2018 m. gegužės 20 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį

Naujienos
Aktualijos
2018-05-19

Kuršėnų vaikų lopšelis-darželis „Buratinas“ du metus vykdė tarptautinį projektą „Švęskime kartu“. Projekto partneriai buvo kolegos iš Makedonijos, Italijos, Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos. Kuršėnuose vyko šeštasis - paskutinis, projekto partnerių susitikimas.

2018-05-18

Kuršėnuose surengtos Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Šiaulių rajono varžybos, į kurias susirinko gausus seniūnijų gyventojų būrys. Šventėje surengtos krepšinio, futbolo, tinklinio, stalo teniso, šaškių, smiginio, virvės traukimo ir seniūnų trikovės varžybos.

2018-05-18

Gegužės 15 d. Kurtuvėnų regioninio parko direkcijos teritorijoje vyko tradicinė sporto šventė „Judėjimo džiaugsmas“, kurią organizavo Kurtuvėnų mokykla-daugiafunkcis centras kartu su Aukštelkės mokykla-daugiafunkciu centru ir Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi.

2018-05-17

Vakar Šilėnų mokykloje buvo ypatinga diena. Vaikų žaidimų aikštelės atidarymas. Ją mokyklai dovanojo Asociacija Šilėnų kaimo bendruomenė ,,Šilas".

2018-05-17

Kužių lopšelis-darželis „Vyturėlis“ dalyvauja tarptautiniame „Erasmus+“ projekte „Mažieji išradėjai“ –„Little inventors“. Šiuo projektu siekiama ugdyti ir tobulinti vaikų matematinius, anglų k., gamtos mokslų ir IT technologijų gebėjimus, ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi bei žingeidumą.

2018-05-16

„Šoku nes esu laiminga, šoku nes esu laisva. Sveikiname visus didelius ir mažus susirinkusius į respublikinį mažų miestelių ir kaimo vietovių vaikų ir jaunimo šokių festivalį „Šokis manyje“. Šiandien pas mus atvyko šokėjai iš: Kalvarijos (Marijampolės apskr.), Varnių (Telšių raj.), Naisių, Gruzdžių, Drąsučių, Kuršėnų“ – pasisveikino su visais festivalio vedėja Kotryna Vaitkutė.

2018-05-16

Įvyko Žemaitijos etninės kultūros puoselėtojų pagerbimo šventė. Tokią šventę Žemaitijos etninės kultūros globos taryba rengia jau penktus metus. Šiemet šventė vyko Jurbarko rajono kaimo turizmo sodyboje ,,Dvaras Bebirva“. Pasveikinti ir apdovanoti šie Žemaitijai nusipelnę visuomenės veikėjai ir kolektyvai:

2018-05-16 | INFORMACIJA
2018-05-16

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos archyvas išsikėlė adresu Vilniaus g. 3 (2 aukštas), Kuršėnai.

Kontaktinis telefono nr. 861422492, Inga Butkienė.

2018-05-14

Taip jau sutapo, kad tuo pačiu laiku Kuršėnuose atidaromos dviejų žinomų menotyrininkų - Vytenio Rimkaus ir Michalinos Adomavičienės darbų parodos. Šiaulių rajono etninės kultūros ir tradicinių amatų centre akvarelės darbus išdrįso pristatyti visiems dailės gerbėjams žinoma menotyrininkė Michalina Adomavičienė.

 1 2