2019 m. gegužės 26 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-05-17

2019 m. gegužės 3 d. artėjančios Motinos dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino daugiavaikes motinas ir įteikė joms ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalius. Iš 40 motinų apdovanota buvo ir Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos gyventoja Petronėlė Šiušienė, išauginusi septinius vaikus.

2019 metų gegužės 10 dieną Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos kolektyvas apsilankė Petronėlės Šiušienės ir Stanislovo Šiušos namuose ir taip pat pasveikino sutuoktinius šia garbinga proga bei pasidžiaugė šeimos vieningumu, nuoširdumu, rūpestingumu.

2019-05-17

Kuršėnų gimtadienio šventės programa prasidėjo Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės parodos „Meno teorija / tekstilė“ atidarymu Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre. Į jį susirinko gausus būrys jaunų žmonių, kultūros darbuotojų, valdžios atstovų, Kuršėnų svečių. Parodos atidarymą pradėjęs parodos koordinatorius, režisierius Zenonas Gestautas pristatė tekstilės darbų autores ir pažymėjo, jog ši paroda yra įvykis skirtas susipažinti su šiuolaikine tekstile. Pristatytos kūrėjos, priklausančios skirtingoms meno sritims.

2019-05-16

Atsinaujinančiame Meškuičių miestelio parke šį ketvirtadienį, gegužės 16 dieną, vyko rajono darželinukų „olimpiada“ – kasmet rajone organizuojama visų priešmokyklinių ir ikimokyklinių rajono švietimo įstaigų sporto šventė. Šiemet į šventę atvyko 9 rajono lopšelių-darželių bei 8 mokyklų, kuriose yra priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupės, atstovai – iš viso 330 vaikų. Šventėje dalyvavo ir nemažai suaugusiųjų – darželinukų tėveliai ir seneliai dirbo „olimpiados“ teisėjais, vaikus į šventę atlydėjo auklėtojos. Šventėje dalyvavo ugniagesių, kariškių, kurie virė „olimpiečiams“ pietus – kareivišką košę.

2019-05-10

Kužių seniūnijos salėje su gyventojais susitiko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatai rinkimuose į Europos parlamentą – Laima Mogenienė, Bronis Ropė ir Linas Kontrimas. Kandidatai sulaukė nemažai net ir labai aštrių kužiškių klausimų, diskusija išryškino, kad žmonėms skauda dėl daugelio Lietuvos, Europos Sąjungos reikalų – nuo žmonių pragyvenimo lygio, politikų moralės iki politinių aktualijų ir net atominių elektrinių.

2019-04-26

Balandžio 25 dieną Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre iš pačio ryto netilo šurmulys – vyko Šiaulių rajono pedagogų metodinė diena „Sumanus ugdymas – įkvėpti mokyti(is). Mano sėkmės istorijos“, kurią organizavo Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnyba, Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras ir Šiaulių rajono metodinių būrelių pirmininkų taryba.

2019-03-25

Kauno „Žalgirio arenoje“ jau penktą kartą vyko „Olimpinio švietimo forumas“, kurio tema „Sportas + švietimas = 21 amžiaus galimybės“. Visi pranešimai sukosi apie sportą kaip universalią žmogaus ugdymo priemonę. Šis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) renginys tapo savotiška tradicija kasmet apžvelgti, kokios yra naujausios ugdymo per sportą tendencijos. Renginyje pranešimus pristatė penki lektoriai, o jų klausėsi apie 450 pedagogų ir savivaldybių sporto specialistų.

2019-03-12

Informuojame, kad LR Vidaus reikalų ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra priima paraiškas projektų finansavimui pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę  Nr. 08.6.1-ESFA-T-927 „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.

 1 2