2019 m. rugpjūčio 18 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
ŠVIETIMIEČIŲ PASITARIME DISKUTUOTA APIE NAUJĄJĮ UGDYMO PLANĄ

Šiaulių rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vadovai bei specialistai, rajono bendrojo ugdymo mokyklų vadovai ir jų pavaduotojai ugdymui rinkosi į pasitarimą dėl naujojo ugdymo planą, kuris bus įgyvendinamas 2019 – 2020 bei 2020 – 2021 mokslo metais. Aktualu yra tai, kad naujasis ugdymo planas jau yra priderintas prie etatinio darbo užmokesčio, kuris jau yra įvestas mokyklose. Pasak Šiaulių rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Juditos Šertvytienės, mokykloms suteikiama daugiau laisvės ir daugiau galimybių bei savarankiškumo.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė pabrėžė, kad 80 procentų visų kiekvienos mokyklos lėšų tenka ugdymo planui įgyvendinti, o tai reiškia – mokytojų atlyginimams.

Pasitarime dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos specialistai, rengę naująjį ugdymo planą, kad rajono mokyklų vadovai iš pirmų lūpų išgirstų ir vieningai suprastų ugdymo plano kryptis bei galėtų jas išnaudoti taip, kad rajono vaikai gautų kokybišką ugdymą. Taip pat pasitarime diskutuota ir apie rajono mokyklų tinklą, mokinių ir darbuotojų skaičiaus pokyčius.

 

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Šiaulių rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus nuotraukos

Sutikimas fotografuoti ir viešinti gautas

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal