2019 m. birželio 26 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
NACIONALINĖ LIETUVOS BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE

Yra vietų, kuriose kaip niekur kitur aiškiai jauti savo būties laikinumą, savo pažinimo ribotumą, o kartu – žmonijos sukauptos patirties gelmes ir svaiginančią pasaulio įvairovę. Viena iš tokių vietų – biblioteka. Čia visada žengi žinodamas – neaprėpsi, neįveiksi, atsiplėši tik mažą skiautelę iš beribio ir margo informacijos audinio. Ir dėl jų, tų skiautelių, čia vis grįši ir grįši.
Rita Urnėžiūtė
Žurnalo „Gimtoji kalba“ vyriausioji redaktorė

Linksmai šurmuliuodami 2017 metų balandžio 26 dieną kuršėniškiai rinkosi į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje vykstančią popietę „Bibliotekos vizija bendruomenės akimis“. Visi skubėjo pasveikinti bibliotekos darbuotojas ir skaitytojus Nacionalinės bibliotekų savaitės proga.

Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė pasveikino bibliotekos globėjos Rimos Baškienės ir savo vardu bibliotekos bendruomenę, padovanojo knygą, mielai sutiko prisidėti prie vykdomų projektų, pasidžiaugė aktyviais ir geranoriškais kuršėniškiais.

Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centro muzikinės grupės „Neto“ (vadovė – Nerilė Bernotienė) atlikėjai žavingai, jaunatviškai sudainavo dvi romantiškas dainas.

Bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė padėkojo bibliotekos bičiuliams už aktyvų bendradarbiavimą ir pagalbą, apžvelgė nuveiktus darbus, pakvietė dalyvauti gausiuose 2017 metų renginiuose.

Vyresnioji bibliotekininkė, tautodailininkė Asta Urbelienė, daug metų džiuginanti savo unikaliais rankdarbiais, kvietė kuršėniškius į planuojamus edukacinius užsiėmimus ir Tautinio kostiumo metams skirtas akcijas.

Vyriausioji bibliotekinė Vida Ragauskienė supažindino su Šiaulių rajono Jaunimo reikalų tarybos dalinai finansuotais projektais „Petankė pasirinko Kuršėnus“ ir „Nežiopsok, kas dar liko užfiksuok! II etapas“.

Istorikas, mokytojas, Metų kuršėniškis 2016, Rolandas Tamošaitis „pavedžiojo“ popietės dalyvius, jaunuosius projekto vykdytojus po Kuršėnų gatveles, parkus, kiemus, piliakalnius. Pamokė, kaip teisingai fotografuoti, užrašyti prisiminimus, pasiryžo nuvežti prie tolimesnių objektų.

Mokytojas netgi parodė, kaip žaisti Petankės žaidimą, maloniai pažadėjo visokeriopai prisidėti prie vykdomų veiklų.

Popietės dalyviai savo žinias apie Kuršėnus pasitikrino dalyvaudami viktorinoje „Tai matau kasdien mieste“. Laimėti prizai pralinksmino istorijos žinovus, sutikusius noriai skaityti bibliotekoje, dalyvauti projektinėse veiklose.

 

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos informacija

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal