2019 m. rugsėjo 15 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
ĮVYKO ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS POSĖDIS

Rugpjūčio 5 dieną į posėdį aptarti rūpimų klausimų susirinko Savivaldybės antikorupcijos komisijos nariai: Savivaldybės tarybos nariai Alfredas Jonuška, Algimantas Gaubas, Kęstutis Lukšas ir Martynas Rusteika, gyvenamųjų vietovių bendruomenių atstovės Loreta Olišauskienė, Kuršėnų miesto seniūnijos Stoties seniūnaitijos seniūnaitė, bei Reda Petkauskienė, Ginkūnų seniūnijos Rasos seniūnaitijos seniūnaitė, taip pat Savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vyresnioji specialistė Vitalija Lisinskienė.

Komisijos pirmininkas A. Jonuška visus supažindino su Šiaulių rajono savivaldybės korupcijos prevencijos 2015–2017 metų programa. Buvo aptartas ir šios programos priemonių įgyvendinimo planas. Nemažai pasiūlymų pateikė L. Olišauskienė. Ji svarstė, kad gyventojai norėtų su teisės aktais susipažinti dar iki jų priemimo.

Programai pritarta ir nutarta teikti svarstyti 2015 m. rugsėjo 17 d. Savivaldybės tarybos posėdyje.

Komisija taip pat aptarė einamuosius darbus, svarstė, kaip galėtų dar labiau sumažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę. A. Jonuškos nuomone, korupcijos nebus tada, kai visuomenė bus pati subrendusi nedaryti to, ko negalima. Svarstyta apie didesnį šios problemos ir nuveiktų darbų šioje srityje viešinimą, apie socialinės reklamos rajone galimybes.Rita Kirtiklytė, Bendrųjų reikalų skyrius

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal