2018 m. birželio 18 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Švietimo įstaigų naujienos
VASARĄ PASITINKAME NUSITEIKĘ SPORTIŠKAI

Įgyvendinant Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio sveikatos stiprinimo komandos parengtą sveikatinimo projektą „Pavasarinis iššūkis visai šeimai“, paskutinę pavasario savaitę įstaigos bendruomenės nariai turėjo galimybę sudalyvauti dvejose sportiškose išvykose.

 

„Voveriukų“ grupės ugdytiniai drauge su mamytėmis 2018-05-28 sugužėjo į Šiaulių teniso mokykloje organizuotą grupinę lauko teniso treniruotę. „Voveriukai“ šauniai atliko visas profesionalių trenerių pasiūlytas užduotis, t. y. praktiškai susipažino su lauko teniso sporto šaka, išmėgino savo rankų miklumą, akių žvitrumą. Pasirodo, ne taip lengva atmušti teniso kamuoliuką.

„Kiškučių“ grupės vaikai, jų šeimų nariai bei ugdytojai 2018-05-31 aktyviai ilsėjosi Šiaulių IMPULS klube. Net 41 ryžtingai nusiteikęs, plačia šypsena pasipuošęs „sportininkas“ dalyvavo grupinėje treniruotėje, t. y. lavino savo motoriką, judesių koordinaciją, ugdėsi ištvermę klubo sporto salėje. Vėliau energinga kompanija sportavo ir mėgavosi vandens pramogų teikiamais malonumais baseinuose. Vaikai ne tik praktiškai susipažino su plaukimo sporto šaka, bet ir mokėsi saugiai elgtis vandenyje. Laikas IMPULS klube neprailgo nei vaikams, nei juos lydėjusioms mamoms, močiutėms, broliams ar sesėms.

Nors pavasaris nuskubėjo, sveikatinimo projekto „Pavasarinis iššūkis visai šeimai“, kurio tikslas – telkti lopšelio-darželio bendruomenę šeimos sveikatos saugojimo ir stiprinimo veiklai – sportiškos staigmenos dar neišseko. Įstaigos vaikučių ir jų šeimų narių birželį laukia dar ne viena aktyvi veikla. Projektas finansuojamas Šiaulių r. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos bei lopšelio-darželio lėšomis.

 

 

Daina Liaudanskienė, Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio logopedė

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal