2019 m. liepos 20 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-07-15

Naisiuose praūžė dešimtasis Naisių vasaros festivalis. Jis buvo skirtas Žemaitijai, tad nuo scenų buvo šnekama žemaitiškai, ant Baltų arenos plėvėsavo didžiulė Žemaitijos vėliava, buvo galima paskanauti žemaitiškų patiekalų. Festivalį „Naisių vasara 2019“ aplankė per penkiasdešimt tūkstančių lankytojų. Koncertinėje programoje koncertavo dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“, vokalinis ansamblis „Quorum“, Linas Adomaitis, Monique, Džordana Butkutė ir daugelis kitų.

2019-07-15

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda iškilmingame Lietuvos Respublikos Seimo posėdyje prisiekė Tautai būti ištikimas Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, gerbti ir vykdyti įstatymus, saugoti Lietuvos žemių vientisumą, sąžiningai eiti savo pareigas ir būti visiems lygiai teisingas, visomis išgalėmis stiprinti šalies nepriklausomybę, tarnauti Tėvynei, demokratijai ir Lietuvos žmonių gerovei. Iškilmingoje Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos ceremonijoje, drauge su šalies savivaldybių merais, dalyvavo ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, o Šiaulių rajono savivaldybės, Kuršėnų miesto ir Gruzdžių miestelio vėliavos dalyvavo Lietuvos miestelių ir miestų bei užsienio lietuvių vėliavų pagerbimo ceremonijoje.

2019-07-15

Pirmadienį Šiaulių rajono savivaldybėje vyko neeilinis Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame kalbėta apie UAB „Kuršėnų vandenys“ pasirengimą reaguoti į eksploatuojamų tinklų avarijas ir kitus pavojus. Aiškintasi dėl civilinės saugos reikalavimų vykdymo ir teikiamų gyvybiškai svarbių paslaugų užtikrinimo.

2019-07-12

2019-06-24 d. ir 2019-07-06 d., Žarėnuose vyko saugaus eismo renginiai: 2019-06-24 d. skuterių vairuotojams buvo išdalintos kelių eismo taisyklių atmintinės, supažindinta su saugaus eismo taisyklėmis; 2019-07-06 d., skuterių vairuotojai demonstravo praktinius įgūdžius, o pėstieji ir paspirtukų vairuotojai buvo supažindinti su saugaus eismo taisyklėmis.

2019-07-11

Liepos 4-7 dienomis Šiaulių rajono delegacija dalyvavo Moldovos Respublikoje, Kahulio mieste, vykusiame tarptautiniame folkloro festivalyje ,,Nuferul Alb“ (išvertus iš moldavų kalbos tai – Balta lelija).

2019-07-11

Trečiadienį į jungtinį posėdį rinkosi Šiaulių rajono savivaldybės administracijos autobusų maršrutų koordinavimo bei Savivaldybės reguliarių vietinio susisiekimo maršrutų peržiūrėjimo ir konkurso dokumentų dėl vežėjų parinkimo parengimo komisijos. Posėdžiui pirmininkavo Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, dalyvavo rajono Tarybos nariai - Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Martynas Rusteika bei Biudžeto, finansų ir valdymo komiteto pirmininkas Arūnas Grubliauskis, taip pat Savivaldybės Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėja Audronė Birutienė, vyriausioji specialistė Violeta Bučinskytė. Taip pat dalyvavo, nuomones išsakė ir vežėjų atstovai – UAB „Vlasava“ transporto vadybininkas Justas Pundza, TŪB “Rigas mikroautobusu satiksme” atstovas bei Kuršėnų autobusų parko direktorius Vidmantas Šulčius.

2019-07-11

Kuršėnus vėl aplankė nuolatiniai ligoninės rėmėjai Zygfridas Logalis ir Ingrida Logal iš Vokietijos Demino miesto. Jie susitiko su ligoninės personalu ir skyrė lėšų moderniai techninei medicinos įrangai įsigyti. Ligoninės direktorė Renata Noreikaitė pažymėjo, jog stengiamasi gerinti medicinos paslaugų sąlygas rajono gyventojams. Šį kartą, nuolatinių rėmėjų lėšomis ligoninė įsigyta labai reikalingos aparatūros ir modernų ligonių apžiūros stalą gydytojo oftalmologo darbui Kuršėnų ligoninės Konsultacijų poliklinikoje.

2019-07-11

Trečiadienį Šiauliuose vyko iškilminga Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadų pasikeitimo ir vėliavos perdavimo ceremonija. Šiaulių mieste ir regione dislokuotas karinis dalinys tuo pačiu paminėjo 28-ąsias įkūrimo metines. Karius šia proga pasveikino Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas, Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius.

2019-07-11

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis pasirašė įsakymą, kuriuo atšaukiama ekstremali situacija, susidariusi po to, kai prieš metus Šiaulių rajone buvo nustatyti Afrikinio kiaulių maro atvejai. Liepos 8-ąją Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius gavo Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko-valstybinio veterinarijos inspektoriaus Arūno Teišerskio raštą, kuriame teigiama, kad 2019 metais rajone nenustatyta naujų Afrikinio kiaulių maro protrūkių kiaulių laikymo vietose, todėl ekstremalią situaciją siūloma atšaukti.

 1 2 3 4