2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
PROJEKTAS „VAIKO SVAJONĖ“

 

Projektas - „Vaikų svajonės“ šiais metais pradėtas nuo spalio mėnesio. Tai savanoriška veikla, kuria siekiama išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones. Projekto veikla vykdoma nuo 2010 m., pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir šiais vaikais besirūpinantys savivaldybių socialinių paslaugų centrai, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.

Darbas nelengvas, reikalaujantis ne tik laiko sąnaudų, bet ir kantrybės. Rengiamo projekto metu, buvo pildomos vaikų anketos su jų nurodytomis svajonėmis. Vaikai

buvo drąsinami tikėti savo svajonėmis, o kartais mokomi suprasti, kad ne visada visos svajonės pildosi. Buvo tarpininkauta su svajonių pildytojais ir rėmėjais. Komandos merginos dirbo su meile ir pasišventimu. Šiemet buvo įgyvendintos 283 vaiko svajonės.

                      Visų socialinių darbuotoju vardu dėkojame projekto rengėjams, rėmėjams, svajonių pildytojams už vaikams suteiktą svajonę.

 

VAIKAI VAIKAMS

                      Š. m. gruodžio 18 d. iš Septintosios dienos adventistų bažnyčios bendruomenės, Kauno miesto buvo gauta parama, kurią surinko Vokiečių bažnyčios bendruomenės vaikai.

                      Socialinės darbuotojos suorganizavo paramos gavimą ir pasirūpino, kad pagal galimybes, šios gėrybės būtų išdalintos nepasiturinčioms šeimoms ir jose augantiems vaikams. Rajono vaikams buvo įteikta 250 dovanėlių ir labdara: rūbais, avalyne, patalyne, žaislais ir kt.

                      Socialinės darbuotojos darbui su šeimomis, bendradarbiaudamos su rėmėjais patenkino ne vieno vaiko norą. Kartu vyko į šeimas, dovanojo Kalėdinę nuotaiką ir dovanas, ruošė šeimoms Kalėdinę šventę.

                      Dėkojame Septintosios dienos adventistų bažnyčios bendruomenei už suteiktą paramą.

                      Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės administracijai, Šiaulių kaimiškosios seniūnijos seniūnui Jonui Obrikiui, vairuotojui už pagalbą organizuojant paramos parsivežimą iš Kauno miesto.

 

2018-12-31

                                                                                                                                                       Socialinių paslaugų centro

Vyr. socialinė darbuotoja Birutė Orentienė


 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal