bubių seniūnas Vytautas Slabys  perdavė visiems nuoširdžius Šiaulių r. savivaldybės mero Antano Bezaro ir Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko I-osios pavaduotojos Rimos Baškienės sveikinimus . Gerą nuotaiką bazilioniškiams ir miestelio svečiams kūrė Bazilionų folklorinė kapela, bei Kurtuvėnų folkloro ansamblis „Kurtuove“. Pastarieji parodė nuostabią programą „Vyrai Gedimino kalne“. Plojimų žiūrovai nepagailėjo visiems koncerto dalyviams. Po koncerto šeimininkai visus pakvietė apžiūrėti mūsų partnerių parengtą spaudinių parodą „Lietuva – gimtinė mano“ bei pasivaišinti karšta mėtų arbata ir naminiu sūriu.

 

Informacija atnaujinta 2020-02-19 11:37

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}