2019 m. balandžio 23 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-04-23

2019 m. balandžio 19 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka organizavo diskusiją su žurnaliste, TV laidų vedėja Renata Šakalyte-Jakovleva ir knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ pristatymą. Renginys surengtas, vykdant Europos Komisijos komunikacijos kampanijos „ES drauge saugiau“ projektą. Projekto tikslas – plačiau informuoti visuomenę apie tai, kaip ES saugo savo piliečius nuo globalių grėsmių ir kitų pavojų.

2019-04-23

2019 m. gegužės 12 d. įvyks privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos pilietybės išsaugojimo.

Artėjant šiai datai, kviečiame susipažinti su pagrindine informacija apie referendumą ir juo spręsti teikiamo klausimo svarbą.

2019-04-23

Su itin dosnios saulės spinduliais, su gausiu būriu namiškių ir svečių, su netradicinėmis pamokomis ir įvairiomis kūrybos dirbtuvėmis, su laiko patikrintomis veiklomis ir vis naujomis patirtimis jau XIX kartą Raudėnuose organizuotas Respublikinis 1–8 klasių mokinių, folkloro ansamblių, švietimo ir kultūros darbuotojų etnokultūrinis-edukacinis renginys „Netradicinio mokymo(si) diena. Partneriškas mokymasis atvirose ir dinamiškose aplinkose. XIX Jurginių šventė Raudėnuose“, skirtas Žemaitijos metams.

2019-04-19 | MERO SVEIKINIMAS
2019-04-19
2019-04-19

Šv. Velykos – šventė kupina tradicijų ir simbolių bei metas, kai viskas gimsta iš naujo. Krikščionims – tai Kristaus prisikėlimo šventė – tai žiemos pabaigos šventė ir artėjančios vasaros sutikimas. Artėjant Šv. Velykoms jau pradedame galvoti apie šventinį stalą, o koks jis be pagrindinio Velykų simbolio - margučio.

2019-04-19

Ketvirtadienį Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras susitiko su Varputėnų bendruomene dėl laukiančių didžiulių permainų buvusių Varputėnų kultūros namų pastate. Čia dabar veikia Asociacija „Varputėnų bendruomenė“, gyvybiškai svarbus varputėniškiams medicinos punktas bei Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Varputėnų biblioteka. Tačiau šios svarbiausios varputėniškiams įstaigos užima tik nedidelę dalį buvusių didžiulių Varputėnų kaimo kultūros rūmų. Dalį, maždaug apie ketvirtadalį pastato iš Šiaulių rajono savivaldybės jau yra išsinuomojusi UAB „Kitada“, kuri čia kurs Varputėnų globos namus.

2019-04-18

Minėdama Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną – balandžio 28-ąją – Valstybinė darbo inspekcija (VDI) jau tryliktus metus organizuoja įvairius renginius. Šiais metais VDI kreipėsi į šalies įmones ir mokyklas, kviesdama 5–6 klasių moksleivius dalyvauti projekte „Dirbsiu saugiai“. Džiugu, kad ir įmonės, ir mokyklos aktyviai atsiliepė.

2019-04-17

Balandžio 16-ąją, pirmąjame 2019 – 2023 metų kadencijos Šiaulių rajono Tarybos posėdyje inauguruotas Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras bei prisiekė naujai išrinkta Šiaulių rajono Taryba – jau aštuntoji atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Šiaulių rajono savivaldybės istorijoje. Naujai išrinktoji Taryba mero pavaduotoju patvirtino Česlovą Greičių, o Gipoldui Karkleliui antrą kadenciją suteiktas pasitikėjimas vadovauti Savivaldybės Administracijai ir tęsti pradėtus darbus, kurių laukia daug ir atsakingų.

2019-04-17
 

2019 m. balandžio 17 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad teisingai užpildžiusiems ir pajamų deklaracijas pateikusiems gyventojams jau pradeda grąžinti gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM) permokas. Šiandien 19 tūkst. šalies gyventojų bus grąžinta daugiau nei 3 mln. eurų permokų, Šiaulių apskrityje 1,6 tūkst. gyventojų – 279 tūkst. eurų.

2019-04-16

Šiaulių rajono kultūros darbuotojų šventė šį kartą buvo įprasminta edukacine išvyka į Plungę - Žemaičių dailės muziejų. Gausus būrys Šiaulių rajono kultūros darbuotojų, bibliotekininkų, etninės kultūros ir tradicinių amatų centro darbuotojų turėjo puikią galimybe susipažinti su Oginskių dvaro istorija, pasivaikščioti po nuostabią parko teritoriją, pasigėrėti surinktais muziejaus eksponatais, pasiklausyti Žemaičių dailės muziejaus darbuotojų pasakojimų.

 1 2