Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ANTRA KARANTINO SAVAITĖ ŠIAULIŲ RAJONE. SVARBIAUSI DARBAI IR IŠŠŪKIAI

2020-03-23 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)
  • Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas GREIČIUS: „Baigiame pasirengti pirmą kartą nuotoliniu būdu vyksiančiam Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdžiui, jis numatytas kovo 31 dieną. Yra klausimų, kurių negalima atidėti – bus svarstomi visi su ekstremalia situacija susiję sprendimai, kiti svarbūs klausimai. Nuotoliniu būdu numatytas ir jungtinis komitetų posėdis. Visi suprantame, kad karantinas greitai nesibaigs, svarbiausia, kad laikytumėmės griežtų taisyklių. Į šalį artimiausiu metu sugrįžta apie 7000 šalies piliečių - tai bus iššūkis daugeliui šalies savivaldybių. Svarbiausia, kad jie visi laikytųsi karantino taisyklių ir būtų sąmoningi piliečiai, linkintys savo tautiečiams ir sau gero. Šiek tiek neramina, kad savivaldybės negauna konkrečių skaičių, kiek grįžta į rajonus žmonių, kurie privalo izoliuotis“.
  • Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas KARKLELIS: „Labai svarbu, kad pavyko užtikrinti sklandų Savivaldybės administracijos darbą, daugelis darbuotojų pasirinko darbą nuotoliniu būdu. Darbuotojai labai geranoriškai atlieka visus pavedimus, su seniūnijomis, Savivaldybės įstaigomis taip pat esame aptarę visus būtiniausius darbus. Lėšų viskam taip pat pakankame, jeigu vėliau prireiks perskirstyti biudžetą, kreipsimės į Tarybą. Svarbiausia informacija, kaip laikytis karantino, kokiais telefonais susisiekti rūpimais klausimais – skelbiame ir atnaujiname nuolatos. Svarbiausia, kad visi laikytumėmės karantino metu numatytų griežtų, bet būtinų taisyklių. Saugokime save ir vieni kitus“.
  • Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina RUPŠIENĖ: „Priimti sprendimai dėl švietimo įstaigų darbo organizavimo: nuotolinio mokymo ir nemokamo mokinių maitinimo. Mokiniai yra aprūpinami kompiuteriais, jeigu jų neturi, ir ryšiu. Socialinėje srityje taip pat daug darbų: socialiniai centrai uždaryti, prašymai dėl pašalpų priimami elektroniniu būdu. Per seniūnijas yra ieškoma informacija apie vienišus, bet negaunančius paramos gyventojus – galbūt jiems reikia pagalbos. Patalpas izoliacijai suteikti esame parengę – turime 116 lovų rajono viešbučiuose, bendrabučiuose, socialiniuose būstuose. Dauguma iš izoliacijos reikalingų žmonių galėtų gyventi ir po vieną atskirose patalpose“.
  • Šiaulių rajono savivaldybės gydytoja Inga RIMGAILIENĖ: „Šiaulių rajono savivaldybei iš valstybės rezervo yra skirti 900 litrų rankų dezinfekcinio skysčio, kuris Savivaldybę pasieks trečiadienį. Rankų dezinfekavimo skystis bus padalintas Savivaldybės teritorijoje veikiančioms valstybės ir savivaldybės įstaigoms ir organizacijoms, prioritetą teikiant įstaigoms ir organizacijoms, tiesiogiai įsitraukusioms į Covid-19 ligos valdymą. Todėl pirmiausia šio priemonės gaus sveikatos priežiūros įstaigos, slaugos, socialines, švietimo paslaugas teikiančios įstaigos. Saugos priemonių – veido kaukių, akinių, pirštinių, vienkartinių kombinezonų yra užsakyta pagal poreikį ir įstaigų pageidavimus. Savivaldybės įstaigoms kol kas priemonių netrūksta, pageidavimą dėl trūkumo yra pareiškusi privati sveikatos įstaiga“.

Informacija atnaujinta 2020-03-23 16:49

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}