2019 m. rugsėjo 21 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Aktualijos
ŠIAULIŲ KAIMIŠKOSIOS SENIŪNIJOS IŠPLĖSTINĖS SENIŪNAIČIŲ SUEIGOS DARBOTVARKĖ

 Šiaulių kaimiškosios seniūnijos išplėstinės seniūnaičių sueigos

DARBOTVARKĖ

2019-09-20 13.00 val.

1. Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės “Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” įgyvendinimo ir lėšų skyrimo bei naudojimo tvarkos Šiaulių rajono savivaldybėje aprašo, patvirtinto Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019m. gegužės 29 d. įsakymu Nr. A-718 “ Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės “Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” įgyvendinimo ir lėšų skyrimo bei panaudojimo tvarkos. ( Pranešėja – Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėja Audronė Birutienė).

1.1 Aukštelkės kaimo bendruomenė ”Aukštarūžė” - projekto “ Bendruomeniškumas - ateities garantas” svarstymas ir pritarimas. (Pranešėja-Violeta Budreckienė).

1.2. Aukštelkės neformaliojo ugdymo akademija – projekto “Mes galime kartu” svarstymas ir pritarimas. (Pranešėjas – Stasys Gabrielaitis).

1.3. Bridų bendruomenė - projekto “Saugūs jūs, kai saugūs mes” svarstymas ir pritarimas. (Pranešėja - Rasa Šiškuvienė).

1.4. Gegužių kaimo bendruomenė - projekto “Dirbame ir sportuojame” svarstymas ir pritarimas. (Pranešėja - Aldona Petravičienė).

1.5. Pakapės seniūnaitijos bendruomenė - projekto “Sportuokime visi ir būsime sveiki”svarstymas ir pritarimas. (Pranešėja - Nijolė Šavelskienė).

1.6. Vijolių kaimo bendruomenė - projekto “Savęs pažadinimas geresniam gyvenimui” svarstymas ir pritarimas. (Pranešėja - Ingrida Volosova).

1.7. Voveriškių bendruomenė - projekto “Kalėdų stebuklai” svarstymas ir pritarimas. (Pranešėja- Rita Cecervovė).

2. Kiti seniūnijos gyventojams rūpimi klausimai, pasiūlymai, diskusijos.

 

Seniūnas Jonas Obrikas

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal