2019 m. lapkričio 12 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2019-11-11

Kuršėnuose, Lietuvos automobilių kelių direkcijai priklausiančiame magistraliniame kelyje A11 Šiauliai-Palanga 26,032 kilometre, kur vyksta labai intensyvus eismas ir per nepilnus metus įvyko net kelios skaudžios nelaimės, Šiaulių rajono savivaldybė drauge su Šiaulių apskrities policijos komisariatu, Šiaulių miesto ir rajono policijos pareigūnais bendradarbiauja, kad įrodytų kelio savininkui - kuo greičiau imtis saugumo priemonių įrengimo. Tuoj po paskutiniojo įvykio surengė susitikimą su gyventojais, sustiprino šios vietos stebėseną, taip pat įrengtas ryškesnis apšvietimas, tačiau vis tebelaukiama konkrečių kelio savininko veiksmų.

2019-11-11

Šiaulių rajono Bazilionų mokykloje-dauigiafunkciame centre lankėsi Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskyi, jo sutuoktinė Roksolana Jacenkivska ir ambasados patarėjas Serhijus Vasylenko. Svečius lydėjo istorijos mokslų daktarė, Lietuvos ir Ukrainos istorinių, kultūrinių dialogų puoselėtoja Aldona Vasiliauskienė. Mokyklą ir Ukrainą jau daugelį metų sieja vienuoliai bazilijonai, laikomi stačiatikių ir katalikiškosios bažnyčios jungtimi nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų.

2019-11-11

2019 m. lapkričio 7 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad pradedama pervesti gyventojų paramos gavėjams, meno kūrėjams, profesinėms sąjungoms ir profesinių sąjungų susivienijimams bei politinėms partijoms skirta parama. Rėmėjų lėšos bus pervedamos dalimis kasdien, o šiandien pirmuosius gavėjus pasieks apie 3,5 mln. eurų.  Visą paramą gavėjams VMI perves iki lapkričio 15 d.

2019-11-10

Sekmadienį Kurtuvėnuose vyko jau tradiciniu tapęs Šventojo Huberto - medžiotojų globėjo - dienos minėjimas. Šv. Mišias už medžiotojus aukojo naujai į Kurtuvėnus paskirtas kunigas, klebonas Marius Dyglys. Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras padėkojo Kurtuvėnų medžiotojų būreliui, kurtuvėniškiui Dainiui Popovui už tai, kad jau trečius metus krašto medžiotojų keliai susieina Kurtuvėnuose. Į šventę atvyko Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Jonas Talmantas.

2019-11-08 | GERUMAS DARO STEBUKLUS
2019-11-08

Gerumas daro stebuklus...arba pats yra stebuklas...Lietingą lapkričio 7 dienos popietę į VšĮ „Kuršėnų politechnikos mokykla“ rinkosi mėlynai pasipuošę žmonės. Rinkosi vedami gerumo, susivieniję vardant kilnaus tikslo – padėti kitiems.

2019-11-08

Šią savaitę Šiaulių rajono tarybos nariai, posėdžiavę komitetuose, pasirengė darbui antradienį vyksiančiame Tarybos posėdyje. Diskusijose išnagrinėta per 20 klausimų. Aktyviai diskutuota biudžeto, švietimo klausimais. Taip pat Tarybos nariai domėjosi vandentvarkos projekto plėtra, naujais gatvių pavadinimais, kitais gyventojams rūpimais klausimais.

 

 

2019-11-08

Visi, kam brangūs vaikystės ir jaunystės prisiminimai, buvo kviečiami atvykti į Šakynoje organizuojamą renginį, skirtą išnykusių Šakynos krašto kaimų atminimui. Asociacija „Šakynos bendruomenė“, įgyvendindama projektą „Kad atminty išliktų“, prie knygnešių parkelio įrengė išnykusių kaimų atminties alėją, kurioje išsirikiavo menininko iš Šiaulių P. Bandzos išskaptuotos ąžuolinės lentelės su dešimties kaimų pavadinimais – Juknai, Velvečiai, Kybarčiai, Daugmaudžiai, Burbinai, Gaižiškės, Dargaudžiai, Aušgirės, Piktaičiai, Eidukiai. Projektą finansavo Šiaulių rajono savivaldybė.

2019-11-06

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis drauge su Seimo nariais Stasiu Tumėnu, Aurimu Gaidžiūnu, Valerijumi Simulik, taip pat Šiaulių miesto meru Artūru Visocku, Bridų ir Medelyno gyventojais lapkričio 4 dieną, pirmadienį, dalyvavo pavojingų atliekų deginimo bendrovės „Toksika“ surengtame susitikime. Aptarta svarbi aktualija dėl Alytaus gaisro padarinių ir galimybių deginti „Toksikoje“ ten susidariusias pavojingas atliekas. Taip pat pristatyta ir menininkų kūryba atliekų rūšiavimo tematika.

 1 2 3