Šiaulių rajono savivaldybė


Šiaulių rajono savivaldybės administracija
Vilniaus g. 263, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41)  59 66 42,  faksas (8 41)  52 38 86,
El. p. prim@siauliuraj.lt
Biudžetinė įstaiga 
Juridinių asmenų registras
Įstaigos  kodas 188726051


  E. Demokratija
  • Kur kreiptis dėl informacijos?
  • Gyventojų prisijungimas
  • E. apklausos
  • E. konsultavimas
  • E. peticija
  • E. forumas
  • E. skundai
  • Pranešk apie pažeidimą
  • posėdžių transliacija
  • posėdžių klausimai
  • DUK
  •   Virsutinis
  • Savivaldybė
  • Naujienos
    Šiaulių rajonas
    Heraldika
    Istorija
    Geografija
    Teritorija
    Gyventojai
    Keliai
    Gamta
    Bendruomenės
    Bendruomeninės veiklos rėmimas
  • VEIKLOS SRITYS
  • Aplinkos apsauga
    Aktualijos
    Atliekos
    Tvarkymą reglamentuojantys dokumentai
    Komunalinės atliekos
    Antrinės žaliavos
    Pavojingos atliekos
    Žaliosios atliekos
    Aplinkos apsaugos skyrius
    Skyriaus struktūra, nuostatai
    Skyriaus veiklos ataskaitos
    Aplinkos apsaugos programa
    Aplinkosauginis švietimas
    Aplinkos apsaugos rėmimo specialioji programa
    Kraštovaizdis
    Reglamentuojantys dokumentai
    Saugotini želdiniai
    Leidimų išdavimo tvarka
    Prašymo forma
    Sodinamų želdinių planai
    Medžioklės prevencija
    Oras
    Saugomos teritorijos ir objektai
    Biosferos poligonai, NATURA teritorijos
    Gamtos paveldo objektai
    Draustiniai
    Regioniniai parkai
    Lankstinukas - žemėlapis
    Vanduo
    Bendradarbiavimas
    Civilinė metrikacija
    Aktualijos jaunavedžiams
    Darbo laikas
    CMS informuoja
    Teikiamos paslaugos
    Prašymai įregistruoti santuokas
    Veikla
    Civilinė sauga
    Ekonomika
    Aktualu
    Ekonomikos apžvalga
    Licencijos (leidimai)
    Strateginis planavimas
    Jaunimas
    Aktualijos
    Jaunimo reikalų taryba
    Jaunimo organizacijos
    Jaunimo politika
    Bendrasis konkursas
    Mobilus darbas su jaunimu
    Nuorodos
    Kelių priežiūra
    Lyčių lygybė
    Negyvenamųjų pastatų ir patalpų nuoma
    Nekilnojamo turto pardavimas
    NVO ir kitos organizacijos
    Naujienos
    NVO taryba ir nuostatai
    NVO sąrašas
    Bendruomeninės veiklos rėmimas
    Religinių bendruomenių veiklos rėmimas
    Projektai
    Įgyvendinami projektai
    Įgyvendinti projektai
    Integruota teritorijų vystymo programa
    Naudinga informacija
    Viešoji tvarka
    Gyvūnų gerovė
    Maudyklų būklės stebėsena
    Sanitarija
    Triukšmo prevencija
    Sportas
    Sporto naujienos
    Programų ir projektų rėmimas
    Sporto renginiai
    Sporto mokykla
    Sporto taryba
    ŠRVMKL
    Klubai
    Naudingos nuorodos
    Socialinis būstas
    Aktualu
    Sveikata
    Aktualijos
    Bendruomenės sveikatos taryba
    Švietimas
    Švietimo įstaigų veiklos naujienos
    Švietimo naujienos
    Švietimo įstaigos
    Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
    Ugdymo programų įgyvendinimas
    Vaikų darželio steigimas
    Mokyklų tinklas
    Mėnesio darbo planai
    Naudingos nuorodos
    Neformalus vaikų švietimas
    NVŠ tikslinis finansavimas
    Projektai
    Projekto „LECTIO DE VIA“ veikla
    Projekto „Lyderių laikas 3“ veikla
    Statistika ir ataskaitos
    Ugdymo organizavimas
    Užimtumo didinimo programos įgyvendinimas
    Žemės nuomos mokestis
    Žemės ūkis
    Bendra informacija
    Aktualijos melioracijos klausimais
    Valstybės pagalbos teikimas
    Melioracijos darbų programa
    Technikos registracija, apžiūra
    Ūkio registravimas
  • Gyventojams
  • Bendrojo naudojimo objektų administravimas
    Daugiabučių namų atnaujinimas
    El. sąskaitos už atliekų tvarkymą
    Karjeros galimybės
    Savivaldybės administracijoje
    Savivaldybės pavaldžiose įstaigose
    Kultūra
    Renginiai
    Šį mėnesį
    Kultūros skyrius
    Aktualijos
    Nuostatai, programos
    Kultūrinė veikla
    Kultūros ir meno premijos
    Leidybos finansavimo tvarka
    Etninės kultūros ir tradicinių amatų centras
    Viešoji biblioteka
    Apie biblioteką
    Renginiai bibliotekose
    Kultūros centras
    Kultūros paveldas
    Informacija
    Kapinių sąrašai
    Stebėsenos planas
    Mobilizacija
    Pagalba gaisro, stichinių nelaimių atveju
    Policija informuoja
    Socialinė parama
    Socialinių paslaugų centras
    Sveikatos priežiūros įstaigos
    Švietimo paslaugų centras
    Tarifai, mokesčiai, lengvatos
    Transportas
    TV laidos „Sodžius“ archyvas
    Valstybinė kalba
    Atsakingas asmuo
    Funkcijos
    Nuorodos
    Paskirtis
    Patarimai
    Veiklos sritis
    Lietuvių kalbos dienos
    Visuomenės sveikatos biuras
  • Verslininkams
  • Investicinė ir ekonominė aplinka
    Investicinė aplinka, ekonominiai rodikliai
    Verslo sektorius
    El. sąskaitos juridiniams asmenims už atliekų tvarkymą
    Licencijos ir leidimai
    Mažmeninė prekyba
    Išorinė reklama
    Naudingos nuorodos
    Tarifai, mokesčiai ir lengvatos
  • Turistams
  • Bendra informacija
    Laisvalaikis, sportas, pramogos
    Teisės aktai
    Turizmo ir verslo informacijos centras
    Šv. Jokūbo kelias
      Kita
  • TEISĖS AKTAI NUO 2009-Ų METŲ
  • NORMINIAI TEISĖS AKTAI 2014-2018 M.
  • ATSTOVAI SEIME
  • RIMA BAŠKIENĖ
    ARŪNAS GUMULIAUSKAS
    JUOZAS RIMKUS
  • TARNYBINĖS ETIKOS (ELGESIO) NORMOS
  • ADMINISTRACIJOS DARBO TARYBA
  • ADMINISTRACINĖS NAŠTOS MAŽINIMAS
  • GYVENAMOSIOS VIETOS DEKLARAVIMAS
  • INFORMACINĖ SISTEMA MEPIS
  • REGISTRACIJA Į IKIMOKYKLINIO / PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES
  • SOCIALINĖS PARAMOS ŠEIMAI INFORMACINĖ SISTEMA (SPIS)
  • E-PASLAUGOS
  • KOVOS SU PREKYBA ŽMONĖMIS KOORDINAVIMAS
  • PRANEŠĖJŲ APSAUGA
  • TERITORIJŲ PLANAVIMAS
  • Teritorijų planavimas ir statyba
    Bendrieji planai
    Specialieji planai
    Rengiami dokumentai
    Informaciniai pranešimai
    Sutartys
  • Informacija darbuotojams
  • VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGA
  •   Įstaigos meniu
  • Struktūra ir kontaktai
  • Valdymo struktūros schema
    Taryba
    Komitetai
    Komisijos
    Frakcijos
    Meras
    Mero pavaduotojas
    Mero padėjėja
    Kontrolės ir audito tarnyba
    Administracija
    Priimamojo informacija
    Savivaldybės įmonės ir įstaigos
    Savivaldybės kontroliuojamos įmonės
    Viešosios ir biudžetinės įstaigos
    Darbo grupės ir komisijos
    Seniūnijos
    Bubių seniūnija
    Ginkūnų seniūnija
    Gruzdžių seniūnija
    Kairių seniūnija
    Kuršėnų kaimiškoji
    Kuršėnų miesto
    Kužių seniūnija
    Meškuičių seniūnija
    Raudėnų seniūnija
    Šakynos seniūnija
    Šiaulių kaimiškoji
  • Teisinė informacija
  • Teisės aktai
    Teisės aktų projektai
    Tarybos sprendimų projektai
    Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
    Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
    Teisės aktų projektų archyvas
    Tyrimai ir analizės
    Teisės aktų pažeidimai
    Seimo kontrolierių pažymos
    Valstybės kontrolierių sprendimai
    Teismo sprendimai
    Tarnybiniai nusižengimai
    Teisinio reguliavimo stebėsena
    ES teisės aktai
    Pirminė teisinė pagalba
    Antrinė teisinė pagalba
  • Veiklos sritys
  • Korupcijos prevencija
  • Korupcijos prevencijos programos
    Korupcijos pasireiškimo tikimybė
    Korupcijos rizikos analizė
    Teisės aktų ar jų projektų antikorupcinis vertinimas
    Informacijos apie asmenį surinkimas
    Atsakingi už korupcijos prevenciją
    Antikorupcinis visuomenės švietimas
    Korupcijos rizikos valdymo vertinimas
    Pranešimai apie korupciją
    Pasiūlymai ir iniciatyvos
    Pasitikėjimo telefonas (8 41) 420472
    Antikorupcijos komisija
    Antikorupcijos komisijos veiklos ataskaitos
    Teisės aktai
    Privatūs interesai
  • Administracinė informacija
  • Nuostatai
    Planavimo dokumentai
    Teritorijų planavimas
    Strateginis planavimas
    Finansinis planavimas
    Darbo užmokestis
    Darbo užmokestis 2018 m.
    Darbo užmokestis 2017 m.
    Darbo užmokestis 2016 m.
    Darbo užmokestis 2015 m.
    Darbo užmokestis 2014 m.
    Darbo užmokestis 2013 m.
    Darbo užmokestis 2012 m.
    Darbo užmokestis 2019 m.
    Paskatinimai ir apdovanojimai
    Viešieji pirkimai
    Ataskaitos
    Pirkimų formų pavyzdžiai
    Planuojami pirkimai
    Teisės aktai
    Vykdomi pirkimai
    Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    Finansinių ataskaitų rinkiniai
    Ūkio subjektų priežiūra
    Vadovų darbotvarkės
    Mero darbotvarkė
    Mero pavaduotojo darbotvarkė
    Direktoriaus darbotvarkė
    Direktoriaus pavaduotojo darbotvarkė
    Suvartojamo geriamo vandens kiekis
    Tarnybiniai lengvieji automobiliai
  • Paslaugos
  • Informacijos rinkmenos
    Viešosios ir (ar) administracinės paslaugos
    Rengiamų dokumentų pavyzdžiai
    Asmenų aptarnavimo kokybė
  • Atviri duomenys
  • Asmens duomenų apsauga
  • Nuorodos
  • Valdžios elektroniniai vartai
    Valstybinės institucijos
    Kitos nuorodos
    Mėnesio darbo planai
     

    ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŠVIETIMO IR SPORTO SKYRIAUS,

    ŠIAULIŲ R. ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBOS

    2019 M. LAPKRIČIO MĖNESIO RENGINIŲ PLANAS

     2019-10-31

    Šiauliai

     

     

    Eil. Nr.

     

    Diena

    Val.

    Renginio pavadinimas

    Dalyvauja

    Vieta

    Atsakingas

    Atsakingo asmens

    Tel. Nr.

    Registracija, dalyvio mokestis.

    Pastabos

    1.

    4–29

     

    Priežiūra „Sisteminga mokymosi pagalba mokinių mokymosi pasiekimų gerinimui bendrojo ugdymo mokyklų 9–10 ir I–IV gimnazijų klasėse“

    Direktoriai, direktorių pavaduotojai ugdymui

    Gruzdžių, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos, Bazilionų mokykla-daugiafunkcis centras, Bubių, Drąsučių, Kairių pagrindinė, Šakynos, Voveriškių mokyklos

     

     

    R. Galkus,

    E. Leparskienė,

    R. Paulauskienė,

    M. Pavilionienė

     

     

    43 25 74

    43 76 57

    43 99 03

     

    2.

    4–29

     

    Stebėsena „Neformaliojo vaikų švietimo ir formalųjį švietimą papildančių įstaigų individualaus ir grupinio ugdytinių mokymo metodai, būdai ir formos“

    Neformaliojo vaikų švietimo įstaigos

     

    Neformaliojo vaikų švietimo įstaigos

     

    V. Lipskienė

    43 76 57

     

    3.

    4–29

     

    Stebėsena „Ugdomosios aplinkos sukūrimas vaikų patirtinio ugdymo skatinimui“

    Ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo programą vykdančios švietimo įstaigos

    Švietimo įstaigos

    V. Lipskienė

    43 76 57

     

    4.

    4–29

    Pagal suda-

    rytą tvar-

    karaštį

    Projekto „Aš jau ne vaikas“ veiklų įgyvendinimas

    Kuršėnų Pavenčių mokyklos-

    daugiafunkcio centro, Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos, Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 7–8 klasių mokiniai

    Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla, Kuršėnų Pavenčių mokykla-

    daugiafunkcis centras, Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija

    V. Bagdonienė

    58 08 13

     

    5.

    4–29

     

    Projekto „LECTIO DE VIA Skaitymo kelias“ pamokų stebėjimas

    Projekte dalyvaujančių mokyklų lietuvių, biologijos, chemijos, fizikos, geografijos, istorijos, matematikos mokytojai

    Gruzdžių gimnazija, Kairių pagrindinė, Drąsučių, Pakapės, Voveriškių mokyklos

    R. Galkus,

    E. Leparskienė,

    M. Pavilionienė,

    R. Paulauskienė

    43 25 74

    Po 1 pamoką kiekvienoje iš projekte dalyvaujančių mokyklų

    6.

    4

    8.30

    Kužių gimnazijos mokinių specialiųjų ugdymosi poreikių (toliau –  SUP) vertinimas

    Vaiko gerovės komisijos (toliau – VGK) pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Kužių gimnazija

    I. Kulikauskienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    7.

    4

    9.30

    Socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymo programa „Emociukų kelionė“. III susitikimas

    Ikimokyklinio amžiaus vaikai

    Ginkūnų lopšelis-darželis

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    8.

    5

    8.30

    Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos mokinių SUP vertinimas

    VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla

    I. Kulikauskienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    9.

    5

    10.00

    Bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių finalinės kvadrato varžybos

    2009 m. ir jaunesni mokiniai

    Kuršėnų sporto mokykla

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15706

     

     

    10.

    5

    12.00

    Pristatymų rengimas

    Priešmokyklinio ugdymo grupių mokytojai

    Kuršėnų

    V. Vitkausko biblioteka

    I. Vrubliauskienė,

    1. Leišienė

    8 612 68534

    8 675 24465

    www.semiplius.lt

    11.

    5

    13.00

    Higienos mokymai

    Meškuičių gimnazijos bendruomenė

    Meškuičių gimnazija

    A..Kontrimas,

    N. Žalys

    8 620 91233

    8 675 18511

     

    12.

    6

    8.00

    Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos mokinių SUP  vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    I. Kulikauskienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    13.

    6

    13.00

    Projektas „Ugdymas netradicinėse erdvėse”. Apskrito stalo diskusija su Šiaulių universiteto Botanikos sodo darbuotojais „Patyriminio ugdymo veiklų tobulinimas ir plėtra“

    Projekte „Ugdymas netradicinėse erdvėse“ dalyvaujančių mokyklų pradinių klasių, chemijos, biologijos ir fizikos mokytojai

    Šiaulių universiteto Botanikos sodas (Pataičių g. 4, Šiauliai)

    R. Galkus,

    M. Kazlauskas

    43 25 74

     

    14.

    7

    8.00

    Daugėlių lopšelio-darželio vaikų SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    I. Kulikauskienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    15.

    7

    8.00

    Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos mokinių SUP  vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    K. Bičkauskienė,

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    16.

    7

    10.00

    Gamtos mokslų mokinių konferencija „Tyrinėjimu pagrįstas mokymasis“

    Bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 klasių, gimnazijų  I–IV klasių mokiniai ir jų mokytojai

    Gruzdžių gimnazija

    D. Jonkienė,

    N. Žalys

    8 614 94089

    8 675 18511

     

    17.

    7

    10.00

    Bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių zoninės kvadrato varžybos

    2007 m. g. ir jaunesnės mergaitės bei 2007 m. g. ir jaunesni berniukai

    Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15706

     

     

    18.

    7

    10.00

    Bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių zoninės kvadrato varžybos

    2007 m. g. ir jaunesnės mergaitės bei 2007 m. g. ir jaunesni berniukai

    Meškuičių gimnazija

     

     

    A. Ankudinovas

    8 670 15706

     

    19.

    7

    13.25

    Emocinio atsparumo lavinimo užsiėmimai.

    V susitikimas

    7 klasės mokiniai

    Aukštelkės mokykla-

    daugiafunkcis centras

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    20.

     

    7

     

    14.00

    3-as mokymų ciklo „Veiksmingas mokyklos veiklos planavimas”

    renginys-apskrito stalo diskusija „Veiksnių, lemiančių ugdymo(si) sėkmę pamokoje, valdymas”

    Bendrojo ugdymo mokyklų direktorių pavaduotojai ugdymui

    Švietimo ir sporto skyrius

    M. Pavilionienė

    43 99 03

     

    21.

    7

    16.00

    Paskaita „Vaiko raida“

    Tėvai

    Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    22.

    8

    10.00

    Bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių zoninės kvadrato varžybos

    2007 m. g. ir jaunesnės mergaitės bei 2007 m. g. ir jaunesni berniukai

    Bubių mokykla

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15706

     

     

    23.

    8

    10.00

    Lietuvos mokyklų mokinių salės futbolo žaidynės „MrGolas“

    2007 m. g. ir jaunesni mokiniai

    Kuršėnų sporto mokykla

    A. Ankudinovas

    8 670 15706

     

    24.

    8

    10.00

    Bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių zoninės kvadrato varžybos

    2007 m. g. ir jaunesnės mergaitės bei 2007 m. g. ir jaunesni berniukai

    Kužių gimnazija

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15706

     

     

    25.

    8–10

    11.00

    2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių zoninės kvadrato varžybos

    Šiaulių rajono komanda nugalėtoja (2009 m. g. ir jaunesni mokiniai)

    Šiaulių rajonas

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15706

     

     

    26.

    11

    8.00

    Voveriškių mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    I. Kulikauskienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    27.

    11

    9.30

    Socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymo programa „Emociukų kelionė“. IV susitikimas

    Ikimokyklinio amžiaus vaikai

    Ginkūnų lopšelis-darželis

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    28.

    11

    10.00

    Lietuvos mokyklų mokinių salės futbolo žaidynės „MrGolas“

    2003 m. g. ir jaunesni mokiniai

    Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15706

     

     

    29.

    11

    13.00

    Paskaita ,,Kas lemia vaiko gerą savijautą mokykloje“

    Tėvai, mokytojai

    Raudėnų mokykla-

    daugiafunkcis centras

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    30.

    11–18

    -

    Projekto „Lyderių laikas 3“ mokyklų bendradarbiavimo renginys

    Projekte “Ugdymas netradicinėse erdvėse” dalyvaujančių mokyklų mokytojai (po 2 atstovus iš mokyklos)

    Voveriškių mokykla

    R. Galkus,

    A. Gudaitienė

    43 25 74

    Tiksli renginio data ir tema bus pateikta elektroniniu paštu gavus lektoriaus patvirtinimą.

    31.

    11–22

    10.00

    Bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių zoninės futbolo 5x5 varžybos

    2005 m. g. ir jaunesnės mokinės bei 2006 m. g. ir jaunesni mokiniai

    Pagal nuostatus

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15706

     

     

    32.

    12

    10.00

    Bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių finalinės kvadrato varžybos

    2007 m. g. ir jaunesnės mergaitės bei 2007 m. g. ir jaunesni berniukai

    Šiaulių rajonas

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15706

     

    Varžybų vieta bus patikslinta po zoninių varžybų

    33.

    13

    8.00

    Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    I. Kulikauskienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    34.

    13

    10.00

    Lietuvos mokyklų mokinių salės futbolo žaidynės „MrGolas“

    2005 m. g. ir jaunesni mokiniai

    Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15706

     

     

    35.

    13

    14.00

    Šiaulių rajono metodinių būrelių pirmininkų pasitarimas

    Metodinių būrelių pirmininkai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    A. Leišienė,

    N. Žalys,

    R. Galkus

    8 675 24465

    8 675 18511

     

    36.

    14

    8.00

    Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    K. Bičkauskienė,

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    37.

    14

    8.30

    Gruzdžių lopšelio-darželio „Puriena“ vaikų SUP vertinimas

    VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Gruzdžių lopšelis-darželis „Puriena”

    I. Kulikauskienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    38.

    14

    9.00

    Dramos šventė-festivalis „Vaikystės aitvarai“

    Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai ir ugdytiniai

     Kužių seniūnija

     (Vilties g. 2, Kužių mstl.)

    A. Leišienė,

    A. Kasperukienė,

    L. Legačinskienė

    8 675 24465

    8 615 48451

     

    39.

    14

    13.25

    Emocinio atsparumo lavinimo užsiėmimai.

    VI susitikimas

    7 klasės mokiniai

    Aukštelkės mokykla-

    daugiafunkcis centras

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    40.

    14

    14.00

    Projekte „LECTIO DE VIA / Skaitymo kelias“ dalyvaujančių mokyklų koordinatorių pasitarimas

    Gruzdžių gimnazijos, Drąsučių, Kairių pagrindinės, Pakapės ir Voveriškių mokyklų projekto koordinatoriai

    Švietimo ir sporto skyrius

    R. Galkus

    43 25 74

     

    41.

    15

    10.00

    Bendrojo ugdymo mokyklų

     5–8 klasių mokinių, bendradarbiaujančių su pagalbos mokiniui specialistais, matematikos olimpiada

    Bendrojo ugdymo mokyklų specialieji pedagogai, logopedai, matematikos mokytojai, 5–8 klasių mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių

    Kuršėnų Pavenčių mokykla-

    daugiafunkcis centras

    V. Bagdonienė,

    R. Gedaminskienė,

    G. Novogreckienė

    8 686 92809

    8 614 33149

     

    42.

    15

    11.00

    Gerosios patirties seminaras „Tolerancija. Aš esu toks“

    Dorinio ugdymo mokytojai ir 9–10,

    I– IV klasių mokiniai

    Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

    V. Pleskūnienė,

    N. Žalys

    8 610 22314

     8 675 18511

    www.semiplius.lt

    43.

    15–17

    11.00

    2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių zoninės kvadrato varžybos

    Šiaulių rajono komandos nugalėtojos (mergaitės 2007 m. ir jaunesnės bei berniukai 2007 m. ir jaunesni)

    Šiaulių rajonas

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15 706

     

     

    44.

    16

    13.00

    Respublikinė poezijos šventė „Mūsų bočių takais“

    Respublikos ugdymo įstaigų kuriantys mokiniai ir mokytojai

    Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro

    Bridų filialas (Bridų g. 37 B, Bridai)

    A. Leišienė,

    J. Formanskė

    8 675 24465

     

    45.

    18

    8.00

    Voveriškių mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    I. Kulikauskienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    46.

    18

    9.30

    Socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymo programa „Emociukų kelionė“. V susitikimas

    Ikimokyklinio amžiaus vaikai

    Ginkūnų lopšelis-darželis

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    47.

    19

    8.30

    Gruzdžių gimnazijos mokinių SUP vertinimas

    VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Gruzdžių gimnazija

    I. Kulikauskienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    48.

    19

    10.00

    4–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalbos konkursas „Time for poems“

    4–8 klasių mokiniai

    Gruzdžių gimnazija

    L. Gorškovienė,

    A. Leišienė  

    8 675 24465

     

    49.

    20

    8.00

    Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro, Drąsučių mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    I. Kulikauskienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

     

    50.

    21

    8.00

    Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro, Drąsučių mokyklos mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    K. Bičkauskienė,

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    51.

    21

    8.45

    Pakapės mokyklos mokinių SUP vertinimas

    VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Pakapės mokykla

    I. Kulikauskienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    52.

    21

    10.00

     

    Muzikinis edukacinis renginys

    „Muzikinė dėžutė“

     

    Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniai

    Raudėnų mokykla-

    daugiafunkcis centras

     

    V. Bružienė,

    A. Leišienė

     

    8 670 23554

    8 675 24465

     

    53.

    21

    13.25

    Emocinio atsparumo lavinimo užsiėmimai.

    VII susitikimas

    7 klasės mokiniai

    Aukštelkės mokykla-

    daugiafunkcis centras

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    54.

    21

    14.00

    Mokinių savivaldų atstovų apskrito stalo diskusija ,,Mokinių savivalda: demokratija ar žaidimas”

    Mokinių savivaldų atstovai, Švietimo ir sporto skyriaus specialistai, Jaunimo reikalų koordinatorius

    Švietimo ir sporto skyrius

    E. Leparskienė,

    S. Dambrauskienė

    43 76 57

     

    55.

    22–24

    11.00

    2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių zoninės kvadrato varžybos

    Šiaulių rajono komandos nugalėtojos (mergaitės 2007 m. ir jaunesnės bei berniukai 2007 m. ir jaunesni)

    Šiaulių rajonas

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15 706

     

     

    56.

    25

    9.30

    Socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymo programa „Emociukų kelionė“. VI susitikimas

    Ikimokyklinio amžiaus vaikai

    Ginkūnų lopšelis-darželis

    K. Bičkauskienė,

    J. Petraitė

    58 08 13

     

    57.

    25

    15.00

     Skaitmeninio raštingumo mokymai „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“

    Ugdymo įstaigų pedagogai

    Gruzdžių Augustino Griciaus biblioteka (Šiaulių g. 3, Gruzdžiai)

    A. Leišienė,

    N. Žalys

    8 675 24465

    8 675 18511

    www.semiplius.lt

    58.

    26

    9.00

    Šakynos mokyklos mokinių SUP vertinimas

    VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Šakynos mokykla

    I. Kulikauskienė,

    V. Monkienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    59.

    26

    10.00

    Pradinių klasių mokinių kūrybinis konkursas „Seku seku pasaką“

    Pradinių klasių mokiniai

    Kužių seniūnija

    (Vilties g. 2, Kužių mstl.)

    R. Lukauskienė,

    N. Žalys

    8 611 28305

    8 675 18511

     

    60.

    26–27

    10.00

    Bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių finalinės futbolo 5x5 varžybos

    2005 m. g. ir jaunesnės mokinės bei 2006 m. g. ir jaunesni mokiniai

    Pagal nuostatus

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15 706

     

     

    61.

    27

    8.00

    Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    K. Bičkauskienė,

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    62.

    28

    8.00

    Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių SUP vertinimas

    Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

    Švietimo pagalbos tarnyba

    I. Kulikauskienė,

    S. Žarina

    58 08 13

     

    63.

    28

    9.30

    Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių muzikos festivalis „Tylų vakarėlį skamba lopšinėlė“

    Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai

    Kultūros centro Kairių filialas (Plento g. 2, Kairiai)

    J. Kaminskė,

    D. Gricienė,

    1. Leišienė

    8 675 47167

    8 646 02473

     

    64.

    28

    13.25

    Emocinio atsparumo lavinimo užsiėmimai.

    VIII susitikimas

    7 klasės mokiniai

    Aukštelkės mokykla-

    daugiafunkcis centras

    J. Simonavičienė

    58 08 13

     

    65.

    28

    15.00

    Skaitmeninio raštingumo mokymai „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“

    Ugdymo įstaigų pedagogai

    Gruzdžių Augustino Griciaus biblioteka

    A. Leišienė,

    N. Žalys

    8 675 24465

    8 675 18511

    www.semiplius.lt

    66.

    29

    8.00

    Kupiškio rajono švietimo ir kultūros įstaigų patirtis organizuojant ugdomąjį procesą

    Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų mokytojai

    Kupiškio rajono ugdymo įstaigos

    A. Mataitė,

    N. Žalys

    8 615 92466

    8 675 18511

    www.semiplius.lt

    67.

    29

    13.00

    Higienos mokymai

    Bazilionų mokyklos-

    daugiafunkcio centro mokytojai

    Bazilionų mokykla-

    daugiafunkcis centras

    R. Gorys,

    N. Žalys

    8 41 373866

    8 675 18511

     

    68.

    29–30

    11.00

    2019-2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių zoninės kvadrato varžybos

    Šiaulių rajono komanda nugalėtoja (2009 m. g. ir jaunesni mokiniai)

    Šiaulių rajonas

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15 706

     

     

    69.

    29–30

    11.00

    2019-2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių zoninės futbolo 5x5 varžybos

    Šiaulių rajono merginų komanda nugalėtoja (2005 m. g. ir jaunesnės mokinės)

    Pagal nuostatus

     

    A. Ankudinovas

     

     

    8 670 15 706

     

     

    II. PRISTATYTI

    Eil. Nr.

    Tema

    Data

    Atsakingas

    1.

    Gruzdžių gimnazijos, Kairių pagrindinės, Drąsučių, Pakapės, Voveriškių mokyklų projekto „LECTIO DE VIA / Skaitymo kelias“ 2019–2020 m. m. rugsėjo mėnesį pravestų  integruotų pamokų ataskaitas

    Iki 7 d.

    R. Galkus

    2.

    Paraiškas dalyvauti Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadoje

    Iki 7 d.

    M. Pavilionienė

    3.

    Prašymus dėl Šiaulių rajono savivaldybės administracijos lėšų skyrimo ir dalyvavimo partnerio teisėmis švietimo įstaigų vykdomuose bei naujai teikiamuose projektuose 2020 metais

    Iki 20 d.

    E. Leparskienė

    4.

    Gruzdžių gimnazijos, Kairių pagrindinės, Drąsučių, Pakapės, Voveriškių mokyklų projekto „LECTIO DE VIA / Skaitymo kelias“ 2019–2020 m. m. lapkričio mėnesį konsultantų stebimų pamokų grafikus

    Iki 25 d.

    R. Galkus

    5.

    Šiaulių rajono ugdymo įstaigų  planuojamų renginių 2020 m. užpildytą lentelę  (elektroniniu paštu pagal atsiųstą formą)

    Iki 27 d.

    R. Piežienė

    6.

    Patvirtinti ŠVIS-e 3-mokykla, 3D-mokykla, 3ES-mokykla ataskaitas

    Iki 29 d.

    R. Paulauskienė

    _______________________________


    Spausdinimo versija   Paskutinis atnaujinimas: 2019-11-08 11:30:30 Atgal
    © 2013 Šiaulių rajono savivaldybė.
    Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.