2019 m. spalio 23 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KOVOJE SU PREKYBA ŽMONĖMIS LABAI SVARBI - PREVENCIJA

Rugsėjo 26-ąją Kuršėnų vaikų globos namuose vyko išvažiuojamasis Šiaulių rajono savivaldybės kovos su prekyba žmonėmis koordinavimo komisijos posėdis, kuriame aptarta, kad kovoje su prekyba žmonėmis didžiausias dėmesys turi būti skiriamas prevencijai.

Posėdyje, kuriam pirmininkavo Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, aptartas ir pakoreguotas Šiaulių rajono savivaldybės kovos su prekyba žmonėmis 2018-2019 metų veiksmų planas. Akcentuota, kad didžiausias dėmesys turi būti skiriamas informacijos sklaidai, siekiama, kad kuo daugiau asmenų grupių būtų supažindintos, kaip apsisaugoti nuo su prekybos žmonėmis: prostitucijos, prievartinio darbo, darbo vergovės sąlygomis, išnaudojimo nusikalstamoms veikoms, fiktyvių santuokų sudarymo.

Komisijos posėdyje dalyvavusi Donata Šimkutė-Špėgienė, Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro Šiaulių skyriaus socialinė darbuotoja, supažindino su centro teikiama pagalba.

Posėdis neatsitiktinai vyko Kuršėnų vaikų globos namuose, su globos namų direktoriumi Feliksu Rudzinsku bei globos centro specialistais aptartos galimybės ruošti globėjus, galinčius pasirūpinti elgesio problemų turinčiais paaugliais.

Jolanta Šiuparienė, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos, vyriausioji specialistė - tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė

Posėdžio nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal