Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

IKIMOKYKLINUKŲ ŠOKIŲ ŠVENTĖJE ,,MEDUTIS“ – GERA NUOTAIKA IR GAUSUS ŠOKĖJŲ BŪRYS

2022-06-03 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Į tradicinį Šiaulių r. Meškuičių lopšelio-darželio organizuojamą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  konkursą ,,Medutis“ sugužėjo 130  mažųjų šokėjų iš viso Šiaulių rajono. Šis konkursas dėl pandeminės situacijos pernai vyko virtualiai. Tad ir mažieji šokėjai, ir  žiūrovai buvo pakiliai ir džiugiai nusiteikę, galėdami vieni kitus matyti ne per ekranus.

Šokėjai dovanojo daug įspūdingų,  linksmų, originalių šokių. Šokių konkurso vertinimo komisijoje darbavosi Meškuičių kultūros centro renginių organizatorė  Loreta Morkūnienė, Meškuičių seniūnė Jolanta Baškienė, Meškuičių lopšelio-darželio tarybos pirmininkė Laura Staškevičienė bei močiučių atstovė – Gražina Steponavičienė.  O konkurso diplomantus rinko visų šokių kolektyvų vadovai.

Komisijai teko labai sudėtinga užduotis – nuspręsti, kuris iš aštuonių  kolektyvų artistiškiausias, muzikaliausias, originaliausias ir apdovanoti konkurso dalyvius nominacijomis. Nominaciją už geriausią scenografiją pelnė  Kuršėnų lopšelio-darželio „Žiedelis“ šokėjai (vadovė Ingrida Levitaitė), už geriausiai išpildytą pasirodymą – Meškuičių lopšelio-darželio šokių grupė „Smalsučiai“ (vadovė Sandra Valčikienė), už artistiškumą – Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ „Bitučių“ grupė (vadovės Odeta Stučinskienė, Ala Akučkienė), už geriausią šokio temos atskleidimą – Kuršėnų Pavenčių mokyklos daugiafunkcinio centro priešmokyklinė grupė ,,Pavenčiukai“ (vadovės Aneta Saliamonavičė, Rasa Poškienė), už originalumą  – Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ šiuolaikinių šokių kolektyvas „Mažyliai“(vadovė Gitana Ramanauskaitė), už originaliausius šokėjų kostiumus – Kužių mokyklos šokėjai (vadovė Irena Dunauskienė), už muzikalumą – Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos priešmokyklinė grupė „Gudručiai“ (vadovė Nijolė Liaudanskienė). Konkurso diplomantais pripažinti patys mažiausieji šokėjai – Kairių jungtinės mokyklos Šilėnų skyriaus „Šilėnų mažyliai“ (vadovės Asta Petrašiūnienė, Inga Širvienė).

Šokėjai apdovanoti saldžiais prizais, o  jų vadovai – padėkos raštais. Šokdami vaikai plėtoja estetinę ir dvasinę patirtį, saviraišką, stiprėja fiziškai, ugdosi  meninį, kultūrinį ir estetinį skonį. Smagu, kad Šiaulių rajone yra daug mėgstančių šokti vaikų ir šaunių vadovų, skiepijančių šokio meno pradmenis mažiesiems.  

Džiaugiamės, kad renginio partneriais visada yra Šiaulių r. rajono savivaldybės kultūros centro Meškuičių filialas, o  rėmėjais – Meškuičių parduotuvės  ,,Žirnis“ ir ,,Kubas“.

Organizatorių informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-06-03 15:29

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}