2019 m. liepos 20 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-07-08

Šiaulių rajono savivaldybėje įvyko svarbus pasitarimas dėl Šiaulių rajono kelių aktualijų. Į susitikimą su Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru, administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu atvyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas, Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai, Šiaulių krašte išrinkti Seimo nariai Rima Baškienė, Stasys Tumėnas, Arūnas Gumuliauskas, Valius Ąžuolas, taip pat Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bei Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

2019-07-08

Senajame Kuršėnų miesto parke įrengta skulptūrų kompozicija vaikams. Skulptūras neatlygintinai sukūrė kuršėniškiai tautodailininkai Raimondas Baškys ir Vaclovas Tamošaitis iš uosių, kuriuos teko paaukoti rekonstruojant V. Kudirkos gatvę Kuršėnuose. Idėja, kaip panaudoti uosio medieną ir sukurti erdvę parke vaikams, kilo Kuršėnų miesto seniūnijai ir Šiaulių rajono etninės kultūros ir tradicinių amatų centrui. Tautodailininkai sukūrė keturis stilizuotus krėslus su gyvūnų motyvais bei staliuką.

2019-07-08

Lietuvos valstybės - Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena buvo švenčiama visame Šiaulių rajone. Į prasmingą Lietuvos valstybės šventę rinkosi Kuršėnų miesto, rajono miestelių, kaimų gyventojai, bendruomeniškai susikibę už rankų giedojo Lietuvos valstybės himną, dalyvavo akcijose, edukacijose, koncertuose. Ši šventė subūrė žmones ir prasmingiems darbams - atidengti Lietuvos valstybės 100-metį įprasminantys ženklai, skirti iškilioms Šiaulių rajono asmenybėms. Lietuvos valstybės diena sutapo ir su spalvingu ir prasmingu tarptautiniu festivaliu "Saulės žiedas", kurio koncertai atkeliavo ir į Šiaulių rajoną.

2019-07-04

Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir vykdomo projekto vadovas - rajono savivaldybės Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Sigitas Getneris vyko į Kairius apžiūrėti vykstančių projekto „Kairių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“ darbų. Vykdomas projektas, tvarkoma, kuriama miestelio infrastruktūra akivaizdžiai keičia miestelio įvaizdį bei didina miestelio patrauklumą. Tai, kad miestelis įgauna naują gyvenimą, rajono vadovui džiaugėsi ne tik sutikti Kairių miestelio gyventojai, bet ir projekto rangos darbus vykdantys specialistai ir darbininkai.

2019-07-03

Liepos 2-ąją vykusiame Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdyje rajono politikai per penkias valandas išnagrinėjo ir priėmė per 70 svarbių gyventojams, rajono biudžetui sprendimų. Nemažai sprendimų liečia rajono švietimo įstaigas, posėdyje priimti sprendimai dėl kai kurių paslaugų branginimo buvo neišvengiami, nes augino didžiulius nuostolius, kuriuos tenka dengti iš rajono biudžeto, o tai reiškia – visų rajono mokesčių mokėtojų lėšų.

2019-07-03

Antradienį Šiaulių rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko iškilminga gabiausių ir talentingiausių Šiaulių rajono savivaldybės mokinių, laimėjusių prizines vietas šalies ir tarptautiniuose konkursuose bei olimpiadose, jų artimųjų bei juos mokančių pedagogų pagerbimo šventė. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, įteikdamas padėkas už pasiekimus mokslo, meno srityse, už lietuvybės ir tautiškumo idėjų puoselėjimą, gabiausiems rajono mokiniams sakė, kad jie yra rajono pasididžiavimas ir ateitis.

2019-07-02

Šiaulių rajone rengiamasi pastatyti 22 pusiau požemines atliekų surinkimo aikšteles, iš jų 16 Kuršėnų mieste, 5 Ginkūnuose ir 1 Kužiuose. Ruošiantis šiam darbui Kuršėnų miesto gyventojams buvo surengta ekskursija į Naująją Akmenę, kur požeminių atliekų surinkimo aikštelių tinklas veikia jau penkerius metus. Šiaulių rajono gyventojai domėjosi naujovėmis – ar tikrai pasiteisins tokios atliekų aikštelės, ar nebus gyventojams pablogintos sąlygos. Išvyka į Naująją Akmenę parodė, kad daugeliu atveju nuogąstaujama nepagrįstai, nes Naujosios Akmenės gyventojai jau akivaizdžiai patyrė, kad toks atliekų surinkimas daug patogesnis ne tik vežėjams, bet ir gyventojams.

2019-06-28

Birželio 21 d. asociacija „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ organizavo iškylą „Šeima šeimai“. Ši iškyla organizuojama jau trečius metus iš eilės, pagal Šiaulių rajono savivaldybės finansuotą projektą  „Šeima šeimai tęstinumas“. Šiais metais renginys iš Kuršėnų miesto centro persikėlė į asociacijos „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“  įkurtą poilsio ir laisvalaikio zoną Daugėlių, Sodžiaus ir Pušyno sankirtoje.

2019-06-27

Trečiadienį Šiaulių rajono savivaldybėje sušauktoje seniūnaičių sueigoje Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius bei Teisės ir personalo administravimo skyriaus vedėja Jurgita Mickūnė iškilmingai įteikė pažymėjimus 2019 – 2023 metų kadencijai išrinktiems Savivaldybės seniūnijų seniūnaičiams. Naujai išrinktų seniūnaičių pasveikinti atvyko seniūnijų seniūnai. Seniūnaičiai buvo supažindinti su teisėmis ir pareigomis, jiems palinkėta gero darbo.

Iš viso sueigoje dalyvavo 41 naujai išrinktas seniūnaitis. Seniūnaičiai išsirinko ir savo atstovus į  Šiaulių rajono savivaldybės Etikos ir Antikorupcijos komisijas.

2019-06-26

Šiaulių rajono savivaldybės taryba liepos 2 dienos posėdyje svarstys aktualų visiems rajono gyventojams klausimą dėl keleivių vežimo reguliariais reisais vietinio susisiekimo maršrutais tarifų. Visuose Šiaulių rajono savivaldybės tarybos komitetuose šis klausimas jau svarstytas, daug diskutuota, siūlyti įvairūs variantai, tačiau teks priimti vieną ir teisingiausią sprendimą. Tarifus peržiūrėti Šiaulių rajono tarybą privertė vis augantys nuostoliai, kuriuos reikia padengti iš rajono biudžeto lėšų, o tai reiškia - visų rajono mokesčių mokėtojų lėšomis.

 1 2 3 4