2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
PAMINĖTA VIETOS SAVIVALDOS DIENA

Vietos savivaldos dieną Šiaulių rajono savivaldybės vadovai: meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Algis Mačiulis, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis ir jo pavaduotoja Ingrida Venciuvienė padėkojo administracijos darbuotojams už darbą ir pabrėžė, kad savivalda neatsiejama nuo kasdienio jų darbo, atsidavimo ir meilės žmogui, kuriam dirbama.

Jau kuris laikas savivaldybėse yra įvestas gyvenamosios vietovės bendruomenės atstovo – seniūnaičio statusas. Seniūnaitis, atstovaudamas seniūnaitijos gyventojų interesams seniūnijoje, savivaldybės institucijose ir savivaldybės teritorijoje veikiančiose valstybės įstaigose turi teisę tiesiogiai dalyvauti rengiant ir svarstant savivaldybės institucijų sprendimų projektus, kai sprendžiami klausimai yra susiję su jo atstovaujamos gyvenamosios vietovės bendruomenės viešaisiais reikalais; dalyvauja svarstant klausimus dėl piniginės socialinės paramos skyrimo savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.

Šventinis Vietos savivaldos dienos minėjimas vyko savivaldybės didžiojoje salėje. Jame dalyvavo savivaldybės vadovai, administracijos skyrių vedėjai ir darbuotojai, seniūnijų seniūnai ir darbuotojai, seniūnaičiai. Savivaldybės vadovai visus pasveikino šventės proga ir padėkojo už darbą žmonėms, kalbėjo apie savivaldos svarbą ir savivaldybės darbuotojų reikalingumą.

Minint Vietos savivaldos dieną, įteiktos mero padėkos ilgiausiai savivaldoje dirbantiems darbuotojams: 28 metus dirbantiems savivaldoje Aldonai Vaitiekaitienei, Architektūros ir paveldosaugos sk. vyriausiajai specialistei, Ričardui Višniauskui, Ūkio ir transporto sk. savivaldybės vairuotojui, Vidai Urbonavičiūtei, Ginkūnų seniūnijos specialistei, Almai Ruginienei, Gruzdžių seniūnijos specialistei, Eugenijai Kančiauskaitei, Bendrųjų reikalų sk. vyriausiajai specialistei. 27 metus dirbančioms savivaldoje Valerijai Mikalauskienei, Buhalterinės apskaitos sk. vedėjai, Violetai Bučinskytei, Ekonomikos ir verslo plėtros sk. vyriausiajai specialistei. 26 metus dirbančiam savivaldoje Zigmui Ripinskiui, Kultūros sk. specialistui. 25 metus dirbančioms savivaldoje Aldonai Laukienei ir Vidai Pocienei, Socialinės paramos sk. vyriausioms specialistėms. 24 metus dirbančiai savivaldoje Aldonai Šidlauskienei, Buhalterinės apskaitos sk. vyresniajai buhalterei. 23 metus dirbantiems savivaldoje Loretai Ščipokienei, Kuršėnų miesto seniūnijos specialistei socialiniam darbui, Valentui Plukui, Viešųjų pirkimų sk. vedėjui, Nijolei Saunorienei, Bubių seniūnijos seniūno pavaduotojai, Rinai Gedminienei, Šakynos seniūnijos seniūno pavaduotojai, Rasai Paulauskienei, Švietimo ir sporto sk. vyriausiajai specialistei.

Mero padėkos įteiktos ir aktyviausiems seniūnaičiams: Genei Gegelevičienei iš Sereikių seniūnaitijos (Meškuičių sen.), Alvydui Petrylai iš Saveikių seniūnaitijos (Gruzdžių sen.), Kazimierai Satkauskienei iš Žiogų seniūnaitijos (Gruzdžių sen.), Neldai Šutaitei iš Švedės seniūnaitijos (Ginkūnų sen.), Vidai Bernotienei iš Varputėnų seniūnaitijos (Kuršėnų kaimiškoji sen.), Antanui Beržiniui iš Ežero seniūnaitijos (Kairių sen.), Birutei Rubikienei iš Kurtuvėnų seniūnaitijos (Bubių sen.), Virmantui Jarockiui iš Aleksandrijos seniūnaitijos (Kuršėnų kaimiškoji sen.), Rolandui Samuilai iš Pušyno seniūnaitijos (Kuršėnų sen.), Jolantai Gedaminskienei iš Žarėnų seniūnaitijos (Šakynos sen.), Janinai Samienei iš Pažižmėlių seniūnaitijos (Raudėnų sen.), Giedriui Jakubėnui iš Sauginių seniūnaitijos (Kužių sen.).

Rajono seniūnijų seniūnus Vietos savivaldos dienos proga atvyko pasveikinti policijos pareigūnai. Šventės dalyviams koncertavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Melodija“ ( vadovė Daina Kavaliauskienė) ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo muzikos grupė „Neto“ ( vadovė Nerilė Bernotienė).

Mero padėjėja Aušrinė Dubauskienė

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal