2019 m. gruodžio 10 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODOJE “#ŠIAULIAI 2019” - ŠIAULIŲ RAJONO ĮMONĖS, ŪKIAI IR SU RAJONU BENDRADARBIAUJANTYS UŽSIENIO SVEČIAI

Ketvirtadienį, lapkričio 28-ąją, Šiaulių arenoje prasidėjo tris dienas truksianti 24-oji verslo ir pasiekimų paroda “#Šiauliai 2019”, kurioje tradiciškai prisistato ir Šiaulių rajono įmonės bei Šiaulių rajono užsienio partneriai. Drauge su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu Vidmantu Japertu bei generaliniu direktoriumi Alfredu Jonuška parodos atidarymą pasveikinęs Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius sulaukė aplodismentų ištaręs frazę: „Šiauliai – gamina, Šiaulių rajonas – maitina”.

Šiemet Šiauliuose 24 kartą rengiamoje verslo ir pasiekimų parodoje dalyvauja nemažai Šiaulių rajono įmonių ir žemdirbių, tarp kurių - UAB „Projektų dirbtuvės”, UAB „Grafų baldai” bei UAB „Voveriškiai LT”, taip pat UAB „Saldinta” ir UAB „Sileka”.

Šiaulių parodoje naujausią savo produkciją pristato ir Šiaulių rajono ūkininkai - Roma Mačienė (medus ir jo produktai), Raimondas Neverdauskas (alpakų ūkis, gaminiai iš alpakų vilnos), Servų ūkis (obuoliai, kriaušės ir sultys), Gediminas Šopis (varškės ir lydyti sūriai), UAB „Kalnas“ (Ilona Baristienė-duonos gaminiai).

Šiaulių rajono stende dalyvauja ir Šiaulių verslo ir pasiekimų parodose gerai pažįstami ir laukiami su Šiaulių rajono savivaldybe ilgus metus bendradarbiaujančių miestų delegacijos iš Lenkijos Grodzisk Mazowiecki miesto, Prancūzijos Port-sur-Saône miesto bei Vokietijos Bersenbrueck vandenų sąjunga.

Iš viso parodoje dalyvauja beveik pusantro šimto dalyvių, pristatančių savo gaminius ir produkciją.

Jau įprasta, kad verslo ir pasiekimų parodoje organizuojami ir verslo forumai aktualiausiomis temomis.

Arenos 4 aukšte vyko tarptautinė konferencija „Žiedinė ekonomika konkurencingiems regionams“. Konferencijos pradžioje renginio dalyviams buvo perskaitytas ir Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas. Šiandien nepakanka kalbėti apie aplinkosauginius iššūkius, būtina aktyviai veikti. Su kitomis ES šalimis įsipareigojame kurti klimato atžvilgiu neutralią politiką, todėl svarbu daryti viską, kad savo šalyje užtikrintume tvarų ūkio augimą. Visa tai pasieksime sėkmingai perėję prie žiedinės ekonomikos principų. Jūsų diskusija yra puiki proga iškelti naujas idėjas“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Žiedinės ekonomikos esmę ir jos perspektyvas pristatė Europos Komisijos Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, įžvalgas žiedinės ekonomikos tema pateikė užsienio ir Lietuvos ekspertai. Antrąją parodos dieną greta ekonomikos ir verslo temomis surengtų seminarų vyks ir Šiaulių krašto turizmo forumas. O šeštadienį apie 15 valandą vyks parodos apdovanojimai.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Zigmo Ripinskio nuotraukos

Renginio metu organizatorių numatytas viešinimas

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal