Šiaulių rajono savivaldybė


Šiaulių rajono savivaldybės administracija
Vilniaus g. 263, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41)  59 66 42,  faksas (8 41)  52 38 86,
El. p. prim@siauliuraj.lt
Biudžetinė įstaiga 
Juridinių asmenų registras
Įstaigos  kodas 188726051


  E. Demokratija
  • Kur kreiptis dėl informacijos?
  • Gyventojų prisijungimas
  • E. apklausos
  • E. konsultavimas
  • E. peticija
  • E. forumas
  • E. skundai
  • Pranešk apie pažeidimą
  • posėdžių transliacija
  • posėdžių klausimai
  • DUK
  •   Virsutinis
  • Savivaldybė
  • Naujienos
    Šiaulių rajonas
    Heraldika
    Istorija
    Geografija
    Teritorija
    Gyventojai
    Keliai
    Gamta
    Bendruomenės
    Bendruomeninės veiklos rėmimas
  • VEIKLOS SRITYS
  • Aplinkos apsauga
    Aktualijos
    Atliekos
    Tvarkymą reglamentuojantys dokumentai
    Komunalinės atliekos
    Antrinės žaliavos
    Pavojingos atliekos
    Žaliosios atliekos
    Aplinkos apsaugos skyrius
    Skyriaus struktūra, nuostatai
    Skyriaus veiklos ataskaitos
    Aplinkos apsaugos programa
    Aplinkosauginis švietimas
    Aplinkos apsaugos rėmimo specialioji programa
    Kraštovaizdis
    Reglamentuojantys dokumentai
    Saugotini želdiniai
    Leidimų išdavimo tvarka
    Prašymo forma
    Sodinamų želdinių planai
    Medžioklės prevencija
    Oras
    Saugomos teritorijos ir objektai
    Biosferos poligonai, NATURA teritorijos
    Gamtos paveldo objektai
    Draustiniai
    Regioniniai parkai
    Lankstinukas - žemėlapis
    Vanduo
    Bendradarbiavimas
    Civilinė metrikacija
    Aktualijos jaunavedžiams
    Darbo laikas
    CMS informuoja
    Teikiamos paslaugos
    Prašymai įregistruoti santuokas
    Veikla
    Civilinė sauga
    Ekonomika
    Aktualu
    Ekonomikos apžvalga
    Licencijos (leidimai)
    Strateginis planavimas
    Jaunimas
    Aktualijos
    Jaunimo reikalų taryba
    Jaunimo organizacijos
    Jaunimo politika
    Bendrasis konkursas
    Mobilus darbas su jaunimu
    Nuorodos
    Kelių priežiūra
    Negyvenamųjų pastatų ir patalpų nuoma
    Nekilnojamo turto pardavimas
    NVO ir kitos organizacijos
    Naujienos
    NVO taryba ir nuostatai
    NVO sąrašas
    Bendruomeninės veiklos rėmimas
    Religinių bendruomenių veiklos rėmimas
    Projektai
    Įgyvendinami projektai
    Įgyvendinti projektai
    Integruota teritorijų vystymo programa
    Naudinga informacija
    Viešoji tvarka
    Gyvūnų gerovė
    Maudyklų būklės stebėsena
    Sanitarija
    Triukšmo prevencija
    Sportas
    Sporto naujienos
    Programų ir projektų rėmimas
    Sporto renginiai
    Sporto mokykla
    Sporto taryba
    ŠRVMKL
    Klubai
    Naudingos nuorodos
    Socialinis būstas
    Aktualu
    Sveikata
    Aktualijos
    Bendruomenės sveikatos taryba
    Švietimas
    Švietimo įstaigų veiklos naujienos
    Švietimo naujienos
    Švietimo įstaigos
    Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
    Ugdymo programų įgyvendinimas
    Vaikų darželio steigimas
    Mokyklų tinklas
    Mėnesio darbo planai
    Naudingos nuorodos
    Neformalus vaikų švietimas
    NVŠ tikslinis finansavimas
    Projektai
    Projekto „LECTIO DE VIA“ veikla
    Projekto „Lyderių laikas 3“ veikla
    Statistika ir ataskaitos
    Ugdymo organizavimas
    Užimtumo didinimo programos įgyvendinimas
    Žemės nuomos mokestis
    Žemės ūkis
    Bendra informacija
    Aktualijos melioracijos klausimais
    Valstybės pagalbos teikimas
    Melioracijos darbų programa
    Technikos registracija, apžiūra
    Ūkio registravimas
  • Gyventojams
  • Bendrojo naudojimo objektų administravimas
    Daugiabučių namų atnaujinimas
    El. sąskaitos už atliekų tvarkymą
    Karjeros galimybės
    Savivaldybės administracijoje
    Savivaldybės pavaldžiose įstaigose
    Kultūra
    Renginiai
    Šį mėnesį
    Kultūros skyrius
    Aktualijos
    Nuostatai, programos
    Kultūrinė veikla
    Kultūros ir meno premijos
    Leidybos finansavimo tvarka
    Etninės kultūros ir tradicinių amatų centras
    Viešoji biblioteka
    Apie biblioteką
    Renginiai bibliotekose
    Kultūros centras
    Kultūros paveldas
    Informacija
    Kapinių sąrašai
    Stebėsenos planas
    Mobilizacija
    Pagalba gaisro, stichinių nelaimių atveju
    Policija informuoja
    Socialinė parama
    Socialinių paslaugų centras
    Sveikatos priežiūros įstaigos
    Švietimo paslaugų centras
    Tarifai, mokesčiai, lengvatos
    Transportas
    TV laidos „Sodžius“ archyvas
    Valstybinė kalba
    Atsakingas asmuo
    Funkcijos
    Nuorodos
    Paskirtis
    Patarimai
    Veiklos sritis
    Lietuvių kalbos dienos
    Visuomenės sveikatos biuras
  • Verslininkams
  • Investicinė ir ekonominė aplinka
    Investicinė aplinka, ekonominiai rodikliai
    Verslo sektorius
    El. sąskaitos juridiniams asmenims už atliekų tvarkymą
    Licencijos ir leidimai
    Mažmeninė prekyba
    Išorinė reklama
    Naudingos nuorodos
    Tarifai, mokesčiai ir lengvatos
  • Turistams
  • Bendra informacija
    Laisvalaikis, sportas, pramogos
    Teisės aktai
    Turizmo ir verslo informacijos centras
      Kita
  • TEISĖS AKTAI NUO 2009-Ų METŲ
  • NORMINIAI TEISĖS AKTAI 2014-2018 M.
  • ATSTOVAI SEIME
  • RIMA BAŠKIENĖ
    ARŪNAS GUMULIAUSKAS
    JUOZAS RIMKUS
  • TARNYBINĖS ETIKOS (ELGESIO) NORMOS
  • ADMINISTRACIJOS DARBO TARYBA
  • ADMINISTRACINĖS NAŠTOS MAŽINIMAS
  • GYVENAMOSIOS VIETOS DEKLARAVIMAS
  • INFORMACINĖ SISTEMA MEPIS
  • REGISTRACIJA Į IKIMOKYKLINIO / PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES
  • SOCIALINĖS PARAMOS ŠEIMAI INFORMACINĖ SISTEMA (SPIS)
  • E-PASLAUGOS
  • KOVOS SU PREKYBA ŽMONĖMIS KOORDINAVIMAS
  • TERITORIJŲ PLANAVIMAS
  • Teritorijų planavimas ir statyba
    Bendrieji planai
    Specialieji planai
    Rengiami dokumentai
    Informaciniai pranešimai
    Sutartys
  • Informacija darbuotojams
  • Rajono PANORAMA
  • VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGA
  •   Įstaigos meniu
  • Struktūra ir kontaktai
  • Valdymo struktūros schema
    Taryba
    Komitetai
    Komisijos
    Frakcijos
    Meras
    Mero pavaduotojas
    Mero padėjėja
    Kontrolės ir audito tarnyba
    Administracija
    Priimamojo informacija
    Savivaldybės įmonės ir įstaigos
    Savivaldybės kontroliuojamos įmonės
    Viešosios ir biudžetinės įstaigos
    Darbo grupės ir komisijos
    Seniūnijos
    Bubių seniūnija
    Ginkūnų seniūnija
    Gruzdžių seniūnija
    Kairių seniūnija
    Kuršėnų kaimiškoji
    Kuršėnų miesto
    Kužių seniūnija
    Meškuičių seniūnija
    Raudėnų seniūnija
    Šakynos seniūnija
    Šiaulių kaimiškoji
  • Teisinė informacija
  • Teisės aktai
    Teisės aktų projektai
    Tarybos sprendimų projektai
    Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
    Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
    Teisės aktų projektų archyvas
    Tyrimai ir analizės
    Teisės aktų pažeidimai
    Seimo kontrolierių pažymos
    Valstybės kontrolierių sprendimai
    Teismo sprendimai
    Tarnybiniai nusižengimai
    Teisinio reguliavimo stebėsena
    ES teisės aktai
    Pirminė teisinė pagalba
    Antrinė teisinė pagalba
  • Veiklos sritys
  • Korupcijos prevencija
  • Korupcijos prevencijos programos
    Korupcijos pasireiškimo tikimybė
    Korupcijos rizikos analizė
    Teisės aktų ar jų projektų antikorupcinis vertinimas
    Informacijos apie asmenį surinkimas
    Atsakingi už korupcijos prevenciją
    Antikorupcinis visuomenės švietimas
    Korupcijos rizikos valdymo vertinimas
    Pranešimai apie korupciją
    Pasiūlymai ir iniciatyvos
    Pasitikėjimo telefonas (8 41) 420472
    Antikorupcijos komisija
    Antikorupcijos komisijos veiklos ataskaitos
    Teisės aktai
    Privatūs interesai
  • Administracinė informacija
  • Nuostatai
    Planavimo dokumentai
    Teritorijų planavimas
    Strateginis planavimas
    Finansinis planavimas
    Darbo užmokestis
    Darbo užmokestis 2018 m.
    Darbo užmokestis 2017 m.
    Darbo užmokestis 2016 m.
    Darbo užmokestis 2015 m.
    Darbo užmokestis 2014 m.
    Darbo užmokestis 2013 m.
    Darbo užmokestis 2012 m.
    Darbo užmokestis 2019 m.
    Paskatinimai ir apdovanojimai
    Viešieji pirkimai
    Ataskaitos
    Pirkimų formų pavyzdžiai
    Planuojami pirkimai
    Teisės aktai
    Vykdomi pirkimai
    Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    Finansinių ataskaitų rinkiniai
    Ūkio subjektų priežiūra
    Vadovų darbotvarkės
    Mero darbotvarkė
    Mero pavaduotojo darbotvarkė
    Direktoriaus darbotvarkė
    Direktoriaus pavaduotojo darbotvarkė
    Suvartojamo geriamo vandens kiekis
    Tarnybiniai lengvieji automobiliai
  • Paslaugos
  • Informacijos rinkmenos
    Viešosios ir (ar) administracinės paslaugos
    Rengiamų dokumentų pavyzdžiai
    Asmenų aptarnavimo kokybė
  • Atviri duomenys
  • Asmens duomenų apsauga
  • Nuorodos
  • Valdžios elektroniniai vartai
    Valstybinės institucijos
    Kitos nuorodos
    Mėnesio darbo planai

    ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŠVIETIMO IR SPORTO SKYRIAUS,

    ŠIAULIŲ R. ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBOS

    2019 M. BIRŽELIO MĖNESIO

    RENGINIŲ PLANAS

    2019-05-30

    Šiauliai

     

    Eil. Nr.

     

    Diena

    Val.

    Renginio pavadinimas

    Dalyvauja

    Vieta

    Atsakingas

    Atsakingo asmens

    Tel. Nr.

    Registracija, dalyvio mokestis

    1.

    1

    9.00

    Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis brandos egzaminas

    IV gimnazijos klasių mokiniai

    Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

    R. Paulauskienė

    43 99 03

     

    2.

    1

    9.00

    Lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinis brandos egzaminas

    IV gimnazijos klasių mokiniai

    Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla

    R. Paulauskienė

    43 99 03

     

    3.

    1–20

    -

    Patikra „Valstybinių brandos egzaminų organizavimas ir vykdymas“

    Gimnazijų administracijos

    Savivaldybės gimnazijos

    R. Galkus,

    R. Paulauskienė

    43 25 74

    43 99 03

     

    4.

    3

    8.00

    Kužių gimnazijos mokinių specialiųjų ugdymosi poreikių (toliau – SUP) vertinimas

    Vaiko gerovės komisijos (toliau – VGK) pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Kužių gimnazija

    V. Barzdžiuvienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    5.

    3

    14.00

    Logopedų, specialiųjų pedagogų metodinis pasitarimas

    Logopedai, specialieji pedagogai

    Švietimo ir sporto skyrius

    V. Bagdonienė

    58 08 13

     

    6.

    3–14

    -

    Patikra „Vidurinio ugdymo programos įgyvendinimas mažose gimnazijose“

    Gimnazijų administracija

    Savivaldybės gimnazijos

    R. Galkus,

    M. Pavilionienė

    43 25 74

    43 99 03

     

    7.

    4

    8.15

    Bendravimo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, paremti EQUIP programa. I užsiėmimas

    9 klasės mokiniai

    Drąsučių mokykla

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    8.

    4

    8.30

    Naisių mokyklos mokinių SUP vertinimas

    VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Naisių mokykla

    V. Barzdžiuvienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    9.

    4

    9.00

    Biologijos valstybinis brandos egzaminas

    IV gimnazijos klasių mokiniai

    Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

    R. Paulauskienė

    43 99 03

     

    10.

    4

    10.00

    Pažintinis seminaras „Kupiškio rajono švietimo ir kultūros įstaigų patirtis organizuojant ugdomąjį procesą“

    Raudėnų mokykla-

    daugiafunkcis centras

    Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla

    V. Aleknavičienė,

    N. Žalys

    8 612 37036

    8 675 18511

    www.semiplius.lt

    11.

    4

    10.00

    Seminaras „Išmaniųjų įrenginių galimybės ugdymo procese“

    Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinės mokyklos mokytojai

    Kuršėnų Pavenčių mokykla-

    daugiafunkcis centras

    S. Riškienė,

    A. Leišienė

    8 614 74406

    8 675 24465

    www.semiplius.lt

    12.

    5

    8.15

    Bendravimo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, paremti EQUIP programa. II užsiėmimas

    9 klasės mokiniai

    Drąsučių mokykla

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    13.

    5

    8.30

    Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    V. Barzdžiuvienė,

    J. Simonavičienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    14.

    5

    8.45

    Patikra „Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo (matematika) organizavimas ir vykdymas“

    Mokyklų administracijos

    Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos

    E. Leparskienė,

    R. Paulauskienė,

    M. Pavilionienė

    43 76 57

    43 99 03

     

    15.

    5

    9.00

    Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (matematika)

    10, II gimnazijos klasės mokiniai

    Bendrojo ugdymo mokyklos

    R. Paulauskienė

    43 99 03

     

    16.

    5

    10.00

    Pleneras „Žemės menas 2019“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti

    1–10 klasių mokiniai ir jų mokytojai

    Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla

     

    I. Viršilienė,

    A. Leišienė

     

    8 600 63365

    8 675 24465

    www.semiplius.lt

    17.

    6

    9.30

    Gabiausių Savivaldybės 1–6 klasių mokinių išvyka į Pasvalio rajoną

    1–6 klasių mokiniai (pagal pateiktą sąrašą) ir juos lydintys mokytojai

    Pasvalio rajono Raubonių parkas

    R. Galkus,

    R. Piežienė

    43 25 74

    58 57 64

     

    18.

    6

    10.00

    Seminaras „Psichologinis aktyvumas“

    Kurtuvėnų, Aukštelkės mokyklos-

    daugiafunkciai centrai, Bubių mokykla

    Bubių mokykla

    V. Radionovienė,

    N. Žalys

    8 672 39771

    8 675 18511

    www.semiplius.lt

    19.

    6

    11.00

    2018–2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių lengvosios atletikos finalinės varžybos

    Meškuičių gimnazijos merginų ir vaikinų komandos

    Šiauliai

    A. Ankudinovas

    8 670 15706

     

    20.

    6

    6.30

    Edukacinė išvyka „Pažintis su Aukštaitijos krašto edukacinėmis erdvėmis ir ikimokykliniu ugdymu“

    Ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai, jų pavaduotojai ugdymui

    Aukštaitija

    D. Gricienė,

    A. Leišienė

    8 646 02473

    8 675 24465

    www.semiplius.lt

    21.

    10

    8.15

    Bendravimo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, paremti EQUIP programa. III užsiėmimas

    9 klasės mokiniai

    Drąsučių mokykla

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    22.

    10

    8.30

    Kairių pagrindinės mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    V. Barzdžiuvienė,

    V. Monkienė,

    J. Petraitė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    23.

    10

    9.00

    Fizikos valstybinis brandos egzaminas

    IV gimnazijos klasių mokiniai

    Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

    R. Paulauskienė

    43 99 03

     

    24.

    10

    10.00

    Seminaras „Mokymas(is) iš patirties ir per patirtį. Mano miestas – mano mokymo(si) erdvė“

    Istorijos mokytojai ir mokiniai (iš dalyvaujančios mokyklos 1 mokytojas ir 3 mokiniai)

    Šiaulių r. savivaldybės kultūros centras (Ventos g. 11 A, Kuršėnai)

    J. Majauskaitė,

    N. Žalys

    8 675 18511

    www.semiplius.lt

    25.

    11

    8.15

    Bendravimo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, paremti EQUIP programa. IV užsiėmimas

    9 klasės mokiniai

    Drąsučių mokykla

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    26.

    11

    8.30

    Meškuičių gimnazijos mokinių SUP vertinimas

    VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Meškuičių gimnazija

    V. Barzdžiuvienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    27.

    11

    13.00

    Konsultacija dėl ugdymo planų rengimo

    Bendrojo ugdymo mokyklų direktorių pavaduotojai ugdymui

    Švietimo ir sporto skyrius

    M. Pavilionienė

    43 99 03

     

    28.

    11

    9.00–12.00

    Micro: Bit kompiuteriukų programavimo turnyras „Jaunieji inovatoriai“

    Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto mokyklų mokiniai, kurie programuoja Micro: Bit kompiuteriukais

    Viešoji įstaiga „Išmanioji mokykla“

    (Tilžės g. 74, Šiauliai)

    K. Juodeikienė,

    N. Žalys

    8 670 20888

    8 675 18511

     

    29.

    12

    8.00

    Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    S. Žarina

    58 08 13

     

    30.

    12

    8.30

    Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikų SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    V. Barzdžiuvienė

    58 0 8 13

     

    31.

    12

    10.00

    Seminaras „Inovatyvūs matematikos mokymo metodai ikimokykliniame ir pradiniame ugdyme“

    Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai

    Kuršėnų Pavenčių mokykla-

    daugiafunkcis centras

    V. Sičiūnienė,

    N. Žalys

    8 675 24465

    8 675 18511

     

    www.semiplius.lt

    32.

    13

    8.00

    Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    V. Barzdžiuvienė,

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    33.

    14

    9.00

    Matematikos valstybinis brandos egzaminas

    IV gimnazijos klasių mokiniai

    Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

    R. Paulauskienė

    43 99 03

     

    34.

    14

    10.00

    Mokymai „Įtraukus ugdymas: ar / ir kaip pasaulinė švietimo politika tampa kasdiene praktika“

    Kurtuvėnų, Aukštelkės mokyklų-

    daugiafunkcių centrų, Bubių mokyklos mokytojai, vadovai

    Aukštelkės mokykla-

    daugiafunkcis centras

    A. Valienė,

    A. Leišienė

     

    8 689 79719

    8 675 24465

     

    www.semiplius.lt

    35.

    14

    11.00

    2018–2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos komandinės atskirų rungčių finalinės varžybos

    Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos merginų komanda bei Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos vaikinų komanda

    (2004 metų gimimo ir jaunesni)

    Šiauliai

    A. Ankudinovas

    8 670 15706

     

    36.

    17

    8.15

    Bendravimo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, paremti EQUIP programa. V užsiėmimas

    9 klasės mokiniai

    Drąsučių mokykla

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    37.

    17

    8.30

    Šiaulių sanatorinės mokyklos, Gruzdžių vaikų socializacijos centro mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    V. Barzdžiuvienė,

    V. Monkienė,

    J. Petraitė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    38.

    18

    8.00

    Edukacinė išvyka „Edukacinė patirtis Biržų krašte“

    Drąsučių mokyklos mokytojai

    Biržai

    I. Labenskienė,

    A. Leišienė

    8 673 50011

    8 675 24465

    www.semiplius.lt

    39.

    18

    8.15

    Bendravimo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, paremti EQUIP programa. VI užsiėmimas

    9 klasės mokiniai

    Drąsučių mokykla

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    40.

    18

    8.30

    Šiaulių sanatorinės mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    V. Barzdžiuvienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    41.

    18

    9.00

    Istorijos valstybinis brandos egzaminas

    IV gimnazijos klasių mokiniai

    Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

    R. Paulauskienė

    43 99 03

     

    42.

    19

    6.30

    Gabiausių Savivaldybės 7–12 klasių mokinių išvyka į Vilnių

    7–12 klasių mokiniai (pagal pateiktą sąrašą) ir juos lydintys mokytojai

    Vilnius

    R. Galkus,

    R. Piežienė

    43 25 74

    58 57 64

     

    43.

    19

    8.15

    Bendravimo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, paremti EQUIP programa. VII užsiėmimas

    9 klasės mokiniai

    Drąsučių mokykla

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    44.

    19

    10.00

    Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    V. Barzdžiuvienė

    K. Bičkauskienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    45.

    19

    10.00

    Seminaras „Pilietinio ir istorijos ugdymo teorija ir praktika“

    Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto istorijos ir pilietinio ugdymo mokytojai

    Švietimo ir sporto skyrius

    V. Laurutienė,

    N. Žalys

    8 675 18511

    www.semiplius.lt

    46.

    19

    12.00

    Gerosios patirties seminaras „Tyrinėjimu grįstas STEAM mokymas(is)“

    Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos ir Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokytojai

    Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla

    N. Kadytė,

    A. Leišienė

    8 699 16227

    8 675 24465

    www.semiplius.lt

    47.

    20

    9.00

    Geografijos valstybinis brandos egzaminas

    IV gimnazijos klasių mokiniai

    Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

    R. Paulauskienė

    43 99 03

     

    48.

    20

    12.00

    Regioninė konferencija „Mokslo ir praktikos dermė: (ne)mažuose darbuose dideli iššūkiai“

    Mokytojai, mokyklų vadovai, pavaduotojai

    Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla

    D. Vičienė,

    A. Leišienė

     

    8 624 04718

    8 675 24465

     

    www.semiplius.lt

    49.

    21

    12.00

    Edukacinė išvyka ,,Sportinio ugdymo organizavimas ir valdymas Plungės sporto ir rekreacijos centre“

    Kuršėnų sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojai

    Plungė

    I. Vaičiulienė,

    A. Leišienė

    8 614 56544

    58 08 13

     

    50.

    27

    7.00

    Edukacinė išvyka į Birštoną mokytojams, kurių mokiniai pasiekė aukštų rezultatų 2019 metais mokslo, sporto bei meno srityse

    Savivaldybės švietimo įstaigų mokytojai (pagal pateiktą sąrašą)

    Birštonas

    R. Galkus,

    R. Piežienė

    43 25 74

    58 57 64

     

    51.

    28

    6.30

    Edukacinė išvyka „Pažintis su Pamario krašto edukacinėmis ir rekreacinėmis erdvėmis“

    Įstaigų vadovai ir pavaduotojai

    Pamario kraštas

    R. Piežienė,

    J. Šertvytienė

    58 08 13

    43 05 24

    iki birželio 7 d., preliminari kaina 30 eurų (jei vyksta 30 asmenų)

    www.semiplius.lt

    52.

    28

    8.00

    Edukacinė išvyka „Pavilnių regioninis parkas – rekreacija, dendrologija“

    Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla

    Vilnius, Pavilnys

    D. Lotiukienė-Kotova,

    N. Žalys

    58 16 36,

    8 675 18511

    www.semiplius.lt

    II. PRISTATYTI

     

    Eil. Nr.

    Tema

    Data

    Atsakingas

    1.

    Gruzdžių gimnazijos, Kairių pagrindinės, Drąsučių, Pakapės, Voveriškių mokyklų projekto „LECTO DE VIA / Skaitymo kelias“ gegužės mėnesį pravestų integruotų pamokų ataskaitas (originalus)

    Iki 6 d.

    R. Galkus

    2.

    Mokyklų ugdymo planų projektus

    Iki 21 d.

    Kuruojantys specialistai

    3.

    Specialiuosius poreikius turinčių mokinių (vaikų) sąrašas (1 lentelė; 1 egz.)

    Iki 21 d.

    V. Bagdonienė

    4.

    Švietimo pagalbos gavėjų, turinčių kalbėjimo ir kalbos sutrikimų, sąrašas (3 lentelė; 1 egz.)

    Iki 21 d.

    V. Barzdžiuvienė

    5.

    Žinios apie švietimo pagalbos gavėjus, turinčius kalbėjimo ir kalbos sutrikimų (4.1. lentelė; ikimokyklinio ugdymo įstaigos; 1 egz.)

    Iki 21 d.

    V. Barzdžiuvienė

    6.

    Žinios apie švietimo pagalbos gavėjus, turinčius kalbėjimo ir kalbos sutrikimų (5.1. lentelė; mokyklos, mokyklos-daugiafunkciai centrai; 1 egz.)

    Iki 21 d.

    V. Barzdžiuvienė

    _______________________________

     

     

    Spausdinimo versija   Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-03 13:14:26 Atgal
    © 2013 Šiaulių rajono savivaldybė.
    Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.