2019 m. birželio 19 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-06-10

Ką tik baigėsi respublikinis kuriančio jaunimo (organizatorių nurodytas dalyvių amžius – iki 23 metų) kūrybinių darbų konkursas ,,Sapnuojančio medžio pavėsy“, skirtas poeto Vytauto Mačernio 98– osioms g. metinėms paminėti. Dvi Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokinės – Emilija Čepaitė ir Danutė Pleskūnaitė– panoro dalyvauti konkurse, todėl vertinimo komisijai pateikė kūrybinius darbus.

2019-06-06

Kuršėnų ligoninei šį sekmadienį, birželio 9-ąją, sukanka lygiai 70 metų. Per šiuos metus ligoninė gelbėjo gyvybes, padėjo atstatyti sveikatą nebesuskaičiuojamai daug kuršėniškių, Šiaulių rajono gyventojų. Per 70 metų pasikeitė ne viena gydytojų, medicinos darbuotojų karta. Ne kartą keitėsi ir pati ligoninė. Buvo visko – ir pakilimų, ir baimės, kad ligoninės Kuršėnuose apskritai gali nebelikti. Savo jubiliejų Kuršėnų ligoninė pasitinka pasikeitusi ne tik statusu, bet ir išvaizda bei plačiai atvertomis paradinėmis durimis. O sveikatos apsaugos ministerija Kuršėnų ligoninę teikia pavyzdžiu daugeliui Šiaulių apskrities ir visos Lietuvos rajonų ligoninių, kaip reikia tvarkytis ir gyventi, kaip teikti reikiamą pagalbą žmonėms ir būti labai reikalingais. Šventinis 70-ojo jubiliejaus minėjimas vyks penktadienį, birželio 7-ąją, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro parodų salėje, pradžia 14 valandą.

2019-06-05

Šiaulių rajono savivaldybės ugdymo įstaigos birželį vaikams organizuoja vasaros dienos stovyklas, 1–4 klasių mokiniai vasaros dienos stovyklose galės ilsėtis ir pramogauti 16-oje iš 22-ių rajono bendrojo ugdymo mokyklų. Stovyklose bus užimti 565 1–4 klasių Šiaulių rajono mokiniai arba 44,24 procentai iš 1277 visų rajono pradinių klasių mokinių. Aktualu tai, kad šiemet lankančiųjų vasaros dienos stovyklas skaičius išaugo, nes pernai vasaros dienos stovyklas lankė 526 vaikai. Šiemet, kaip ir pernai, vasaros dienos stovyklose 276 vaikai iš socialiai remtinų šeimų bus maitinami nemokamai, kiti vaikai bus maitinami tėvų lėšomis.

2019-06-05

Birželio 23 dieną visi kviečiami į Kuršėnų miesto parką, kur nuo 20 iki 24 valandos švęsime Jonines. Šventėje vyks tradicinės apeigos, degs Joninių laužai, rinksime žolynus, koncertuos Šiaulių rajono kolektyvai, Kuršėnų Joninių svečias - atlikėjas Paulius Stalionis. Šventėje bus batutų ir kitų atrakcijų, veiks prekybininkų mugė. Jau dabar prekybininkai laukiami registruotis dėl leidimų prekybai Kuršėnų miesto seniūnijoje.

2019-06-05

Birželio 21 dieną kviečiame į tradicinę vasaros šventę Drąsučiuose, kur minėsime ir liaudiškos muzikos kapelos „Ringuva“ 15 metų kūrybinės veiklos šventę.

17.30 val. - I pasaulinio karo kapinaitėse naujo kryžiaus atidengimas (Drąsučių kaime)

19 val. - XXV Šiaulių rajono liaudiškos muzikos kapelos ir liaudies muzikantų šventė „Auksinio rudens valsas“ (prie Drąsučių kultūros namų).

2019-06-04

Į Šiaulių rajono bažnyčias visą vasarą kvies klasikinės ir sakralinės muzikos koncertų ciklas "Muzikinės bažnyčių naktys Šiaulių rajone".

2019-05-24

Šiaulių rajono savivaldybę pasiekė žinia iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės, kad iš Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo rezervo lėšų - 552 700 eurų paskirta Šiaulių kaimiškosios seniūnijos vietinės reikšmės keliui į Jurgeliškius remontuoti. Šis Šiaulių rajono savivaldybei priklausantis kelias veda į Aukštrakių sąvartyną, pavojingų atliekų tvarkytojo UAB „Toksika“ didžiausią padalinį, taip pat – į UAB „Šiaulių vandenys“ nuotekų valyklą. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras pabrėžė, kad šis klausimas buvo sprendžiamas ne vienerius metus. Kelias labai išgadintas, duobėtas, juo vyksta gana intensyvus sunkiasvorių automobilių eismas. Į Aukštrakių sąvartyną atliekos vežamos iš viso regiono, taip pat Aukštrakiuose yra Šiaulių miesto savivaldybės įmonės „Šiaulių vandenys“ nuotekų valykla, į kurią važiuoja miesto transportas. Šiuo keliu sunkiasvorės mašinos ne tik iš regiono, bet ir visos Lietuvos važiuoja ir į pavojingų atliekų tvarkymo įmonę UAB „Toksika“.

2019-03-12

Informuojame, kad LR Vidaus reikalų ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra priima paraiškas projektų finansavimui pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę  Nr. 08.6.1-ESFA-T-927 „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.

 1 2 3