2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-12-03

Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir neįgalius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali gauti Šeimos kortelę, kuri garantuoja specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Nuolaidų krepšelis nuolat kintantis.

2019-12-02

Lapkričio 25–29 dienomis Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla šventė įkūrimo 115 metų jubiliejų. Mokyklos veiklos pradžia skaičiuoja dar ilgesnius metus, tačiau leidimas veikti oficialiai išduotas 1904 m. Mokyklos įkūrėjai Sofija ir Vladimiras Zubovai – to meto aktyvūs visuomenės veikėjai, dosnūs švietimo mecenatai, visuose savo dvaruose steigę pradžios mokyklas valstiečių vaikams. Daugelis jų pradžioje buvo slaptos. Mokymas vyko lietuvių kalba. Būdami ne lietuvių tautybės Sofija ir Vladimiras Zubovai nebijojo žandarų persekiojimo, rūpinosi lietuviškos kultūros išlikimu ir plėtojimu.

2019-12-02

Viešoji įstaiga ,,Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims” (toliau-Įstaiga) 2019 m. balandžio – lapkričio mėnesiais įgyvendino projektą ,,Buvimas kartu ,,kiTAIP“. Įgyvendinant projektą buvo siekiama asmenų su negalia socialinio dalyvumo visuomenėje, skatinome jaunus žmones savanorystei bei socialiniam verslumui per įvairias veiklas. Projekto partneriai: Šiaulių rajono Švietimo pagalbos tarnyba su Šakynos mokykla, Šiaulių valstybinė kolegija, Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija ir Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Šiaulių rajono Viltis“. Projekto iškeltas tikslas - siekti neįgaliųjų socialinio dalyvumo visuomenėje, skatinant jaunų žmonių savanorystę bei socialinį verslumą.

2019-12-02

Viešosios įstaigos Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorijos specialistų komanda teikia paliatyviosios pagalbos paslaugas suaugusiems ir vaikams namuose visame Šiaulių rajone. Mes esame arti ir pasirengę jums padėti! Mūsų paslaugos nemokamos!

2019-12-02

Šiaulių rajono savivaldybė dalyvavo Lietuvos moterų lobistinės organizacijos 4 kartą organizuotame konkurse, skirtame apdovanoti savivaldybes už geriausias moterų ir vyrų lygybės priemones, suplanuotas savivaldybės strateginiuose veiklos arba plėtros planuose ir įgyvendintas 2018–2019 metais. Konkursas yra viena iš pozityvių priemonių, skirtų skatinti Lietuvos savivaldybes aktyviai siekti moterų ir vyrų lygybės bei efektyviai įgyvendinti Lietuvos Respublikos moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymą.

2019-12-02

Šeštadienio popietę ŠRSKC Šakynos filialo Žarėnų salėje vyko XXIII-ioji rajono vokalinių ansamblių šventė „Aš atidarysiu dainų skrynelę“. Į naujai sutvarkytą, dar dažais kvepiančią salę rinkosi dainų mylėtojai iš įvairių rajono kampelių. Šventės vedėjai, ŠRSVB Gilaičių ir Kužių bibliotekų bibliotekininkė Rita Bielskienė ir ŠRSKC Gruzdžių filialo renginių organizatorius Gintaras Kiura, S. Nėries eilėmis pradėję renginį džiaugėsi, kad romansų šventė jau septintus metus iš eilės sukviečia dainorėlius į Žarėnus.

2019-12-02

Ginkūnų seniūnijoje įvyko paskutinė 2019-ųjų  metų seniūnaičių sueiga. Seniūnė Vilija Kvasienė dėkojo seniūnaičiams už ypač aktyvią  jų veiklą. Aukojantys savo asmeninį laisvalaikį, savo idėjomis, pasiūlymais, pastebėjimais ir pagalba nuolat besidalijantys žmonės nuoširdžiai rūpinasi priskirta teritorija, bendrauja su savo seniūnaitijų gyventojais.

2019-12-02

2019 m. lapkričio 27 d. į Kuršėnų Stasio Anglickio progimnaziją atvyko Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos mokiniai, lydimi mokytojos Mildos Švelnienės. Svečių kelionės tikslas – Kuršėnuose kartu su Stasio Anglickio progimnazijos mokiniais įgyvendinti projektą ,,Savanorystė – galimybė pažinti save ir kitą“.

2019-12-01

Gruodžio 1-ąją Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Salduva“ su gausybe svečių, dovanų, muzikos ir dainų minėjo savo veiklos 45-metį. O drauge su šio kolektyvo jubiliejumi vyko ir 20-ojo Lietuvos laiudiškos muzikos kapelų šventė „Griežk, smuikeli“. „Griežk, smuikeli“ bei vienas talentingiausių ir profesionaliausių rajono kolektyvų „Salduva“ - neatsiejami vienas nuo kito. 

 1 2 3 4