2019 m. spalio 17 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
PROJEKTO DĖKA ŽEIMIŲ GYVENVIETĖ PAGRAŽĖJO

Ginkūnų seniūnijoje baigiamas vykdyti investicinis projektas „Viešosios infrastruktūros įrengimas Žeimių kaime“. Projektu buvo siekiama skatinti vietos plėtrą Žeimių gyvenvietėje, sukuriant mažosios apimties infrastruktūrą: įrengiant mažosios architektūros elementus, vaikų žaidimų įrenginius, pavėsinę su lauko židiniu, sporto įrenginius, daugiafunkcinę sporto aikštelę, dviračių stovus, apšvietimo inžinerinius tinklus.

 

„Mes labai džiaugiamės turėdami ne tik gražią, bet ir funkcionalę erdvę, kuri skirta ir senjorams ir mažamečiams vaikams ir sportuojančiam jaunimui“, - emocingai pasakojo Ginkūnų seniūnijos seniūnė Vilija Kvasienė.

Šešiasdešimtyje arų žemės plote įrengtos trys sporto aikštelės, kuriose bus galima žaisti futbolą, krepšinį, tinklinį. Įrengti treniruokliai, kurie suteiks džiaugsmo senjorams. Ant minkštos dangos įrengta mažųjų vaikų žaidimo aikštelė, supynės, karuselė, laipynės.

Seniūnė Vilija Kvasienė ypač džiaugėsi pastatyta pavėsine, kurioje Žeimių bendruomenė galės susitikti, rengti koncertus, šventes ir vakarėlius.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras apsilankė Žeimiuose ir liko patenkintas atliktais darbais.

„Tokios aikštelės įrengimas Žeimių gyvenvietėje yra geras pavyzdys, jog ne tik Kuršėnams skiriamas dėmesys ir lėšos, bet ir mažesniuose Šiaulių rajono miesteliuose ir gyvenvietėse“, - įvertinus projektą komentavo meras Antanas Bezaras.

Kad atsirastų tokia poilsio aikštelė Ginkūnų seniūnijoje susirinkimuose buvo diskutuojama su seniūnaičiais, bendruomenės nariais.

Pavasarį Žeimių gyvenvietės aikštelės aplinka atrodys visai kitaip – sužaliuos pasodinta žolė, suvešės pasodinti medeliai.

Projektas (115 tūkst. eurų) finansuotas Europos Sąjungos fondų, LR projektų finansavimo programos ir Šiaulių rajono savivaldybės lėšomis. Darbus vykdė UAB „Serpas“.

 

Zigmas Ripinskis

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal