2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KAIRIŲ MOKYKLOJE BUS STEIGIAMA PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ

Kairių mokykloje įvyko mokyklos tėvelių bendruomenės, pedagogų ir mokyklos vadovų susirinkimas, į kurį atvyko Šiaulių rajono savivaldybės atstovai – meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Algis Mačiulis, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, jo pavaduotoja Ingrida Venciuvienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas Raimondas Galkus, Turto valdymo skyriaus vedėjas Alfredas Budrys, Kairių seniūnijos seniūnas Artūras Šulčius.

 

Mokyklos direktorius Artūras Kulikauskas pasveikino susirinkusius ir pakvietė pakalbėti apie numatomą steigti priešmokyklinio ugdymo grupę. Jis pažymėjo, jog vasario pradžioje Šiaulių rajono savivaldybės taryba patvirtino 2019 metų biudžetą, kuriame yra numatytos lėšos Kairių mokykloje steigamai priešmokyklinio ugdymo grupei.

„Svarbiausia yra ne vien patalpos, bet ir svarbu kokie žmonės čia dirbs, kaip bus vykdomas ugdymo procesas,“ – kalbėjo mokyklos direktorius Artūras Kulikauskas. Susirinkusiems buvo pristatyta vizualizacija, kaip bus įrengtos patalpos, kokias sąlygas čia turės mažieji auklėtiniai.

„Kitose mokyklose jau įkurtos priešmokyklinio ugdymo grupės pasiteisino – jas lankydavo mažieji, kurie mokyklose turėdavo savo vyresnių sesučių ir broliukų, su jais eidavo į mokyklą, o be to priaugdavo iki pirmokų ir nebeišeidavo į kitas mokyklas,‘ - Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras susirinkusiems pristatė kitų, jau įkurtų priešmokyklinio ugdymo grupių patirtį.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis pažymėjo, jog įkurti priešmokyklinio ugdymo grupę Kairių mokykloje padiktavo padidėjęs vaikų darželio grupių poreikis. Dvidešimt vyresniųjų darželinukų bus perkelti į Kairių mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupę, o į atsilaisvinusias vaikų darželio vietas galės patekti kiti vaikai.

„Manau, jog bus naudinga visiems – ir tėveliams ir vaikams,“ – kalbėjo Gipoldas Karklelis ir pridūrė, jog yra aptarta sutvarkyti ir privažiavimą prie mokyklos, kad būtų patogu, nes mokinių skaičius padidės.

Savivaldybės turto valdymo skyriaus vedėjas Alfredas Budrys papasakojo, kaip bus įrengtos priešmokyklinio ugdymo grupės patalpos, kokie bus nupirkti baldai ir ugdymo priemonės. Savivaldybės perspektyviniuose planuose yra minčių apie Kairių vaikų lopšelio-darželio „Spindulėlis“ plėtrą, nes aplink Kairius gimstamumas yra didėjantis, vaikų skaičius auga ir tai yra perspektyva pačiai mokyklai.

 

Zigmas Ripinskis

* Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal