2019 m. spalio 21 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
KURŠĖNŲ VAIKŲ GLOBOS NAMUOSE - DISKUSIJA SU SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRU LINU KUKURAIČIU

Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų vaikų globos namuose apsilankęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, ministro patarėjas Liutauras Vičkačka bei ministerijos vyriausioji patarėja bendradarbiavimo su savivaldybėmis klausimais Daina Urbonaitienė su rajono savivaldybės vadovais – mero pavaduotoju Česlovu Greičiumi, administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšiene, socialinės globos, apsaugos ir paramos, vaiko teisių apsaugos specialistais diskutavo apie permainas instituciniuose vaikų ir neįgaliųjų globos namuose.

Ministras Linas Kukuraitis įvertino, kaip Kuršėnų vaikų globos namai iš institucinių globos namų sėkmingai persitvarko į pagalbos vaikui, šeimai centrą. Taip pat diskutuota apie tolesnį pastatų panaudojimą ir galimas veiklos perspektyvas.

Diskutuota, kaip rajone galėtų vykti ir neįgaliųjų globos namų pertvarka, kokios galimybės atsivertų joms įvykus ir kokių orientyrų laikytis. Daug diskutuota apie tarpinstitucinį bendradarbiavimą, apie galimybes rengti bendrus projektus.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotraukos

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal