Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

BENDRUOMENIŲ DIENA ŠAKYNOJE

2022-06-07 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šviesų ir saulėtą birželio šeštadienį Šakyna sulaukė didelio būrio svečių. Į Mažąją Lietuvos kultūros sostinę  susirinko būrys kaimyninių  bendruomenių: Gruzdžių, Kruopių, Piktuižių, Žarėnų, Kurtuvėnų ir Aukštelkės. Į bendruomenių sąskrydį atvyko Seimo narės R. Baškienės patarėja A. Grakauskienė, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai I. Venciuvienė, A. Mačiulis, kurie pasidžiaugė Šakynos seniūnijos ir vietos bendruomenės atliekamais darbais, siekiu puoselėti savo krašto grožį. Šakynos seniūnas M. Gedvila pasveikino visus dalyvius, palinkėjo gražaus bendravimo ir sėkmės sportinėse varžybose. Šventėje taip pat dalyvavo Šiaulių rajono  VVG pirmininkas P. Zaveckas su savo kolegėmis. P. Zaveckas pasidžiaugė Šakynos bendruomenės ir jos pirmininkės S. Kreimerienės aktyvumu, energingumu ir dideliu ryžtu.

UAB Nuotykių parkas suteikė daug teigiamų emocijų ir vaikams, ir suaugusiems. Bendruomenių sąskrydžio dalyviai varžėsi tokiose rungtyse, kaip ʺFutbolas su sijonaisʺ, ʺStipri rankelėʺ, ʺBėgtraukisʺ ir kt. Mažieji šventės dalyviai, prisimenant tik ką praėjusią vaikų gynimo dieną, maudėsi putų šou, dalyvavo spalvotų miltelių mūšyje, pūtė muilo burbulus ir linksminosi kituose užsiėmimuose su animatoriais.

Šakynos seniūnas M. Gedvila, visoms dalyvavusioms bendruomenėms padėkojo ir įteikė Šiaulių rajono savivaldybės užsakytus ir  VŠĮ ʺGamtos ateitisʺ sukurtus, gamtą tausojančius ir saugančius  daugkartinio naudojimo maišelius. Šakynos bendruomenės pirmininkė Saulė Kreimerienė dėkojo šventės svečiams, dalyviams ir visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo.

Vakare gerą nuotaiką ir smagias dainas dovanojo ʺDu Donataiʺ. Išsimaudę spalvotų miltelių mūšyje ir putose, visi dalyviai buvo pakviesti į bendrą šokį. Šventę užbaigė visų mylimo Rimanto Mickevičiaus atliekamos dainos.

Bendruomenių diena Šakynoje vyko pagal asociacijos ʺŠiaulių rajono vietos veiklos grupėʺ teritorijos 2015-2023 m. vietos plėtros strategijos priemonę ʺKultūros savitumo išsaugojimas, tradicijų tęstinumasʺ.

Asociacijos ʺŠakynos bendruomenėʺ informacija

Gautas sutikimas viešinti

Informacija atnaujinta 2022-06-07 11:51

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}