2019 m. birželio 25 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETO STUDENTŲ ŠVENTINĖ POPIETĖ

2019 m. sausio 4 dieną, prieš Trijų Karalių šventę, Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos TAU studentai skubėjo į Kuršėnų Pavenčių mokyklą-daugiafunkcį centrą, kuriame vyko šventinė popietė. Popietės metu TAU studentai sveikino vieni kitus bei susirinkusius svečius su tik ką praėjusiomis gražiausiomis metų šventėmis. Studentus pasveikino bei pasidžiaugė, kad Šiaulių rajone yra daug aktyvių ir veiklių senjorų Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.

 

LR Seimo narės Rimos Baškienės padėjėja-sekretorė Ada Grakauskienė perdavė nuoširdžiausius sveikinimus ir dovanas nuo LR Seimo narės Rimos Baškienės, kuri TAU studentams linkėjo ir toliau aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime, neprarasti motyvacijos veikti ir įgyvendinti savo idėjas bei siekti užsibrėžtų tikslų. Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Janina Banienė pasidžiaugė jau ne vienerius metus trunkančia draugyste su TAU studentais, Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos direktorė Rasa Piežienė palinkėjo studentams išlikti aktyviais ir visuomeniškais.

Popietės metu skambėjo TAU dainavimo studijos, kuriai vadovauja Šiaulių r. Kuršėnų meno mokyklos mokytoja metodininkė Linos Jaroševienės, atliekamos dainos. Dainavimo studija atliko keturias dainas: „Būkim tylesni“, „Vyšnios pražydo“, „Vaikšto mėnuo“ ir „Kalėdų daina“, kurios džiugino susirinkusius šventės dalyvius.

Šventinės popietės metu susirinkusieji turėjo progą pamatyti TAU dramos studijos spektaklio „Septynios snieguolės ir nykštukas“ premjerą. TAU vadovė, spektaklio režisierė ir teksto autorė Albina Budreckienė po spektaklio premjeros nuoširdžiai džiaugėsi, kad Trečiojo amžiaus universitetas turi dramos fakultetą, kuriame ir „gimsta“ nuotaikingi spektakliai.

Šventėje netrūko sveikinimų, dainų, geros nuotaikos, šventės dalyviai dar ilgai dalijosi šventine nuotaika prie vaišių stalo. Dėkojame visiems, prisidėjusiems, prie šios gražios šventės, visiems atėjusiems ir buvusiems kartu! Visiems gerų ir laimingų Naujų 2019 Metų !

Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė E. Giržadienė

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal