2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
PILIETIŠKUMO PAMOKA KURŠĖNUOSE

Nepriklausomybės atkūrimo proga gimnazijoje vyko pilietiškumo pamoka ,,Trispalvė – skambanti jaunystė“. Kartu su gimnazistais pamokoje – akcijoje dalyvavo ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenė, mūsų gimnazijos buvę mokytojai, kūrę LPS iniciatyvinę grupę mokykloje. Pilietiškumo akcijos dalyviai prisiminė ne tik Lietuvos istoriją, bet ir žmones, gynusius laisvę.

 

Ypač daug džiugių emocijų sukėlė šimto metrų ilgio Lietuvos vėliava, kurią pilietiškumo pamokos– akcijos dalyviai Kovo 11- osios proga kėlė už Lietuvą, už laisvę, už Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenes. Visus sveikino ir gražaus pavasario, gerų darbų Lietuvai linkėjo istorijos mokytoja Roma Mickutė, direktorius Albinas Jokubauskas, Kuršėnų m. seniūnas Vytautas Gedmontas, Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė.

Ta proga paskelbtas ir naujasis gimnazijos prezidentas, kurį pristatė rinkimų komisijos pirmininkė Aistė Kazlauskaitė. Prezidentu išrinktas Vismantas Daujotas.

Pamoką vedė trys vienuoliktokai – Domantas Jakas, Adomas Auga ir Dominykas Jocas. Muzikos garsais pavasario ir laisvės nuotaikas padėjo pajusti Deimantė Aušbikavičiūtė.

 

Raimonda Rumbinaitė

Nuotr. organizatorių

* Gautas sutikimas viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal