2019 m. lapkričio 13 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-11-10

Sekmadienį Kurtuvėnuose vyko jau tradiciniu tapęs Šventojo Huberto - medžiotojų globėjo - dienos minėjimas. Šv. Mišias už medžiotojus aukojo naujai į Kurtuvėnus paskirtas kunigas, klebonas Marius Dyglys. Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras padėkojo Kurtuvėnų medžiotojų būreliui, kurtuvėniškiui Dainiui Popovui už tai, kad jau trečius metus krašto medžiotojų keliai susieina Kurtuvėnuose. Į šventę atvyko Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Jonas Talmantas.

2019-11-08 | GERUMAS DARO STEBUKLUS
2019-11-08

Gerumas daro stebuklus...arba pats yra stebuklas...Lietingą lapkričio 7 dienos popietę į VšĮ „Kuršėnų politechnikos mokykla“ rinkosi mėlynai pasipuošę žmonės. Rinkosi vedami gerumo, susivieniję vardant kilnaus tikslo – padėti kitiems.

2019-11-08

Šią savaitę Šiaulių rajono tarybos nariai, posėdžiavę komitetuose, pasirengė darbui antradienį vyksiančiame Tarybos posėdyje. Diskusijose išnagrinėta per 20 klausimų. Aktyviai diskutuota biudžeto, švietimo klausimais. Taip pat Tarybos nariai domėjosi vandentvarkos projekto plėtra, naujais gatvių pavadinimais, kitais gyventojams rūpimais klausimais.

 

 

2019-11-08

Visi, kam brangūs vaikystės ir jaunystės prisiminimai, buvo kviečiami atvykti į Šakynoje organizuojamą renginį, skirtą išnykusių Šakynos krašto kaimų atminimui. Asociacija „Šakynos bendruomenė“, įgyvendindama projektą „Kad atminty išliktų“, prie knygnešių parkelio įrengė išnykusių kaimų atminties alėją, kurioje išsirikiavo menininko iš Šiaulių P. Bandzos išskaptuotos ąžuolinės lentelės su dešimties kaimų pavadinimais – Juknai, Velvečiai, Kybarčiai, Daugmaudžiai, Burbinai, Gaižiškės, Dargaudžiai, Aušgirės, Piktaičiai, Eidukiai. Projektą finansavo Šiaulių rajono savivaldybė.

2019-11-06

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis drauge su Seimo nariais Stasiu Tumėnu, Aurimu Gaidžiūnu, Valerijumi Simulik, taip pat Šiaulių miesto meru Artūru Visocku, Bridų ir Medelyno gyventojais lapkričio 4 dieną, pirmadienį, dalyvavo pavojingų atliekų deginimo bendrovės „Toksika“ surengtame susitikime. Aptarta svarbi aktualija dėl Alytaus gaisro padarinių ir galimybių deginti „Toksikoje“ ten susidariusias pavojingas atliekas. Taip pat pristatyta ir menininkų kūryba atliekų rūšiavimo tematika.

2019-11-05

Spalio 30 d. didžiulis šokėjų  būrys iš  Joniškio, Šiaulių, Šilalės, Varėnos, Šakių  ir Vilniaus suvažiavo į Kuršėnus. Šiaulių rajono savivaldybės centras vykdė projektą „Netradicinio mokymo seminaras „Kūrybiškas ugdymas(is) ir mokymas(is) įvairiose kultūros centro erdvėse Respublikinis vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių festivalis “Jaunimėlis pasišoks“". 

Šokėjai  ir miesto gyventojai turėjo galimybę pamatyti valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“  edukacinę programą „Tai margumas mūs šalelės“. Žiūrovams

2019-11-05

Antradienio rytą į Šiaulių rajono savivaldybę susitikti su rajono mero Antanu Bezaru bei administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu atvyko Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos ministro patarėjas Jaroslav Kaminski. Svečią nustebino Savivaldybės vadovų įvardintos esminės problemos, kodėl vis neįstengiama įrengti saugumo priemonių Kuršėnuose esančioje pavojingoje perėjoje, kur per nepilnus metus žuvo du žmonės, taip pat ir tai, kad Lietuvos automobilių kelių direkcija nesugeba rasti rangovų keliams asfaltuoti, rekonstruoti.

2019-11-05

 

Spalio 28 d. į LR Prazidentūrą rinkosi 2019 m. Konstitucijos egzamino nugalėtojai. Susirinkusius sveikino Prezidentas Gitanas Nausėda, Konstitucinio teismo pirmininkas Dainius Žalimas, Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

„Ypač džiugu čia matyti žmones, sėkmingai pasirodžiusius Konstitucijos egzamine. Įrodę, kad puikiai išmanote šalies pagrindinį įstatymą, Jūs tapote pavyzdžiu visiems Lietuvos Respublikos piliečiams. Mes dažnai girdime žodžius, kad mokytis reikia visą gyvenimą. Ši tiesa ypač tinka kalbant apie šalies

2019-11-05
 1 2 3