2019 m. spalio 24 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KURŠĖNUOSE VYKO SUSITIKIMAS SU LIUDU MAŽYLIU IR KALĖDINĖ VAKARONĖ SENJORAMS

Gruodžio 12 d. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre vyko susitikimas su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi, politologu, Lietuvos Nepriklausomybės akto originalo atradėju Liudu Mažyliu. Įdomaus pasakojimo, apie Lietuvos Nepriklausomybės akto atsiradimą ir jo paieškas, pasiklausyti susirinko gausus būrys kuršėniškių.

Po susitikimo, LR Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos padėjėja Ada Grakauskienė svečiui įteikė Kuršėnų amatininkų sukurtą ąsotį, o Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės pavaduotojas Almantas Šlivinskas profesoriui padovanojo 2018 m. kalendorių „Lietuvos šimtmečio atspindžiai Šiaulių rajone“ ir visus kvietė į Kalėdinę vakaronę, skirtą vyresnio amžiaus žmonėms.

Čia senjorai ne tik vaišinosi arbata ir gardžiais saldumynais, bet ir džiaugėsi Kalėdų Senelio (Zenonas Gestautas) pasirodymu. Jis visus kvietė susiburti į ratą žaidimui, dalino dovanėles ir linkėjo smagių artėjančių švenčių. Vėliau visi susirinkę šoko, skambant pramoginės muzikos atlikėjo Rimo Mickevičiaus dainoms.

 

Justina Rutkauskienė

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro informacija

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal