Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

DAUGĖLIŲ PUŠYNE  27- OJI SPORTO OLIMPIADA

2020-09-14 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono Kuršėnų Daugėlių progimnazijoje rugsėjo 11 dieną vyko 27 – oji olimpiada. Jau tapusi tradicine  kasmetinė sporto šventė šiemet vyko Daugėlių pušyno estradoje. Renginio iniciatorius ir koordinatorius fizinio ugdymo mokytojas Romualdas Juodis sudarė tokią programą, kad šventė visiems dalyviams būtų saugi, interaktyvi, netradicinė.  Kol vieni sportavo, kiti prieš olimpinius startus  su auklėtojomis žiūrėjo filmą ,,Pergalės kaina“. O tada nurodytu laiku jau skubėjo patys siekti pergalių, dalyvaudami įvairiose rungtyse. Visos klasės dalyvavo lengvosios atletikos estafečių, virvės traukimo varžybose.

Mokiniams buvo smagu, kad ir klasės auklėtojos ne tik palaikė savo komandas, bet ir pačios prisidėjo prie pergalių kartu dalyvaudamos (virvės traukimo konkursas). Saulėta diena, gaivus pušyno oras padėjo pasiekti puikių rezultatų ir lengvosios atletikos kroso varžybose. Jose skirtingas distancijas bėgo ir pradinukai, ir vyresniųjų klasių mokiniai. Pabaigoje vyko orientavimosi sporto varžybos, kuriose kiekviena klasė turėjo atsisiųsti „QR“ kodą ir tik tada ieškoti kontrolinių punktų.

Olimpiados prizininkai buvo apdovanoti medaliais, kuriuos įteikė mokyklos direktorius G. Gotceitas, o visi dalyviai gavo saldžių prizų.

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos mokytoja metodininkė Dalė Janušauskienė

Organizatorių nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

Informacija atnaujinta 2020-09-14 10:16

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}