Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

IŠASFALTUOTAS BEVEIK 6 KILOMETRŲ KELIO RUOŽAS PAGERINO SĄLYGAS APIE 500 ŠALIA JO GYVENANČIŲ ŽMONIŲ

2020-10-21 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Baigiamas rekonstruoti valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 4011 Stonaičiai – Gilaičiai – Kužiai beveik 6 kilometrų ilgio ruožas tapo ne tik daug patogesne susisiekimo arterija. Išasfaltavus šį ruožą žymiai pagerėjo ir šalia kelio gyvenvietėse, vienkiemiuose įsikūrusių Šiaulių rajono žmonių gyvenimo kokybė.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras baigiamame asfaltuoti kelio ruože susitiko su Kužių seniūnijos seniūne Jolanda Rudavičiene, Gilaičių seniūnaitijos seniūnaite Irena Šveriene, Gilaičių bendruomenės pirmininkas Tomas Ragelskis ir aktyvus bendruomenės narys Arvydas Vilčiauskas.

Gilaitiškiai sakė, kad šio kelio ruožo rekonstrukcija prilygsta stebuklui, kurio laukta daugybę metų. Žvyrkelis, gilaitiškių teigimu, čia buvo nutiestas apie 1939-uosius metus. Seniūnaitė Irena Šverienė skaičiavo, kad prie šio kelio įsikūrę net keli kaimai. Šiuo keliu gyventojai vyksta į seniūnijos centrą – Kužius, kur yra seniūnija, mokykla, kapinės, bažnyčia. Gyventojai džiaugiasi, kad kelio rekonstrukcijos darbai atliekami labai greitai ir labai kokybiškai.

Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė vardijo, kad šis kelias gyventojams yra pagrindinis susisiekimas ne tik su seniūnijos centru – Kužiais, bet ir Sauginiais, Smilgiais, Aukštelke, Kuršėnais, o patogus kelias gyvenimo kokybę pagerino maždaug 500 seniūnijos gyventojų, taip pat ir aplinkinių seniūnijų žmonėms.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras akcentavo, kad pastaruoju metu Lietuvos automobilių kelių direkcija, kuriai ir priklauso šis valstybinės reikšmės kelias, Šiaulių rajone atlieka vis daugiau darbų, nors dar visai neseniai direkcija darbus rajone organizuodavo gana vangiai. Tikimasi, kad Šiaulių rajone ateinančiais metais bus sutvarkyta daugiau rajono kelių.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

Informacija atnaujinta 2020-10-21 15:58

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}