2019 m. spalio 22 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
DĖL AUTOBUSŲ REISŲ – KOMISIJŲ, SENIŪNŲ, SENIŪNAIČIŲ IR GYVENTOJŲ NUOMONĖS

Trečiadienį į jungtinį posėdį rinkosi Šiaulių rajono savivaldybės administracijos autobusų maršrutų koordinavimo bei Savivaldybės reguliarių vietinio susisiekimo maršrutų peržiūrėjimo ir konkurso dokumentų dėl vežėjų parinkimo parengimo komisijos. Posėdžiui pirmininkavo Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, dalyvavo rajono Tarybos nariai - Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Martynas Rusteika bei Biudžeto, finansų ir valdymo komiteto pirmininkas Arūnas Grubliauskis, taip pat Savivaldybės Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėja Audronė Birutienė, vyriausioji specialistė Violeta Bučinskytė. Taip pat dalyvavo, nuomones išsakė ir vežėjų atstovai – UAB „Vlasava“ transporto vadybininkas Justas Pundza, TŪB “Rigas mikroautobusu satiksme” atstovas bei Kuršėnų autobusų parko direktorius Vidmantas Šulčius.

O svarbiausia – posėdyje dalyvavo rajono seniūnijų atstovai: seniūnai, seniūnų pavaduotojai, Voveriškių seniūnaitė Rita Cecervovė, kurie atstovavo gyventojus ir perdavė jų nuomonę. Seniūnai, seniūnų pavaduotojai, seniūnaičiai iki posėdžio tarėsi su gyventojais, kokie reisai, kokiomis savaitės dienomis ir valandomis seniūnijų gyventojams yra būtini, o kokių galima ir atsisakyti. Seniūnai posėdyje ir perdavė aiškią gyventojų nuomonę.

Posėdyje buvo gvildentas kiekvienas reisas, tartasi dėl kiekvieno laiko, analizuoti labai konkretūs važiuojančiųjų kiekvienu reisu keleivių skaičiai. Visi reisai posėdyje kruopščiai derinti su mokinių pavežėjimo grafikais.

Kol kas galutinių sprendimų nėra, nes dėl kai kurių reisų dar svarstoma. Pagal naujus tvarkaraščius, įsigaliojus teisės aktams, rajone autobusai pradės važiuoti nuo rugpjūčio 1 dienos.

Pagrindinė reisų mažinimo priežastis – Šiaulių rajone mėnesio vietinio susisiekimo maršrutų ridos kelis kartus viršija kitų apskrities rajonų autobusų ridas, autobusai kai kuriais reisais važiuoja pustuščiai, o kompensacijų sumos, vežėjams mokamos iš savivaldybės biudžeto, visų rajono mokesčių mokėtojų pinigų, - vis auga ir keliais kartais lenkia kitus apskrities rajonus.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Sutikimas fotografuoti ir viešinti gautas

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal