2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
SĖKMĖ LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSE

Kovo 9 dieną Kelmėje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etapas, kuriame Šiaulių rajonui atstovavo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos bei Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokiniai, rajono meninio skaitymo konkurse užėmę pirmą vietą.

 

5–8 klasių grupėje mūsų kraštui atstovavo Stasio Anglickio mokyklos septintokė Ugnė Lideikytė. Mokinė skaitė Aido Jurašiaus tekstą „Pypas ir jo nutikimai”. Ugnės mokytoja Žaneta Gineitienė.

9–12 klasių grupėje ištrauką iš Beatos Tiškevič knygos „Vyvenimas” skaitė Lauryno Ivinskio gimnazijos IIIGA klasės mokinė Paulina Vitauskaitė. Paulinos mokytoja Vita Šventickienė.

Kuršėniškiai ne tik puikiai pasirodė skaitydami individualius tekstus, bet parengė ir literatūrinę kompoziciją. Kamilė Jonaitytė (IGB klasė), Eglė Ambrožaitė (IGB klasė), Kipras Kunigėlis (IGD klasė), Matas Cironka (IIGB klasė), Paulina Vitauskaitė (IIIGA klasė), Kamilė Zelbaitė (IIIGA klasė) ir Auksė Ulytė (IVGD klasė) – Lauryno Ivinskio gimnazijos 9–12 klasių mokiniai – pagal Aido Marčėno ir Justino Kisieliausko eiles parengė literatūrinę kompoziciją „Pasveikink su gyvenimu!” Mokinius ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Asta Mazūraitė ir Vita Šventickienė.

Džiaugiamės gavę ne tik pirmojo laipsnio diplomus, bet ir suteikta galimybe atstovauti savo regionui respublikiniame renginyje, kuris vyks balandžio 12–13 dienomis Anykščiuose. Dėkojame savo Mokytojoms, nuoširdžiai, aktyviai ir pakančiai dirbusioms su mumis, bei komisijai ir konkurso organizatoriams. Ačiū!

 

Kipras Kunigėlis, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos naujienlaiškio žurnalistas

* Gautas sutikimas fotografuoti ir viešinti

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal