Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

GERADARIŲ IŠ VOKIETIJOS VIZITAS, SKIRTAS KELIOMS SVARBIOMS DATOMS

2019-05-03 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Kuršėnų ligoninė vėl sulaukė geradarių Vokietijos piliečių Zygfrido Logalio ir jo žmonos Ingridos vizito. Jie atvyko į Kuršėnus ne tik pamatyti tuos gerus pasikeitimus ligoninės infrastruktūroje, bet turėdami kitų tikslų. Zygfridas Logalis pažymėjo, jog šiais metais Jaunųjų europiečių sąjungai, kuriai jis vadovauja, sukanka dvidešimt metų, Lietuva mini įstojimo į Europos Sąjungą 15-ąsias metines, o gegužės mėnesį visoje Europoje vyks Europos Parlamento rinkimai. „Visoms šioms datoms paminėti ir skirtas mano ir žmonos Ingridos vizitas,“ – pakomentavo svečias iš Vokietijos.

Svečius maloniai priėmė ir renovuotas ligoninės patalpas aprodė ligoninės direktorė Renata Noreikaitė. Buvo parodytas įvairus inventorius ir medicininiai prietaisai, kurie nupirkti už Zygfrido Logalio surinktas ir paaukotas lėšas. Šį kartą ligoninei buvo skirta trijų šimtų eurų parama.

Zygfridas ir Ingrida buvo nustebinti pasikeitusia Kuršėnų ligonine – suremontuotomis palatomis, įsteigta konsultacine poliklinika, įrengtu moderniu liftu, pandusu ir laiptais, bei centriniu įėjimu.

Prie kavos puodelio svečiai susitiko su ligoninės personalu, aptarė ligoninės reikalus.

Po apsilankymo ligoninėje Kuršėnų miesto seniūnijos salėje vyko popietė, skirta ankščiau paminėtoms datoms pažymėti. Į ją sugužėjo Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos, Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro, Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai, mokiniai ir mokytojai bei mažylių tėveliai.

Svečiams savo programėles parodę vaikai buvo apdovanoti svečių atvežtais saldumynais, įteikti Vokietijoje išleisti plakatai, kuriuose „Jaunųjų europiečių“ organizacijos pagalbos maršrutai Lietuvoje, Lenkijoje.

Svečiai dovanų atvežė ir ką tik išleistą knygą apie organizacijos veiklą, kurioje nemažai nuotraukų ir iš paramos maršrutų Kuršėnuose bei pačių surinktą ir nukopijuotą visų straipsnių apie atvežtą labdarą į Kuršėnus rinkinį.

Knygos ir straipsnių rinkiniai įteikti Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos, Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“, Kuršėnų ligoninės atstovams, dalyvavusiems šventėje.

Svečių teikiama parama pasidžiaugę jų globojamų įstaigų vadovai neliko skolingi. Kuklios dovanėlės buvo įteiktos ir Logaliams.

Zygfridas Logalis susirinkusiems papasakojo apie teikiamą paramą, pasidalijo mintimis apie „Jaunųjų europiečių“ organizaciją, prisiminė savo apsilankymus Kuršėnuose, atvežtą labdarą.

Šventės organizatorė Ada Grakauskienė mokyklų atstovams įteikė įvairių knygų apie Europos Sąjungą, balionų, vėliavėlių.

Prieš atvykdami į šventę svečiai apsilankė Kuršėnų kūrybos namuose, kur įteikė piniginę paramą būreliui, kad šis galėtų įsigyti prietaisų. Buvo lankytasi Kuršėnų lopšelyj-darželyje ,,Eglutė", kur įteikta tūkstančio devynių šimtų eurų parama, už kuriuos nupirktos lovytės, čiužinukai, patalynė. Kuršėnų kūrybos namams paaukoti penki šimtai eurų.

Šventės Kuršėnuose išvakarės Logaliai apsilankė Seime, kur susitiko su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu. Seimo pirmininkas Z. Logaliui įteikė padėkos raštą.

Logaliai apsilankė ir pas Seimo Pirmininko pirmąją pavaduotoją Rimą Baškienę ir jai įteikė Vokietijoje išleistą knygą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zigmas Ripinskis

Saulius Juškevičius 

Gautas sutikimas viešinti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
name
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}