Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

DĖL SĄSKAITŲ APMOKĖJIMO UŽ ATLIEKAS IR VANDENĮ

2020-03-23 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybė informuoja, kad rajono gyventojai karantino metu sąskaitas už vandenį, atliekų surinkimą ar kitas komunalines paslaugas mokėtų nuotoliniu būdu! 

Karantino metu gyventojai dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą aptarnaujami tik nuotoliniu būdu: rūpimus klausimus dėl vietinės rinkliavos mokėjimo galima teikti el. paštu birute.kucinskiene@siauliuraj.lt  arba tel. 8 41 580602,  akvile.poneliene@siauliuraj.lt, danguole.morkuniene@siauliuraj.lt arba tel. 841 596652 ir inga.glazauskiene@siauliuraj.lt.

Tie gyventojai, kurie neturi galimybės apmokėti sąskaitų už vandenį ir atliekų išvežimą nuotoliniu būdu, raginame dėl sąskaitų apmokėjimo neiti į viešas apmokėjimo vietas vengiant bet kokių tiesioginių kontaktų.

Informuojame, kad nesant galimybės sumokėti internetinėmis priemonėmis už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėjimo pranešime nurodytą rinkliavos sumą bei mokesčių už vandenį, sąskaitas galėsite apmokėti per 1 mėnesį nuo karantino pabaigos.

Pažymime, kad nesumokėjus nustatyta data mokėjimo pranešime nurodytos rinkliavos, taip pat ir sąskaitų už vandenį, delspinigiai nebus skaičiuojami.

Saugokite save ir kitus!

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Informacija atnaujinta 2020-03-23 16:28

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}