2017 m. gruodžio 12 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
INFORMACIJA DĖL GAUTŲ KLAIDINGŲ MOKĖJIMO PRANEŠIMŲ UŽ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ SURINKIMĄ IR TVARKYMĄ

Šiaulių rajone 2017 m. lapkričio mėnesį buvo pateikti nekilnojamojo turto savininkams ir jų įgaliotiems asmenims vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėjimo pranešimai. Rinkliavos administratorius išrašydamas mokėjimo pranešimus naudojo VĮ Registrų centras, Mokesčių mokėtojų registro, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos, rajono sodininkų ir garažų bendrijų, nekilnojamojo turto objektų savininkų bei kitų subjektų pateiktus duomenis bei vadovavosi ankstesnių metų atliekų susikaupimo duomenimis.

Paaiškėjo, kad minėtose duomenų bazėse yra netikslumų ir klaidų.

Jei mokėjimų pranešimuose nurodyti netikslūs registro duomenys, ne tam asmeniui priskirtas nekilnojamasis turtas, nesutampa deklaruotų asmenų skaičius, mirus nekilnojamo turto objekto savininkui, gyventojai gali kreiptis į savo seniūnijas arba į Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrių Šiauliuose ir Kuršėnuose.

Informacija teikiama:

- Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą apskaičiavimo klausimais: Vilniaus g. 263, 108 kab., Šiauliai, tel. (8 41) 596652 arba J. Basanavičiaus g. 5, 2 kab., Kuršėnai, tel. (8 41) 58 06 02.

- Atliekų konteinerių įsigijimo klausimais: Sodo g. 18, Kuršėnai, tel. (8 41) 58 27 42.

- Atliekų tvarkymo, vežimo klausimais: Ežero g. 16, Šiauliai, tel. (8 41) 59 53 63.

Dėl minėtų priežasčių daliai nekilnojamojo turto objektų grupių nustatyti neproporcingai dideli rinkliavos dydžiai.

Atsiprašome nekilnojamojo turto savininkų ir jų įgaliotų asmenų, kuriems pateikti klaidingi mokėjimo pranešimai.

2017 m. gruodžio 19 d. Šiaulių rajono tarybos posėdyje bus svarstomas klausimas dėl nekilnojamojo turto objektų vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą pakeitimo.

Patikslintos sąskaitos bus išrašytos po savivaldybės tarybos posėdžio. Jas apmokėti reikės per 1 kalendorinį mėnesį nuo sąskaitų gavimo. Delspinigiai už šiuos patikslintus mokėjimus nebus skaičiuojami.

Šiaulių rajono savivaldybės administracija

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:


Spausdinimo versija Atgal