Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

JAUNIMO INICIATYVA – „VANDENS BATAI“ BURIA ŽMONES IR GAIVINA VENTOS UPĘ

2020-08-07 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Liepos pabaigoje Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras pristatė projektą – pastatė ir į Ventos upę nuleido plaustą, kurį pavadino „Vandens batais“. Tai unikali Šiaulių rajono, Kuršėnų jaunimo iniciatyva, kuria jauni žmonės įgyvendino siekdami net kelių itin svarbių ir prasmingų tikslų. Pirmiausia, suburti jaunimą bendrai veiklai, sukurti patrauklią kuršėniškių ir miesto svečių susitikimų, laisvalaikio praleidimo vietą ant vandens bei įveiklinti, pagyvinti per Kuršėnus tekančią Ventos upę, kuri yra svarbi miesto dalis, tačiau rekreacijai, laisvalaikiui ir pramogoms kol kas beveik neišnaudotą. Juo labiau, kad per Ventos upę baigiamas statyti unikalus Lietuvoje pėsčiųjų tiltas, prie Ventos rengiamos laisvalaikio zonos.

Labai svarbu ir tai, kad jaunimo iniciatyva subūrė ne tik jaunimą, bet vienija visą miesto bendruomenę. Pasiplaukioti plaustu ateina ir senjorai, ir jaunimas.

Šį jaunimo projektą finansavo Šiaulių rajono savivaldybė iš kultūros programos lėšų.

Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro vadovė – jaunimo darbuotoja Kristina Pinskienė ir jaunimo vadovas - plausto kapitonas Tadas Pinskas bei būrys jaunimo kasdien išplukdo plaustą į Ventos upę, apie išplaukimo laiką pranešama Atviro Šiaulių jaunimo centro Facebook paskyroje. Norinčių paplaukioti „Vandens batais“ – labai daug ir keleivių skaičius yra planuojamas iš anksto.

Prie šios jaunimo iniciatyvos prisidėjo ir prisideda Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė ir kiti.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotraukos

Sytikimas viešinti gautas

 

Informacija atnaujinta 2020-08-07 17:02

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}