Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

JAUKI IR SVETINGA UKRAINIEČIŲ POPIETĖ DARGAIČIŲ ZOOLOGIJOS SODE

2022-06-01 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Gegužės 29 dieną asociacijos „Karpatai” pirmininko pavaduotoja Vera Krutova ir Gruzdžių seniūnijos specialistė socialiniam darbui Kristina Stropė iš Ukrainos dėl karo pasitraukusiems ukrainiečiams surengė išvyką į Linos ir Raimundo Neverdauskų zoologijos sodą Dargaičiuose, Gruzdžių seniūnijoje.

Jau kurį laiką besitęsiantis gražus bendradarbiavimas tarp asociacijos „Karpatai” ir Gruzdžių seniūnijos puoselėja nuoširdų bendravimą, skatinantį socialinę partnerystę organizuojant pagalbą ir paramą.

Dargaičių zoologijos sode svečius pasitiko Gruzdžių krašto bendruomenės pirmininkė Deimantė Radžvilė, svečiai vaišinosi Deimantės išvirta karšta arbata ir Kristinos su komanda iškeptais kibinais.

Ukrainiečiai džiaugėsi šiuo metu Zoologijos sode gyvenančiais gyvūnais, kurie atkeliavę iš Čilės, Čekijos, Austrijos, Vokietijos, Lenkijos ir Olandijos. Zoologijos sodas, įsikūręs Dargaičių kaime, Šiaulių rajone, – didžiausias alpakų ūkis Lietuvoje, turintis daugiau nei 90 alpakų. Ūkyje gyvena kupranugariai, lamos, olandiški mini ožiukai, asiliukai, stručiai, avytės bei triušiai bei kiti gyvūnai. Viso apsilankymo metu džiaugsmingi ir laimingi gyvūnai teikė geras emocijas tiek vaikams, tiek suaugusiems lankytojams. Zoologijos sodo šeimininkai ukrainiečius priėmė nemokamai.

Gruzdžių seniūnijos informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-06-01 11:59

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}