Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

GIMNAZIJA KVIEČIA MINĖTI TARPTAUTINĘ GIMTOSIOS KALBOS DIENĄ DALYVAUJANT VIKTORINOJE

2021-02-23 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Tarptautinę gimtosios kalbos dieną Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija mini kasmet. Keletą metų iš eilės gimnazija sukviesdavo svečius iš rajono ir šalies mokyklų į tradicinę konferenciją, skirtą aktualiems kalbos klausimams. Pranešimus skaitydavo ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir universitetų dėstytojai, akademinė bendruomenė, Lietuvių kalbos draugijos nariai.

Šiemet dėl karantino Tarptautinės gimtosios kalbos dienos renginį tenka perkelti į virtualią erdvę ir keisti renginio formatą. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija parengė viktoriną, orientuotą į Šiaulių rajono 9–12 klasių mokinius, kurie vasario 23 d. nuo 13.00 valandos atsakinėjo į klausimus ir varžėsi dėl nugalėtojo vardo savo amžiaus grupėse.

Pasibaigus moksleivių viktorinai, savo gimtosios kalbos žinias gali pasitikrinti visi – 55 viktorinos klausimus rasite paspaudę šią nuorodą:  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=R9tvnz01KEi7Vp1kwb8x0vi2v2Zn3thNn9KpQNM6-f1UMUUyTDRDSjIyVjBYQjlYRFA1STIwNEkyTy4u&fbclid=IwAR2HjU0mTjR_3Ric9-oBkO2XXLVN7WCzWYd-L6XAFh2q-0In2FAnBXd9j5o

Visi viktorinos dalyviai gaus sertifikatus, liudysiančius dalyvavus šiame renginyje. Sėkmės dalyvaujant viktorinoje, skirtoje Tarptautinei gimtosios kalbos dienai!

Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos informacija

Informacija atnaujinta 2021-02-23 15:44

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}