2019 m. rugpjūčio 17 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
JUBILIEJINĖ PARODA – SU DUKROMIS IR ANŪKE

Šiaulių rajono etninės kultūros ir tradicinių amatų centre penktadienį atidaryta keramikės Virgilijos Silvestros Šufinskienės, jos dukrų keramikės Renatos Riapšienės ir rūbų siuvėjos-modeliuotojos Virgilijos Bartkienės bei anūkės Kornelijos kūrybos darbų paroda.

Vienai tituluočiausių šalies keramikių, Puodžių karalienei, garbingiausio šalies tautodailės apdovanojimo – "Auksinio vainiko" laureatei kuršėniškei V. S. Šufinskienei gruodžio 31-ąją sukako 80 metų.

Jubiliejaus proga V. S. Šufinskienė pristato ir savo naujausius keramikos kūrinius, ir šiek tiek ankstesnius, kurie keramikei padėjo pelnyti "Aukso vainiką".

Dukra R. Riapšienė pristato naujausius savo keramikos kūrinius, kurie ir savo forma, ir raštais skiriasi nuo ankstesnių darbų. Dukra Virgilija pristato unikalaus modelio lininius rūbus. Anūkė Kornelija pristato tapybos darbais.

Tokia šeimyninė kūrėjų paroda jau antroji. Lygiai prieš penketą metų taip pat Šiaulių rajono etninės kultūros ir tradicinių amatų centre buvo surengta V. S. Šufinskienės ir jos dukrų kūrybops paroda jos 75-ojo gimtadienio proga.

 

Pagal pateiktą medžiagą

parengė Zigms Ripinskis

 

* Gautas sutikimas viešinti

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal