2019 m. birželio 25 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
ĮVYKO JAUNIMO PROJEKTŲ KONFERENCIJA „NĖR KĄ VEIKT!“

Tai bent… Tokia emocija norisi apibūdinti Jaunimo projektų konferenciją „Nėr ką veikt!“, įvykusią 2018 m. gruodžio 13 d. Į Atvirą Šiaulių rajono jaunimo centrą rinkosi Šiaulių rajono jaunimas bei svečiai iš Radviliškio jaunimo centro. Šurmulys, garsūs plojimai, plačios šypsenos ir vienas tikslas – įrodyti, kad 2018 metai jaunimui buvo veiklūs ir aktyvūs.

Jaunimo projektų konferencija „Nėr ką veikt!“ buvo pradėta Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narės Ievos Šukytės atliekamomis dainomis. Susirinkusius sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Savivaldybės tarybos narė Roma Albrikienė, Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Kristina Pinskienė. Konferencijos metu Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos direktorė Rasa Piežienė pasakojo apie mobilųjį darbą su jaunimu, už kurio plėtojimą Šiaulių rajone buvo įteiktas apdovanojimas, o Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė, Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė pristatė „Eurodesk“ atstovybę Šiaulių rajone.

Visi jaunimo projektų vykdytojai iš Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių – Karolinos Jasiukevičiūtės, Kęstučio Kaminsko, Algio Mačiulio, Kristinos Pinskienės, Ievos Poškutės, Martyno Rusteikos – gavo padėkas už idėjas ir įgyvendintus projektus. 2018 metų geriausiais jaunimo projektais buvo išrinkti Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „O kokia tavo verslo idėja?“, Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro projektas „2mblas arba Dengtiltis’22“ ir Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos, Lietuvos moksleivių sąjungos Kuršėnų mokinių savivaldų informavimo centro projektas „Visai geras projektas“. Už aktyvią veiklą ir iniciatyvumą buvo apdovanotas Kūrybinės raiškos centras, kuriam buvo palinkėta ir toliau taip pat energingai tęsti organizacijos darbus.

 

Parengė Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė, atliekanti jaunimo reikalų koordinatoriaus funkcijas, Viktorija Savickė

 *Gauti sutikimai viešinti nuotraukas

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal