2019 m. rugsėjo 20 d., penktadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-09-11

Rugsėjo 8-ąją Šiaulių rajono Gegužių kaime surengta sporto ir meno šventė, skirta visai šeimai. Šventę atidarė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bridų filialo solistė Rosita Šiškutė, kuri atliko dainą „Pasakų šaly“. Su šia daina Gegužių kaimo gyventojai atsisveikino su vasara ir žengė į rudenį. Gegužių kaimo bendruomenės pirmininkė Aldona Petravičienė šventės atidarymo metu kartu su Lietuvos Respublikos signataru Algimantu Sėjūnu pasidžiaugė, kad šis kaimas turi tiek daug nuostabaus ir aktyvaus jaunimo, atėjusio į šventę.

2019-09-11

Šiaulių rajono savivaldybė kviečia siūlyti kandidatūras Šiaulių rajono garbies piliečio vardui suteikti. Siūlymus dėl Garbės piliečio vardo suteikimo gali teikti Savivaldybės tarybos nariai, nevyriausybinės organizacijos, vietos bendruomenės, iniciatyvinės piliečių grupės, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos struktūriniai teritoriniai padaliniai (seniūnijos), Šiaulių rajono savivaldybės biudžetinės įstaigos.

2019-09-09

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) rugsėjo 26–28 dienomis kviečia į naujo formato tarptautinę parodą „Inno panorama 2019“, kurios moto – „Sprendimai regionų plėtrai“. Parodą sudarys trys segmentai – agroinovacijos, bioekonomika ir rekreacija. Renginio pagrindinė ašis – inovacijų sklaida. Parodos tikslas – skatinti naujovių sklaidą regionuose.

2019-09-06

Všį Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorijos direktorė Zita Jablonskienė ir visas įstaigos kolektyvas surengė šventę - pasidžiaugti nuveiktais darbais, kurie pakeitė įstaigos veidą. Įstaiga ne tik suremontuota, bet ir baigiama pilnai pritaikyti neįgaliesiems. Įsigyta naujos medicininės įrangos ir plečiamas paslaugų spektras – teikiamos rajono gyventojams paliatyvios pagalbos namuose paslaugos.

2019-09-06

Šiaulių rajono etninės kultūros ir tradicinių amatų centre atidaryta Šiaulių rajono viešosios įstaigos „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ kūrybos darbų paroda. Centro vadovė, darbuotojai ir lankytojai viliasi, kad neįgaliųjų kūrybiškumas bus pastebėtas ir netaps tik kūryba dėl kūrybos. Neįgalieji išdrįso pasakyti, kad jie savo darbelius parduoda. Yra parengtas ir specialus dirbinių katalogas. Centrui svarbiausia – ne prekyba, o dėmesys neįgaliesiems ir socialiai atsakingos visuomenės ugdymas.

2019-09-04

Remiantis paskutiniaisiais vieno patikimiausių ir nuosekliai atliekamų tyrimų Alkoholio ir kitų narkotikų tyrimo Europos mokyklose (ESPAD) duomenimis, nuo 1995 m. narkotikų vartojimo vidurkis tarp 15–16 metų mokinių išaugo beveik 6 kartus. Šie duomenys iliustruoja psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos efektyvumo trūkumą, jauniems žmonėms sudėtinga priimti atsakingus dėl sprendimus minėtų medžiagų vartojimo. Tai sąlygoja ir nuolat besikeičiantis psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo reiškinio kontekstas.

2019-09-03

Kuršėnų Stasio Anlickio mokyklos auklėtiniai, susirinkę į mokslo metų atidarymo šventę, sužinojo, kad jų mokykla pervadinta į Kuršėnų Stasio Anglickio progimnaziją. Progimnazijos direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova, sveikindama visus susirinkusius su mokslo metų pradžios švente, pažymėjo, jog progimnazijos vardas išsiuvinėtas ant vėliavos ne atsitiktinai. "Susigražinome šį vardą, nes toks pavadinimas "Kuršėnų progimnazija" buvo prieš antrąjį pasaulinį karą, pirmaisiais pokario metais, ratas apsisuko ir vėl mokiniai renkasi į progimnaziją," — kalbėjo direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova.

2019-09-03

Mokiniai, tėveliai, susirinkę į mokslo metų atidarymo šventę Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre, vos atpažino išgražintas mokyklos erdves, kurių modernų stilių iš nebrangių, net ir dėvėtų daiktų, padedamos mokyklos ūkio darbuotojų, sukūrė mokyklos darbuotoja Nerilė Bernotienė ir jai talkinusi sesuo Eglė Ričkuvienė. Atsinaujinusią mokyklą pamatęs Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras stebėjosi, kaip išradingai ir efektingai bei kūrybingai mokykla atliko kasmetinį atsinaujinimą prieš naujus mokslo metus, kad tai gali būti pavyzdys kitoms mokykloms.

2019-09-02

Pirmadienį Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija, pradėdama naujuosius mokslo metus, sulaukė ypatingo įvertinimo – įteikta Taikos vėliava, o gimnazijai suteiktas garbingas Taikos mokyklos vardas. Taikos vėliavą į iškilmingą mokslo metų atidarymo šventę atvežė ir įteikė Taikos vėliavos komiteto pirmininkė, Tarptautinio taikos vėliavos komiteto prie Jungtinių Tautų koordinatorė Lietuvoje, mokslų daktarė Auksė Narvilienė.

 1 2 3 4