2019 m. spalio 14 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-10-08

Spalio 7 dieną Kuršėnų ligoninėje lankėsi nuolatiniai rėmėjai iš Vokietijos, Demimo miesto, - Jaunųjų Europiečių sąjungos prezidentas Ziegfried Logall su žmona Ingrid. Labdarių šeima atvyko pasidžiaugti, kaip už jų skirtą finansinę paramą įrengtas gydytojų kabinetas, kokios įsigyta įrangos. Labdarius Kuršėnų ligoninėje pasitiko direktorė Renata Noreikaitė ir bičiuliais labdaroiams iš Vokietijos jau tapęs ligoninės kolektyvas, susitikime dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai Rolandas Tamošaitis ir Rolandas Samuila.

2019-10-07

Spalio 4 dieną Šiaulių rajono Šilėnų mokykloje vyko mokyklos 100-mečio jubiliejaus šventė, kurioje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė bei garbingi svečiai. Sveikinimo žodžių, padėkų ir dovanų nestokojo LR Seimo narių Juozo Rimkaus ir Rimos Baškienės padėjėja Judita Šakočiuvienė, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kairių seniūnas Artūras Šulčius, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro renginių organizatorė Danutė Kazlauskienė, meno vadovė Gitana Svirplienė, Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ direktorė Dalia Gricienė ir Kairių Švč. Mergelės Marijos belaisvių vaduotojos bažnyčios klebonas Rimantas Pranskaitis. Prisiminimais apie mokyklos gyvenimą pasidalino ir buvę mokyklos mokiniai.

2019-10-07

Spalio 4 dieną Šiaulių rajono savivaldybės administarcijos Švietimo ir sporto skyriaus salėje įvyko seminaras organizuojamas Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyriaus vyriausiosios specialistės Ingridos Venckuvienės kartu su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Šiaulių regiono rinkos priežiūros skyriumi. Pranešėjai: Loreta Rėkštė, Arvydas Augustinas, Algirdas Žekonis, Miglė Tamkevičienė, Danutė Simaškienė, Neringa Ginčienė supažindino gyventojus su vartotojų teisėmis, jų įgyvendinimo būdais bei kylančiais sunkumais.

2019-10-07

Šiaulių rajono savivaldybėje vykusiame posėdyje, kuriame dalyvavo Verslo tarybos atstovai – pirmininkas - Žydrūnas Grinius, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas bei generalinis direktorius, Šiaulių rajono tarybos narys Alfredas Jonuška, taip pat kooperatyvo „Šiaulių aruodas“ vadovas Raimundas Juknevičius, UAB "Grąžulas" direktorius Romaldas Adeikis ir Šiaulių rajono savivaldybės vadovai - meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, jo pavaduotoja Regina Rupšienė taip pat Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Vilija Vaičekauskienė, Turto valdymo skyriaus vedėjas Alfredas Budrys bei Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėja Audronė Birutienė nagrinėjo aktualius Šiaulių rajono verslui klausimus - dėl Kužių geležinkelio stoties infrastruktūros panaudojimo verslo reikmėms ir Šiaulių rajono verslo plėtros objektų sąrašo sudarymo.

2019-10-07

Atėjo tas metas, kai pradėtas statyti pėsčiųjų tiltas per Ventą Kuršėnuose. Naujasis statinys trauks ne tik originalia išvaizda, bet ir interaktyvaus ir išmanaus tilto sprendimais. Šiaulių rajono savivaldybei įgyvendinant projektą „Ventos upės viešosios erdvės Kuršėnų mieste įrengimas ir pritaikymas bendruomeniniams ir verslo poreikiams“ (iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo) Ventos upės dešiniojo kranto teritorijoje bus įrengti ne tik pėsčiųjų takai, vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai, prieplauka, maudykla, lauko terasa bei sutvarkyta žalioji zona, bet ir pastatytas pėsčiųjų ir dviračių tiltas.

2019-10-04

2019 m. lapkričio 18 – 24 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius leistis į mokymosi kelionę – 20-tąją suaugusiųjų mokymosi savaitę.

Kviečiame leistis į mokymosi kelionę!

2019-10-03

Spalio 2-ąją Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokykloje įvyko seminaras „ Žmogaus sveikata“, kurį organizavo Šiaulių r. Švietimo pagalbos centras, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla ir Šiaulių valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo valdyba. Seminaras skirtas priešgaisrinės saugos aktualijoms.

2019-10-01

Šeštadienį ir sekmadienį Šiaulių rajono Kurtuvėnų miestelis, kaip ir kasmet, rugsėjo pabaigoje, pakvietė į tradicinę šventę „Susitikime Kurtuvėnuose“. Šeštadienį Kurtuvėnų šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje vyko įspūdingas jungtinių chorų koncertas. O sekmadienį Kurtuvėnai pakvietė į Šv. Mergelės Marijos Belaisvių vaduotojos (Nevalnikų) atlaidus, kuriuose parapijiečiai atsisveikino su septynerius metus jiems tarnavusiu kunigu, klebonu Andriumi Valčiuku.

2019-09-30

Šiaulių rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro socialinės globos padalinyje Meškuičiuose vykdomo projekto "Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra Šiaulių rajone" darbai sparčiai juda link pabaigos. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis apžiūrėjo baigiamą vykdyti projektą, kuris yra labai svarbus rajono gyventojams.

2019-09-29

Mes, Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras, jau daugiau kaip 10 metų dirbame atviro darbo su jaunimu principais. Dešimtmetis užaugino ne vieną jaunuolį, kurių patirtys ir prisiminimai apie praleistas akimirkas jaunimo centre yra geriausias įvertinimas ir paskatinimas dirbti toliau. Jaunimo centre gali lankytis absoliučiai visi jaunuoliai nuo 14 iki 29 metų. Čia laukiami visi! Netiki?! Patikėk, nes tarp šių sienų išnyksta visos socialinės ribos. Šiose patalpose visi yra lygūs. Penkias dienas per savaitę po šešias valandas jaunuolių visada laukia čia dirbantys du jaunimo darbuotojai.

 1 2 3 4 5