2019 m. lapkričio 22 d., penktadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
INVESTICIJŲ PROJEKTŲ KOORDINAVIMO KOMITETAS PRITARĖ MOBILIŲ PASLAUGŲ KAIMIŠKOSE RAJONO VIETOVĖSE GYVENANČIAM JAUNIMUI TĘSTINUMUI

Savivaldybėje, investicijų projektų koordinavimo komiteto posėdyje, Jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė pristatė Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos rengiamą paraišką apie mobilių paslaugų tiekimo tęstinumą kaimiškose rajono vietovėse gyvenančiam jaunimui. Komitetas pritarė prašymui prisidėti 10 procentų prie šiam projektui reikalingų lėšų.

 Komitetui pristatyta, kad, norint trečius metus išlaikyti 2 mobilių darbuotojų komandą, kurie dirba su jaunimu šiose rajono teritorijose: Gruzdžiuose, Žarėnuose, Šakynoje, Gilvyčiuose, Varputėnuose, Verbūnuose, yra teikiamas projektas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamam Mobiliojo darbo su jaunimu projektų finansavimo 2020 metams konkursui.

Prašoma, kad Savivaldybė prisidėtų prie projekto įgyvendinimo 10 procentų nuo visos vieniems metams projektui įgyvendinti iš Departamento prašomos skirti valstybės biudžeto lėšų sumos ir būti projekto partneriu. Iš Departamento prašoma suma – 12000 Eur, savivaldybės prisidėjimas – 1200 Eur. 

Projekto paraiškos rengėja Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė darbui su jaunimu Edita Giržadienė, pasakė, kad už savivaldybės prisidėjimą būtų gaunami papildomi balai vertinant pateiktą projektinę paraišką, o gavus savivaldybės pritarimą būti partneriais ir prisidėti (laimėjus projektą) 10 procentų nuo gautos iš Departamento sumos, už šiuos pinigus būtų perkamas kuras kelionėms į kaimiškas teritorijas.

E. Giržadienė pristatė mobiliojo darbo su jaunimu projektų finansavimo 2020 metams konkurso tikslą – atrinkti ir finansuoti mobilųjį darbą su jaunimu vykdančių organizacijų projektus, siekiant užtikrinti turiningą jaunimo laisvalaikį, ugdymą (-si) ir socialinę integraciją, įgalinti jį aktyviai veikti savo gyvenamojoje teritorijoje. Informavo komisijos narius, kad 2018 ir 2019 metais Departamentas finansavo pateiktas Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos paraiškas šiam konkursui, tikimasi, kad su savivaldybės prisidėjimu ir 2020 metais bus tęsiamos minėtos veiklos.

Projekto rengėjai dėkoja Savivaldybės administracijai už priimtą sprendimą pritarti Šiaulių rajono savivaldybės administracijos dalyvavimui partnerio teisėmis įgyvendinant projektą „Dūzgės“ ir prisidėti prie projekto įgyvendinimo. Taip pat dėkoja už 1 etato skirto mobiliam darbui su jaunimu išlaikymą.

 

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė

Ritos Žadeikytės nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal